Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналізатори вологості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аналізатори вологості від маркету SIMVOLT

Вологість зернових культур - це один з головних показників їх якості. Розглянемо дане твердження на прикладі зерна: вода сильно впливає як на саме зерно, так і на мікроорганізми, що містяться на його поверхні. Якщо зерно вологе, то мікроби на ньому будуть розвиватися на багато швидше, збільшиться кількість кліщів та інших комах, а також матимуть місце і інші негативні зміни. Щоб уникнути такої неприємної ситуації необхідно купити аналізатор вологості і з його допомогою визначити вміст води в зерні, як тільки воно буде прийнято на склад.

Але стежити за рівнем вологості важливо не тільки в сфері сільського господарства. Робити це необхідно і під час будівельних і оздоблювальних робіт. Так, одним з найпопулярніших матеріалів є дерево. Його використовують для зведення будинків, ремонтних робіт, виготовлення різних побутових предметів. Але перш, ніж працювати з таким матеріалом, рекомендується замовити пристрій для аналізу вологості і визначити її процентний вміст в деревині. Адже надто сухий матеріал незабаром зруйнується, а надзвичайно вологий - покриється цвіллю, набрякне і піддасться інших небажаних змін.

Надмірно високий або низький рівень вологи в тих чи інших речовинах несприятливо впливає на їх стан, якість і властивості. Тому так важливо купити аналізатор вологості і контролювати з його допомогою кількість води.

Що таке прилад - аналізатор вологості?

Прилад для аналізу вологості або аналізатор вологості (вологомір) - це пристрій, який визначає, скільки відсотків вологи знаходиться в зразку, що досліджується. Отриманий показник дуже важливий не тільки для повітря, але і для найрізноманітніших матеріалів і речей. Наприклад, для мінеральної і фармацевтичної сировини, будматеріалів і сипучих продуктів, пиломатеріалів і харчових продуктів, тканин і гуми, пластику й паперу, зерна і добрив. Аналізатори використовуються в дослідницьких і заводських лабораторіях, в сільськогосподарській сфері, на станціях контролю якості, в будівельній, хімічній, харчовій та інших індустріях.

Найчастіше принцип функціонування лабораторного аналізатора вологості і портативного вологоміра базується на висушуванні об'єктів, які піддаються вимірюванню при синхронній фіксації вагових даних. Таким чином, аналізатор вологості можна вважати і свого роду нагрівачем, і вагами, які об'єднані єдиним корпусом.

Купити аналізатор вологості різних матеріалів можна у віртуальному маркеті SIMVOLT. Сучасні вологоміри схожі на міні-комп'ютери: в них інтегрований мікропроцесор, програмне забезпечення, графічний дисплей, виносні датчики і інші елементи. Все це гарантує найвищу точність даних, отриманих в результаті вимірювання вологості зразка, що піддається випробуванню.

Типи аналізаторів вологості

Перш, ніж купити вологомір , необхідно точно визначитися з тим, для контролю вологості яких саме речовин він буде експлуатуватися. Сучасний вибір таких пристроїв надзвичайно широкий, тому у кожного користувача є можливість придбати пристрій з такими параметрами і функціями, які найоптимальнішим чином будуть відповідати рішенню необхідних питань.

Найбільш затребуваними є аналізатори вологості, в основі яких знаходиться галогенова лампа. Це енергозберігаючі, ультраточні, компактні, добротні і неймовірно прості в експлуатуванні прилади. Для того щоб визначити кількість вологи, необхідно в камеру сушіння приладу покласти зразок, включити аналізатор за допомогою кнопки «Старт» і почекати поки на роздруківці або на дисплеї не з'явиться результат.

Можна зробити висновок, що єдиний прилад аналізатор вологості речовин замінює собою три різних пристрої: сушильну шафу, набір лабораторного приладдя і аналітичні ваги. У підсумку такий механізм економить територію, простір лабораторії, сили і час співробітника.

Стандартні аналізатори вологості сконструйовані для дослідження сировинних матеріалів різноманітного фізичного стану. При зіставленні початкової і кінцевої ваги продукту визначається результат дослідження. У процесі дегідратації постійне переважування відбувається до тих пір, поки вага не перестане змінюватися. Інструктором встановлюється потрібний режим просушування в залежності від того, який матеріал вибирається для експерименту. Тривалість маніпуляції становить від 10 хвилин до чверті години.

Також існують погружні аналізатори вологості. Вони розроблені для роботи з матеріалами органічного походження. В основному вони експлуатуються для експрес-аналізів в вагонах, зерносховищах і коморах. З їх допомогою визначають масову частку вологи і температуру великих партій кукурудзипшеницівівсарису. Процес вимірювання триває не більше 20 секунд.

Переваги приладу для аналізу вологості і області його застосування

Аналізатор вологості процес визначення вологи робить більш простим і швидким. Сама маніпуляція найчастіше не займає більше чверті години. Принцип функціонування пристрою заснований також і на термогравіметричному методі.

Унікальність аналізаторів вологості, які в Україні продаються в інтернет-супермаркеті SIMVOLT, полягає в тому, що вони дозволяють здійснити аналіз пастоподібних, сипучих, твердих і рідких екземплярів на місткість вологи методом моніторингу за найменш короткий час. Тому такі прилади широко затребувані в більшості сфер індустрії - фармакологічній, хімічній, нафтовій, мануфактурній, харчовій та інших. Крім того, аналізатори часто використовуються в будівництві та сільському господарстві. Також такими приладами користуються в установах, які займаються контролем якості товарів і послуг, організаціях з охорони природи і в дослідницьких лабораторіях.

Де купити апарат?

Якщо вам необхідно купити аналізатор вологості в Україні за доступною ціною , то найкраще це зробити в віртуальній крамниці SIMVOLT. Тут ви знайдете прекрасний асортимент подібної техніки і зможете замовити відповідний апарат з доставкою . Ви самі обираєте найкращий для себе спосіб доставки товару і метод його оплати.

 

На віртуальних полицях магазину SIMVOLT знаходяться аналізатори різних моделей від виробників, які позитивно зарекомендували себе на ринку. Наші прилади для вимірювання вологості працюють якісно і надійно, а тому не змусять вас сумніватися в правильності свого рішення.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.