Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Солеміри (TDS-метри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Солеміри (TDS-метри)

Оскільки вода - джерело життя, контроль її якості є життєво необхідним.
Рівень вмісту солі - це ода з основних геофізичних характеристик води, яка відіграє найважливішу роль в промисловості, в побуті, безпосередньо впливає на здоров'я людини.
Використовується вода як сировина, або як технічна рідина, контроль мінералізації за допомогою TDS метрів, є ключовим моментом. У першому випадку, від цього залежить якість виготовленої продукції (продуктів харчування, напоїв, ліків, і т.д.). У другому - безперебійна робота приладів, пристроїв, нагрівальних елементів, сантехніки і т.д.
У сільському господарстві підвищений рівень мінералізації води призводить до засолення ґрунту, що робить його непридатним для землеробства. В системах очистки води побутового та промислового призначення, для аналізу котлової води, в агропромисловому комплексі, для потреб акваріумістики, для наукових досліджень - список галузей, де вимірювання мінералізації води є необхідним, можна продовжити.
Окремо слід сказати про контроль питної води. Враховуючи сучасну екологічну ситуацію, рівень деяких солей у воді іноді перевищує допустимі норми, а в умовах міста додаються ще й застарілі очисні системи, хлорування, санітарно-гігієнічні норми радянських часів і т.д.

Класифікація солемірів (TDS метрів)

Солеміри поділяють за їх призначенням на ручні, портативні, лабораторні та промислові.
Ручні солеміри можуть комплектуватися змінними або незмінними електродами, в звичайному пластиковому або водозахищеному корпусі. Завдяки помірній ціні і високим метричним характеристикам, такі солеміри (TDS-метри) отримали особливу популярність. Холодильні установки, акваріумістика, нагрівальні системи, хімічна промисловість і сільське господарство, системи водопідготовки, рибне господарство, харчова промисловість, гідропоніка, басейни і СПА, наукові лабораторії, екологія і т.д. - тут ефективно працюють TDS-метри. Купити їх можна в нашому маркеті. У нас представлені товари світових лідерів в області вимірювальної техніки - GOnDO Electronic і DeltaOhm, офіційними представниками яких є наш маркет SIMVOLT.
Сучасні портативні солеміри - це високоточні мікропроцесорні прилади, що мають вбудовану пам'ять, калібруються за допомогою буферних розчинів, з автоматичною температурною компенсацією. Можуть використовуватися як в польових умовах, так і для лабораторних задач завдяки живленню від акумуляторів, або від мережі. Портативні солеміри (навіть недорогі) можуть об'єднувати в собі кілька функцій, що особливо зручно для проведення комплексних досліджень. Не потрібно купувати декілька приладів, досить просто замінити електроди у Вашому солемірі. Купити TDS-метри різного призначення Ви зможете в нашому маркеті.
Промислові солеміри мають високі метричні характеристики, можливість проводити потокові вимірювання, можуть додатково комплектуватися перехідниками для полегшення монтування устаткування.

Як працюють сучасні солеміри (TDS метри)

Солемір або TDS-метр (TDS - Total dissolved solids) - прилад, призначений для вимірювання рівня розчинених у воді солей (рівня мінералізації води). Солі лужних і лужноземельних металів, бікарбонати, а також органічні речовини вносять основний вклад в мінералізацію води.
Одиниці вимірювання солевмісту: г/л, одиниці ppm, а також проміле.
Проміле - тисячна частка якої-небуть величини. Позначається символом ‰.
1 ‰ = 10-3 = 0,001 = 0,1%
Ppm - Parts per million - мільйонна частка якої-небуть величини.
1 ppm = 0,001 ‰ = 0,0001% = 0,000001 = 10-6 

Методики роботи солемірів (TDS-метрів) можуть ґрунтуватися на титруванні за хлором (аргенометричний метод), контролі оптичних характеристик, однак, найбільш поширеною є методика контролю електропровідності за допомогою іоноселективного електрода. Вимірювання загального солевмісту відноситься до методів прямої кондуктометрії (зі зростанням концентрації розчиненої речовини провідність зростає).

Де купити солемір (TDS метр)?

