Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Хлорометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Хлорметри для контролю якості води

Напевно, кожному жителю міста або мегаполісу знайомий різкий аромат хлору в воді. Не потрібно мати хлорметр, щоб судити про наявність цієї речовини в рідині. Цей запах, який виникає відразу ж після того, як відкриєш кран з водою, миттєво перебиває всі бажання попити водички або приготувати смачний супчик. Водопровідну воду спецслужби активно хлорують, оскільки дана речовина є ефективним бактерицидним засобом. Його почали застосовувати в якості дезинфікуючої речовини майже двісті років тому. Завдяки тому, що хлор прекрасно руйнує небезпечні віруси і бактерії, він врятував не одну тисячу людських життів.

Але, разом з цим, він впливає на організм і негативно, постійно отруюючи його. Але як таке може бути, здивуються багато користувачів? Адже комунальні служби вже довгі роки використовують газ зеленувато-жовтого відтінку для очищення і дезінфекції води у водопроводах. А тим часом вільний хлор, перебуваючи у воді, знищує і окисляє мікроорганізми, але взаємодіючи з іншими речовинами, він провокує виникнення отруйних субстанцій. Вчені-медики висувають теорію про те, що хлор є одною з причин збільшення кількості захворювань серцево-судинної системи, алергічних реакцій а також викиднів. Також дослідники стверджують, що більшість випадків збільшення сечового міхура і освіту ректальної онкології пов'язано саме з експлуатацією хлорованої води.

Хлорована вода негативно впливає на організм людини не тільки при вживанні, але також і при прийнятті душа. Муніципальні водоочисні станції в теплий період року додають в воду хлор вищої концентрації, попереджаючи таким чином можливості бактеріального забруднення. Вдихання парів висококонцентрованого хлору може призвести до загибелі тварин і людей. Хлорована вода негативно позначається і на стані шкіри, позбавляючи її природної жирової оболонки, пересушує, провокуючи свербіж та передчасне старіння. Під впливом хлору волосся стає ламким і сухими.

Навіть хлор у воді басейну є небезпечним, оскільки проникає в організм через шкіру і слизові оболонки. У зв'язку з необхідністю хлорку застосовують у для побутового очищення води. Але в ту воду, якою людина миється і яку вживає ця речовина жодним чином не повинна потрапляти. Для того, що проконтролювати рівень хлору в воді користувачі в Україні все частіше купують портативні хлорметри.

Використання хлорметрів для аналізу води

Хлорметр водонепроникний купити в інтернет-маркеті вимірювальної техніки SIMVOLT слід для того, щоб оцінювати якість питної води в домашніх водопроводах. Крім того, Cl-метр допомагає встановити кількість настільки шкідливої речовини в тій воді, яку не можна відстояти або ж закип'ятити, наприклад, в рідини, що знаходиться в акваріумі, басейні або інших подібних ємностях. З цією метою експлуатуються хлорметри портативні. Також в побутових цілях нерідко застосовують хлорметр цифровий. Такий прилад дуже простий в експлуатації, він характеризується точністю даних і прийнятною ціною. Проконтролювати кількість зеленувато-жовтого газу в воді можна і в громадських місцях. З цією метою застосовують лабораторні хлорметри або професійні хлорметри.

Замовити визначник наявності хлору в воді потрібно і для того, щоб встановити, чи не занадто низька концентрація дезинфікуючого засобу в басейні. Адже його недолік не забезпечить необхідного рівня дезінфекції і тим самим спровокує поширення різних інфекцій. Тому за допомогою хлорметра для басейну можна точно контролювати рівень Cl в воді.

Як працює прилад?

Хлорометр або як його ще називають тестер хлору або концентратомір - це пристрій, який призначений для встановлення кількості хлору в воді на основі полярографічного методу вимірювання. Прилад функціонує за принципом фіксації струму, який з'являється при електрохімічній реакції хлорчутливого електрода на мікросередовище вимірювання.

Для того щоб виміряти концентрацію хлору в будь-якій воді можна купити хлорметр Ezodo 6742, який встановлює рівень загального і вільного хлору в рідині. Отримані дані неймовірно важливі для дезінфекції, так як вільний хлор - це речовина, що не встигла прореагувати з забруднювачами інфекційного і органічного походження і здатна їх знешкодити. Він має велику окислювальну здатність, завдяки якій має місце знезараження води. В кількості загального хлору рівень пов'язаної речовини не повинен перевищувати його третю частину.

Якщо на території вашої земельної ділянки є басейн, то вам знадобиться купити вимірювальне обладнання два в одному: Cl-метр і pH-метр. Він може бути як стаціонарним, так і портативним. Таким приладом є, наприклад, модель Ezodo 6743. Адже від норми водневого показника залежить ефективність хлору в знезаражуванні води. Якщо рівень рН перевищує 7,6 одиниць, то показник активного хлору стає трохи нижче, а тому якість хлорування значно зменшується.

Найкраще місце для покупки хлорметрів

Замовити визначник вмісту хлору в Україні за доступною ціною можна в інтернет-магазині вимірювальних приладів SIMVOLT. У нас можна придбати пристрої найвищої якості від виробника з світовим ім'ям. Наш магазин надає гарантію на кожний виріб. До того ж ми пропонуємо прекрасні умови для доставки.

На вітринах нашого віртуального магазину можна знайти хлорметри водонепроникні, які дозволяють встановити концентрацію хлору в будь-якій воді. За допомогою таких приладів можна визначити показник вільного і загального хлору. Також у нас представлені моделі з інтегрованою функцією визначення кількості рН.

 

Завдяки хлорметру цифровому, придбаному в нашому магазині, ви зможете постійно контролювати якість вживаної і використаної води і бути повністю впевненим у її безпеці для здоров'я. Для постійних клієнтів у нас діють прекрасні акції і знижки.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.