Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Прилад для вимірювання температури ґрунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Температура грунту є головним показником, який впливає на проростання, цвітіння, плодоносіння та інші процеси. Правильне вимірювання температури ґрунту, допоможе садівникові або професійному аграрію визначити коли розпочинати посівні роботи. Також моніторинг температурних показників грунту допоможе визначити терміни висадження розсади, пересаджування рослин та компостування грунту. Визначати поточну температуру грунту просто і це допоможе при вирощуванні рослин та збільшенню врожаю.

Прилад для вимірювання температури ґрунту

Від чого залежить температура ґрунту і як її правильно вимірювати?

Температура ґрунту — це кількість тепла в ґрунті. Ідеальна температура для висадження багатьох рослин знаходиться в діапазоні від 18 до 24 °C (65 ~ 75 °F). Високоточний вимірювач температури грунту купити можна в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Температура ґрунту вимірюють після того, як ґрунт стане робочим. Точний період залежить від кліматичної зони. У зонах з вищими показниками температури ґрунт прогрівається швидше, а у зонах з нижчими температурами ґрунт може прогріватися дуже довго, оскільки зима була дуже холодна.

Для вимірювання температури ґрунту застосовують спеціальні термометри, датчики та аналізатори. Застосування датчиків або термометрів температури для ґрунту — це загальний спосіб визначення показників. В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» Ви зможете вибрати прилад для вимірювання температури грунту, що відповідає всім Вашим вимогам.

Вимірювання температури для проведення посівних робіт виконують на глибині ґрунту від 2,5 до 5 см (1 ~ 2 дюйми), а для пересадження рослин від 10 до 15 см (4 ~ 6 дюймів). Вставте термометр на необхідну глибину вимірювання і зачекайте приблизно хвилину. Для точного визначення температури вимірювання необхідно проводити вдень та вночі протягом трьох днів. При проведенні компостування температура ґрунту повинна бути не нижча 16 °C (60 °F), щоб бактерії та організми виконували свою роботу.

Визначення ідеальної температури ґрунту для посадки

При посадці насіння або розсади температура ґрунту повинна знаходитися в межах рекомендованого діапазону для росту рослини. Навіть при високій температурі повітря, температура грунту може бути низькою.

Ідеальна температура для посадки змінюється в залежності від сорту рослин. Висадження в холодний грунт зупиняє ріст рослин і зменшує схожість насіння. Термометр для вимірювання температури грунту від маркета SIMVOLT незамінний прилад для садівників та аграріїв.

Температура грунту

Оптимальні температури росту рослин:

  • Помідор, огірок та горох добре сходять та ростуть при температурі ґрунтів від 16 °C (60 °F).
  • Кукурудза, квасоля та зелень гарно ростуть при температурі грунту 18 °С (65 °F).
  • Кавун, перець, кабачки та дині ростуть при температурах від 20 °С (70 °F).

Реальна температура грунту — це показник між мінімальною та оптимальною температурою для росту рослин. Рослини, які потребують більш високих температур грунту при посадці (для дині та кавуна оптимальна температура 32 °C (90 °F)), гарно зростають та розвиваються, коли їх пересадити у ґрунт при 24 °C (75 °F). Це оптимальна температура, яка підходить для початку росту рослини з певним припущенням, що поступово температура буде підвищуватися в міру розвитку розсади.

Рослини, що вирощують в прохолодному кліматі, краще ростуть при пізній пересадці та піднятих грядках, де земля прогрівається швидше.

Де найкраще купити прилади для вимірювання температури грунту?

«SIMVOLT» — лідер серед українських компаній-постачальників сучасної контрольно-вимірювальної техніки. Ми співпрацюємо з надійними світовими компаніями виробниками: XS Instruments, RIXEN, Luster Leaf, Walcom. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості та підлягає гарантійному обслуговуванню.

Докладніше ознайомитися з пристроями, протестувати їх, отримати консультації та купити термометр для вимірювання температури грунту можна в Києві по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.