Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Рефрактометри для визначення точки замерзання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Асортимент рефрактометрів для визначення точки замерзання в маркеті SIMVOLT

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити рефрактометр для визначення точки замерзання в Україні недорого. Це вимірювач, без якого складно сьогодні обійтися, оскільки він застосовується досить активно в різних галузях промисловості, зокрема на транспорті і в науково-дослідній середовищі.

Рефрактометр: що це таке і яким він буває

Кожна людина, що має справу з контрольно-вимірювальними приладами, добре знайомий з рефрактометром, купити який простіше простого. Собою він являє досить просте пристосування, яке функціонує на принципі рефракції. Це означає, що він, використовуючи оптичне явище заломлення світлових променів, визначає концентрацію речовин в розчинах і не тільки її. Винахід вимірювача пов'язують з ім'ям геніального І. Ньютона, який жив у вісімнадцятому сторіччі.

Сучасні пристрої більш досконалі і функціональні, проте універсального рефрактометра не існує. Тобто, для кожної мети - будь то визначення кількості цукру у вині, спирту в розчинах і т.д., розроблена особлива модель приладу. У машинобудуванні, хімічній промисловості та транспортної галузі використовується особливий рефрактометр ручний портативний оптичний. З його допомогою можна дізнатися наступне:

 • точку замерзання технічних рідин (використовується рефрактометр для визначення точки замерзання антифризу);
 • якість, сорт і густина електроліту, омивача скла, паливно-мастильних матеріалів, антифризу.

У продажу можна знайти стаціонарні і лабораторні прилади, що відрізняються великими розмірами і великою вагою. Інтернет-магазин SIMVOLT представляє компактні ручні і цифрові рефрактометри, здатні працювати навіть в польових і дуже складних умовах. Примітно, що точність портативних рефрактометрів нітрохи не поступається лабораторним дослідженням.

Залежно від принципу дії розрізняють оптичний рефрактометр ручний, застосування якого вимагає від користувача певних навичок і знань, а також цифровий оптичний рефрактометр, який всі виміри проводить самостійно і виводить інформацію на монітор. Перший варіант вимірювачів не потребує джерел живлення, не має складних схем, тому відрізняється доступною вартістю і тривалим терміном експлуатації. Прилади другого типу мають більш високу ціну і широкий функціонал.

Рефрактометр для визначення точки замерзання антифризу

Рефрактометр для визначення точки замерзання антифризу просто необхідний в регіонах з холодним, навіть суворим кліматом. Використання простого і недорогого пристосування дозволяє користуватися звичними досягненнями людства в будь-яких умовах. Знаючи особливості клімату, його температурний режим, легко підібрати антифриз, омивач скла, електроліт до акумуляторів, що не замерзнуть в автомобільних системах. Крім технічних рідин рефрактометри допомагають дослідити воду і різні розчини, будь-які рідини, в складі яких є пропіленгліколь або етиленгліколь.

Рефрактометр, ціна якого залежить від різних чинників, зручний в роботі. А ще має сучасний зовнішній вигляд, ергономічний і міцний корпус. У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT можна замовити рефрактометр будь-якої марки і моделі з доставкою по всій Україні.

Застосування вимірювача має свої особливості. Промінь світла повинен пройти крізь досліджуваний розчин, нанесений на призму, за допомогою рефрактометра визначається кут заломлення, тобто рефракції. Величину кута співвідносять з вхідним кутом, отримують коефіцієнт заломлення, а вже він допомагає визначити концентрацію речовини. Крім призми пристрій складається з таких деталей, як оптичні лінзи і проградуйована шкала.

Під час досліджень необхідно пам'ятати, що вивчати дозволяється тільки рідкі речовини, не тверді і жорсткі, оскільки вони можуть пошкодити деталі пристосування. Покази рефрактометра залежать від температури, як досліджуваного розчину, так і навколишнього середовища. Для полегшення завдання користувача багато виробників постачають прилади функцією АТС (або біметалічною пластиною). Також дослідник повинен мати під рукою спеціальні таблиці.

Як і будь-який професійний вимірювач, рефрактометр потребує регулярної перевірки на точність, калібрування і переградуювання. Якщо переналаштування не виконувати періодично, то пристрій не працюватиме коректно, а це означає, що отримані дані не будуть відповідати дійсності.