Висококваліфіковані консультанти нашого маркету зорієнтують у виборі TDS-метра, допоможуть купити солемір з гарантією якості, а також комплектуючі та всі необхідні витратні матеріали. Ціна солеміра в маркеті доступна кожному.

Солеміри (TDS-метри)

Концентрація солей — одна з основних фізико-хімічних характеристик води, що відіграє важливу роль у промисловості та побуті і безпосередньо впливає на здоров’я людини.

Солемір або TDS-метр (TDS — Total dissolved solids) — пристрій, призначений для визначення концентрації розчинених солей у воді (рівня мінералізації води). Солі лужних і лужноземельних металів, бікарбонати, а також органічні речовини роблять основний внесок в мінералізацію води.

Одиниці вимірювання солевмісту: г/л, ppm, проміле.

Проміле («pro mille» — «на тисячу») — одна тисячна частка якої-небудь величини. Позначається символом ‰.

1 ‰ = 10-3 = 0.001 = 0.1%

Ppm («parts per million» — «частин на мільйон») — одна мільйонна частка якої-небудь величини.

1 ppm = 0.001 ‰ = 0.0001% = 0.000001 = 10-6

Галузі застосування солеміра (TDS-метра)

  • Харчова промисловість — контроль якості продуктів харчування і напоїв.
  • Важка промисловість — моніторинг якісного складу рідини для безперебійної роботи приладів та нагрівальних елементів.
  • Сільське господарство — моніторинг рівня мінералізації води для поливу, щоб запобігти засоленню ґрунту і непридатності його для землеробства.
  • Аналіз якості води після систем фільтрації та очищення.
  • Акваріумістика, вирощування аквакультур.
  • Проведення наукових і лабораторних досліджень.
  • Контроль якості питної води з водогону та природних джерел.

Якісний і надійний солемір купити в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» — це відмінне рішення для контролю питної води в домашніх умовах.

Солемір. Класифікація солемірів (TDS метрів)

Вимірювання загального солевмісту належить до методів прямої кондуктометрії (зі зростанням концентрації розчиненої речовини зростає провідність).

За своїм призначенням солеміри поділяють на ручні, портативні, лабораторні та промислові.

Ручний солемір (TDS метр) вирізняється незначними габаритами корпусу й укомплектований змінними або незмінними електродами. Помірні ціни, невеликі розміри, швидкий час відгуку і хороші технічні характеристики забезпечують особливу популярність ручних солемірів.

Портативний солемір — прилад, який має портативний вимірювальний блок та виносну електрохімічну комірку (зонд). Прилад можна використовувати як у польових, так і в лабораторних умовах завдяки живленню від акумуляторів або від мережі.

Відносно недорогий портативний солемір може поєднувати в собі кілька функцій (мультипараметровий прилад), що дуже зручно для проведення комплексних досліджень. Не потрібно купувати декілька приладів, досить просто змінити електроди.

Лабораторний солемір застосовують для точного аналізу складу і ступеня мінералізації води. За ціною він зазвичай дорожче, ніж ручний або портативний солемір, оскільки забезпечує більш високу точність вимірювань і має низку додаткових функцій.

Промисловий солемір може проводити потокові вимірювання та додатково комплектується перехідниками для легкого монтування устаткування на панелі.

Інтернет-маркет «SIMVOLT» пропонує купити солемір в Україні з доставкою в будь-який регіон надійними перевізниками.

Чому варто солемір купити в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»?

У SIMVOLT ви можете купити солеміри (TDS-метри) відомих світових брендів: EZODO, DELTA OHM, XS Instruments, Horiba, AZ-Instrument та ін. Конфігурація солемірів різна — від простих ручних до складних мультипараметрових. Це дає змогу визначати й інші параметри водних розчинів (рівень pH, електропровідність, окисно-відновний потенціал (ОВП), температуру). Усі TDS метри мають відповідні сертифікати й інструкції з експлуатації українською мовою.

SIMVOLT пропонує широкий асортимент, конкурентоспроможні ціни, гарантійне і післягарантійне обслуговування солемірів на базі власного сервіс-центру. Менеджери надають професійну консультацію щодо підбору приладів та їх використання і допоможуть солемір для води купити саме в інтернет-маркеті «SIMVOLT».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.