Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лазерні далекоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для чого потрібні лазерні далекоміри?

Основна задача лазерного далекоміра – вимірювання відстані до об’єкта. Широко застосовуються для будівництва, ремонту, в сільському господарстві, в промисловості, для топографічної зйомки місцевості, геодезії, в навігації, і навіть в астрономічних дослідженнях, тощо. Безконтактний принцип роботи дозволяє проводити вимірювання у важкодоступних місцях, агресивних середовищах, у складних умовах, з максимальним комфортом для користувача лазерного далекоміра. Купити далекомір не завадить як професіоналам, так і для побутових потреб, тим паче ціна далекомірів доступна кожному.

Принципи роботи

За джерелом випромінювання є далекоміри лазерні (світлові) та ультразвукові (чи звукові). За принципом роботи – імпульсні та фазові.
Саме фазові далекоміри (лазерні рулетки) знайшли широке застосування у побуті. Вони дешевші у виробництві та мають більш високу точність вимірювань, порівняно з імпульсними далекомірами. Лазерне випромінювання, за допомогою якого проводиться вимірювання, модулюється з частотою порядку ГГц. При відбивання від поверхні, змінюється напрямок поширення випромінювання, а між падаючим і відбитим сигналом виникає різниця фаз. Саме за величиною різниці фаз і розраховується відстань.
Імпульсні далекоміри використовуються для вимірювань віддалених об’єктів. Вони оснащені імпульсними лазерами і вимірюють час проходження імпульсу до цілі і назад. Знаючи швидкість світла в повітрі чи іншому середовищі, розраховується відстань.

Технічні характеристики лазерних далекомірів.

Відстань, яку здатний виміряти далекомір лазерний, залежить від кількох факторів. По-перше, це потужність лазерного сигналу. В побутових лазерних далекомірах (лазерних рулетках) як правило використовується напівпровідниковий лазер з довжиною хвилі 635 нм та потужністю <1 мВт, (клас II), який є безпечним для людського ока. Вони можуть вимірювати відстані порядку 60 м до звичайних поверхонь без спеціального відбиваючого покриття (наприклад стіна будинку), або ж до 250 м за умови використання спеціальних відбиваючих поверхонь. Для більших відстаней потрібно використовувати більш потужний лазер, що вимагає додаткових заходів безпеки для органів зору.

При роботі з лазерною рулеткою в польових умовах, потрібно слідкувати за тим, щоб на шляху лазерного променя не було перешкод. Окрім цього, погіршують метрологічні характеристики такі природні фактори як туман, дощ, сніг, пил, що розсіюють лазерний промінь, а також яскраве сонячне світло, що створює перешкоди для фотоприймача. Сучасні далекоміри оснащуються спеціальним фільтрами, що дозволяє звести до мінімуму такі впливи.

Лазерні далекоміри – це високоточні прилади. Навіть найпростіші недорогі далекоміри характеризуються точністю до кількох міліметрів. Точність визначається конструктивними особливостями конкретної моделі. При збільшенні дальності вимірювань похибка зростає.

Додаткові похибки вносить неправильне користування приладом. Здавалося б простіше простого – натиснув кнопочку і глянув на монітор. Однак потрібно слідкувати, щоб в процесі вимірювань прилад був максимально нерухомий, ідеально на нерухомій поверхні чи штативі. Якщо все-таки необхідно тримати його в руках, проведіть серію вимірювань. Поверхня, відстань до якої вимірюється, повинна бути достатньо гладкою, світлого кольору, щоб мінімізувати розсіяння та поглинання лазерного променя.

Функціональні можливості лазерних далекомірів. Купити лазерний далекомір.

Окрім власне вимірювання відстані, сучасні лазерні рулетки мають ряд додаткових можливостей, що безумовно знайдуть своє застосування та створять додатковий комфорт для користувача. Вимірювання в режимі стеження, непрямі вимірювання з використанням теореми Піфагора, визначення площі та об'єму, визначення максимального та мінімального значень, додавання і віднімання показів, автоматичне запам'ятовування результатів вимірювань – це набір функцій хорошого лазерного далекоміра.
Купити високоякісні далекоміри недорого з гарантією якості та технічною підтримкою Ви з можете у маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT. Ціни на різні моделі далекомірів, доступні і відповідають якості.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.