Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Швидкість повітря (Анемометри)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірюємо швидкість повітряних потоків сучасними пристроями

Одним з найважливіших параметрів середовища і багатьох інженерних систем є швидкість вітру, повітря і газів. Виміряти його допоможе анемометр, купити який в широкому асортименті пропонує інтернет-магазин SIMVOLT.

Вимірювач сили і швидкості повітря і його різновиди

Вимірювач швидкості повітря був винайдений в далекому 1667 році британським вченим Робертом Гуком. Це прилад, який широко використовується сьогодні в промисловості, гірничій справі, метеорології, всюди, де є система кондиціонування і вентиляції. Своєму дітищу винахідник дав назву, що складається з двох частин - «анемос», яке з давньогрецької мови перекладається як «вітер», і «метрео», тобто «вимір». Це був досить примітивний пристрій, але з часом його вдосконалили. Сьогодні виробники пропонують купити анемометр всім бажаючим в дуже широкому асортименті.

Головною відмінною рисою вимірювача швидкості повітря є принцип його дії. Розрізняють:

  • механічний анемометр, в якому рух вітру або будь-якого газу обертає крильчатку або чашкове колесо;
  • тепловий анемометр, який визначає швидкість повітряних потоків шляхом замірів зниження температури нагрітого рухом газу тіла (розжарюючого дроту);
  • ультразвуковий анемометр , котрий вимірює швидкість звуку вгазовому середовищі, враховуючи рух потоків;
  • цифровий пристрій.

Якщо вам необхідно виміряти швидкість повітря, то необхідно правильно вибрати і купити анемометр відповідно до особливостей досліджуваного середовища. Якщо прилад буде використовуватися для різних цілей, то оптимально і доцільно вибирати універсальний анемометр. Все більшою популярністю у дослідників користуються електронний анемометр і цифровий анемометр. Крім свого головного завдання - вимірювання швидкості повітряних потоків вони здатні визначити і інші параметри, наприклад, усереднену швидкість за певний період, вологість, тиск, температуру, об'ємні витрати повітря, напрям руху потоків.

У вузьких областях і лабораторіях застосовуються пневмоанемометри і прилади, здатні виміряти швидкість потоків, визначаючи температуру пластини або тонкої нитки розжарювання, які охолоджуються від руху повітря. У дослідженнях поза лабораторіями зручні анемометри переносні.

Особливості анемометрів

Механічні анемометри бувають двох видів - крильчаті і чашкові. Анемометр чашковий є більш ранньою моделлю, а свою назву він отримав завдяки чашоподібних напівсферичних лопатей. Такий прилад здатний визначити потік повітря і його швидкість тільки в одній площині - перпендикулярній осі обертання. Швидкість обертання вказує на швидкість руху вітру і газів.

Анемометр з крильчаткою - модель пізніша і вдосконалена. У ній лопасті прямі, і нагадують вентилятор або флюгер, які також обертаються при попаданні на них повітряних потоків. Також крильчасті анемометр здатний змінювати свій напрямок, вказуючи, куди рухається вітер, чого не може чашковий прилад.

Ультразвуковий анемометр або термоанемометр ґрунтується на вимірюванні швидкості звуку, яка змінюється разом з напрямком повітряних потоків. Це акустичний пристрій, який перетворює звук в сигнал за допомогою електронно-цифрового блоку. Будучи повноцінним контрольно-вимірювальним приладом, він широко застосовується в інтегрованих системах автоматики. Крім швидкості повітря, термоанемометр дозволяє дізнатися його температуру.

Ультразвуковий анемометр в інтернет-магазині SIMVOLT доступний декількох видів. Тут можна купити термоанемометр звичайний, а також двовимірні і тривимірні моделі. Двовимірний прилад вимірює швидкість і напрямок горизонтальних повітряних потоків, тривимірний визначає температуру повітря, час проходу імпульсу і первинні фізичні параметри, а потім за цими даними обчислює потрібні показники вітру.

Анемометр цифровий - прилад дуже зручний в експлуатації. Він оснащений рідкокристалічним дисплеєм, на який виводяться дані дослідження. Вся інформація може подаватися в різних одиницях виміру, а також пристрій може підключатися до комп'ютера або ноутбука, для відображення даних в графічному вигляді.

Вибираємо оптимальну модель

В інтернет-магазині SIMVOLT кожна людина може купити портативний анемометр і виміряти температуру повітря, його швидкість, дізнатися напрямок потоків. Для дослідження вентиляційних систем годяться крильчасті моделі з великими лопатями (6-10 см в діаметрі), в повітроводах доцільно застосувати прилад з малим діаметром крильчатки (1,6-2,5 см). У разі, коли в системі може піднятися температура вище 80 градусів, ручний анемометр повинен мати термостійкі лопаті.

Анемометр з крильчаткою ідеально годиться для замірів в офісних та житлових приміщеннях. У рудниках і шахтах знадобиться спеціальний прилад, здатний витримати підвищену вологість і температуру, їх перепади. Анемометр електронний та цифровий вважаються більш універсальними моделями з широкою областю використання.

Менеджери маркету вимірювальних приладів SIMVOLT допоможуть вам підібрати оптимальну модель по ціні і якості, з огляду на специфіку вашої діяльності і потреб. На вітрині магазину представлені професійні та побутові пристрої (анемометр з виносним датчиком, міні-анемометр, мультифункціональний прилад і т.д.) від різних виробників. Кожен портативний анемометр дозволяє отримати дані високої точності за дуже короткий час. Також можна купити додаткові комплектуючі до приладів, наприклад, крильчатки до анемометрів.

Весь товар в SIMVOLT оригінальний, високоякісний, доступний за ціною (у нас кращі ціни в Україні) і пропонується з доставкою в будь-який регіон. Замовляйте у нас прямо зараз прилади, які прослужать вам дуже довго і стануть хорошим капіталовкладенням.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.