Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Газоаналізатори вуглекислого газу (CO2)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Газоаналізатори вуглекислого газу в маркеті SIMVOLT

Газоаналізатором називають високотехнологічні пристрої, які здатні виміряти концентрацію відразу декількох (або однієї) складової в різних газових сферах. У продажу існують різні моделі приладів, які спеціалізуються на певних газах. Універсальної техніки, здатної розпізнавати концентрацію всіх або майже всіх видів газів не існує. Тому необхідно ретельно вивчити потенційні небезпеки, тобто, дізнатися, які речовини можуть з'явитися в атмосфері, перш ніж купити газовий детектор. Хітом продаж єгазоаналізатори вуглекислого газу, замовити які можна у вигляді стаціонарного і портативного пристрою.

Що таке аналізатор газів?

Аналізатором газу є контрольно-вимірювальна техніка, головними завданнями якої є:

 • виявлення певної домішки в повітрі;
 • реєстрація кількісних значень сторонніх газів в повітрі, газових сумішах;
 • подача звукового сигналу в разі небезпеки, тобто в разі перевищення допустимого порогу значень.

У побуті застосовуються або портативні газоаналізатори, або невеликі стаціонарні прилади, здатні виявити речовину, на яку запрограмовано, і подати сигнал. Тобто, мають функцію індикації та сигналізації. Також вони здатні виявити джерело витоку, полегшуючи завдання її ліквідації. Точніші і великі за розміром стаціонарні газоаналізатори застосовують в авторемонтних підприємствах, заводських, складських приміщеннях, в місцях великого скупчення людей.

Такі пристрої виглядають цілком сучасно, легко вписуються в будь-який інтер'єр. Часто вони обладнані додатковими роз'ємами-контролерами, за допомогою яких легко ввімкнути (або вимкнути) зовнішнє обладнання. До останнього можна віднести освітлення, система оповіщення, вентиляція і кондиціювання.

Якщо необхідна лабораторна точність даних, то використовують професійні газоаналізатори, а аналізований об'єкт спеціально готується, тобто, газ очищають від важких смол, пилу та інших великих, важких частинок. Іноді є необхідність в попередній фільтрації від агресивних елементів і речовин.

Класифікація газоаналізаторів

Газоаналізатори, замовити які можна прямо зараз в інтернет-магазині SIMVOLT, бувають ручними і автоматичними. Правда, перший тип сьогодні використовується вкрай мало. Автоматичні пристрої розрізняються за декількома принципами.

За принципом дії бувають аналізатори вуглекислого газу, що працюють на фізичних методах аналізу з деякими хімічними реакціями (в цю групу входять об'ємно-манометричні або хімічні пристрої); засновані на фізичних з фізико-хімічними процесами методах аналізу (фотоколориметричні, термохімічні, фотоіонізаційні, електрохімічні, хроматографічні прилади); газоаналізатори, в основу яких закладено чисто фізичні методи аналізу (термокондуктометричні, магнітні, денсометричні, оптичні).

 • за кількістю вимірювальних каналів - багатоканальні і одноканальні пристрої.
 • за широтою функціоналу - газовий детектор, індикатор, сигналізатор, шукач витоку, газоаналізатор.
 • за кількістю компонентів, які підлягають вимірюванню - однокомпонентні і багатокомпонентні.
 • за призначенням - для інспектування промислових викидів, вихлопних газів автотранспорту, для забезпечення безпеки, для моніторингу технологічних процесів, проведення еко-контролю.

Додаткові можливості контрольно-вимірювальної техніки

Сучасні прилади для газового аналізу відрізняються широкими можливостями і наявністю додаткових функцій. Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT пропонує недорогі газоаналізатори, здатні також:

 • визначати швидкість і обсяг витрат потоків газу;
 • вимірювати диференціальне тиск газових сумішей;
 • записувати і зберігати для подальшого аналізу отримані дані;
 • обробляти результати, проводити різні розрахунки;
 • мати інтерфейс для передачі інформації на комп'ютер;
 • мати функції вимірювача вологості, тиску, температури і т.п.

Вибираючи модель газоаналізатора, перед покупкою варто визначитися з цілями і завданнями, вимогами до пристрою. Також варто вирішити, який прилад потрібен - стаціонарний або кишеньковий, професійний або побутовий. Чи необхідні додаткові функції, можливість визначати не тільки вуглекислий газ, а й інші речовини. Нарешті, вибрати бренд - дуже відомий і дорогий або бюджетний. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує на вибір багато вимірювальних приладів за доступною ціною з доставкою по всій території України.

Чому варто вибрати саме SIMVOLT?

Маркет контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує широкий асортимент техніки на будь-який смак. На вітринах представлена ​​продукція вітчизняних та іноземних брендів, чиї вироби зарекомендували себе з найкращої сторони. Це професійні пристрої - надзвичайно точні, надійні, довговічні, здатні працювати в інтенсивному режимі і дуже складних умовах. Крім того, всіприлади для проведення газового аналізу дуже прості в експлуатації, зрозумілі навіть людям, які раніше не мали справу звимірювачами.

Інтернет-магазин пропонує купити 100% оригінальні аналізатори вуглекислого газу з офіційною гарантією від виробника, сервісним обслуговуванням. Ми пред'являємо документи, що підтверджують справжність і якість кожного приладу. У кожній коробці є інструкція на зрозумілій мові.

SIMVOLT працює безпосередньо з постачальниками, представляє інтереси багатьох марок в Україні, тому вартість товару у нас найнижча. Ціни доступні кожній людині, яка має необхідність в професійній техніці. Всі прилади доставляються надійними перевізниками в будь-який куточок країни в максимально стислі терміни.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.