Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Системи антизатоплення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Система захисту від затоплення Simvolt WLS

Якщо Ви придбали нову квартиру або будинок, чи проводите ремонтні роботи в своєму будинку, офісі, виробничому приміщенні, то варто подумати про такий важливий момент як захист від затоплення. Аварії в системах водопостачання не рідкість, а наслідки можуть принести великі матеріальні збитки - зіпсоване житло, пошкоджена меблі, техніка, і навіть зруйнований бізнес. Розмір матеріальних збитків абсолютно не порівняти з тими витратами, які Ви понесете, встановивши спеціальні системи захисту від затоплення.
Ціна всієї системи буде залежати від комплектації, кількості використаних датчиків і кранів системи антизатоплення, але все одно цілком демократична і посильна для споживача.

Опис комплектуючих системи захисту від затоплення. Ціни та характеристики

Система складається з головного модуля (контролера), датчиків затоплення, шарових кранів для перекриття води.
Основний елемент системи - контролер, який регулює роботу датчиків затоплення і кульових кранів для перекриття води. Датчики затоплення можуть бути встановлені у всіх місцях, де є небезпека аварії - у ванних кімнатах під раковиною або ванною, в туалеті, біля холодильника, поблизу пральної і посудомийної машин, водонагрівача і т.д. Кількість датчиків і кранів визначає замовник. При контакті датчика з водою, він подає до контролера, який негайно перекриває подачу гарячої та холодної води. Паралельно включається звукова і світлова сигналізація.
Навіть недорога система антизатоплення може керувати шаровими кранами в автоматичному або ручному режимі. В автоматичному режимі система не вимагає від користувача ніяких дій до того, як спрацював датчик затопленняСистема використовує в роботі кульові крани з електроприводом, які набагато надійніші, ніж крани голкового типу. Шарові крани не "залипають" і залишаються закритими навіть під час перебоїв в електропостачанні, а також різкого збільшення тиску в системі водопостачання. Існує можливість механічного відкриття кранів за умови нештатних ситуацй.
Датчики затоплення (датчики контролю протікання води) - універсальні, з двостороннім контактом, з можливістю індивідуального підгонки, монтуються до плитки, стін, інших елементів за допомогою клею або герметика. Максимальна кількість датчиків затоплення - 8 (у всіх комплектах присутні чотири датчики). При спрацьовуванні системи, контролер чітко показує, який саме датчик контролю протікання води спрацював, що спрощує пошук місця аварії.
Живлення системи - 12 В, що дозволяє розміщувати її в санвузлах без ризику для себе та членів своєї сім'ї. Додатково систему можна підключити до блоку автономного живлення, що забезпечує функціонування системи при відключенні живлення на термін до 7 днів.

Технічні характеристики системи захисту від затоплення

  • Робоча напруга: 12 В
  • Максимальний робочий струм: 80 мА
  • Струм в режимі очікування: 5 мА
  • Час запуску сигналізації 1 секунда
  • Гучність динаміка: 100 дБ
  • Час відкриття/закриття крана: 3 секунди.

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує широкий спектр можливих конфігурацій системи захисту від затоплення. Купити всі необхідні комплектуючі і замовити повний спектр послуг - від монтажу до технічної підтримки - Ви можете в нашому маркеті. У разі, якщо подані на сайті конфігурації Вам не підходять, ми повністю адаптуємо систему відповідно до Ваших індивідуальних потреб.

Система антизатоплення, має низьку ціну, не складна в плані монтажу і може бути встановлена Вами самостійно при наявності певних навичок. В іншому випадку, наші фахівці допоможуть Вам у цьому. Гарантія - 1 рік з моменту придбання (установки).

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.