Перенастроювання рефрактометра виконують за допомогою дистильованої води, яку наносять на робочий елемент. Далі, повертаючи калібрувальний гвинт в потрібному напрямку, шкалу обнуляють, призму протирають насухо м'якою ганчіркою. Промивати і протирати деталі, що контактують з досліджуваною речовиною, необхідно після кожного використання вимірювача.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує професійні вимірювальні прилади

У нашому маркеті представлений широкий вибір рефрактометрів від вітчизняних та імпортних виробників, чия продукція добре відома українському споживачеві. Це оригінальна, надійна, високоякісна техніка, яка підлягає гарантії та сервісному обслуговуванню. Крім стандартних заводських моделей SIMVOLT реалізує і спеціальні пристрої, виконані в індивідуальному порядку. Мається на увазі, що наші співробітники виконають підбір і переградуювання шкали, проградуюють її під ваші потреби, відкалібрують і т.д.

Замовляючи рефрактометри у нас, ви можете розраховувати на найнижчу ціну в Україні, оскільки SIMVOLT є офіційним представником багатьох виробників, тому має ексклюзивні умови на поставку. Доставка виконується перевіреним перевізником, який не тільки оперативно працює, але і знає, як убезпечити тендітні речі під час транспортування.

Рефрактометри для визначення точки замерзання

Рефрактометр є основним інструментом для вимірювання концентрації водних розчинів. Для роботи потрібно лише кілька крапель рідини, і вони використовуються в сільському господарстві, харчовій промисловості та важкій промисловості. Пристрій працює за принципом концепції заломлення, яка пояснює, як світло викривляється, коли воно проходить через два різні середовища. Вчений може розпізнати розчин зразка, оцінити чистоту зразка та виміряти концентрацію розчиненої речовини (тобто розчинених компонентів) у рідкому розчині шляхом оцінки показника заломлення.

Види рефрактометрів

Рефрактометри широко використовуються для різних цілей, і кожен має дещо відмінні вимоги. Ось деякі з них:

 • Ручні рефрактометри досить прості у використанні. Завдяки доступності різноманітних вимірювальних шкал мають багато застосувань. Бджолярі використовують ручні рефрактометри для оцінки вмісту води в меді, винороби використовують їх для вимірювання концентрації цукру у фруктах і винограді, а акваріумісти використовують їх для визначення рівня солоної води в океані.
  За яким принципом працює рефрактометр? Показник заломлення можна визначити лише за допомогою зразка на вимірювальній призмі. Розраховане значення можна побачити через окуляр пристрою, якщо розмістити його проти джерела світла. На виміряному значенні горизонтальна гранична лінія перетинає вертикальну шкалу. Ручні рефрактометри з вбудованою автоматичною температурною корекцією (ATC) доступні для регулювання температури рідин.
 • Рефрактометр Аббе. Рефрактометр Аббе, названий на честь його розробника Ернста Аббе, був першим науковим інструментом для визначення показника заломлення рідини з високою точністю. Концепція повного відбиття керує вимірюванням рефрактометра Аббе. Лише кілька крапель зразка розміщують між подвійною призмою Аббе для отримання точних результатів вимірювання.
 • Технологічний рефрактометр. Технологічні рефрактометри дозволяють безперервно аналізувати показник заломлення без транспортування зразків до спеціальної лабораторії. Ці прилади складаються з датчиків, з’єднаних із блоком керування. Цей блок керування зазвичай забезпечує цифрове зчитування результатів вимірювання. Вони працюють за принципом повного заломлення, обчислюючи кут монохроматичного світла з різних кутів падіння.
  Технологічні рефрактометри можуть надавати дані вимірювань у реальному часі та не потребують втручання людини протягом усього процесу вимірювання. Великі промислові підприємства, такі як сільське господарство, виробництво цукрової тростини, виробництво паперу, нафтопереробна та хімічна промисловість, а також фармацевтичні корпорації можуть отримати користь від цих пристроїв.
 • Цифровий рефрактометр. Цифрові рефрактометри працюють так само, як портативні рефрактометри, але з додаванням автоматичного визначення граничної лінії. Вони мають меншу варіабельність між операторами та більшу точність, ніж ручні портативні рефрактометри, і вони зазвичай можуть працювати з різними шкалами вимірювання.
 • Автоматичний рефрактометр. Автоматичні рефрактометри забезпечують високу точність, повністю усуваючи розбіжності в вимірюваних значеннях між операторами. На відміну від ручного рефрактометричного вимірювання в контрольованих умовах навколишнього середовища, показник заломлення зразка можна виміряти за різних температур або довжин світлових хвиль. Автоматичні рефрактометри в основному використовуються в лабораторіях для виконання точних вимірювань у жорстко контрольованих налаштуваннях.

Рефрактометри для визначення температури замерзання

Застосування рефрактометрів

 • Рефрактометри зазвичай використовуються для оцінки показника заломлення рідких зразків і тестової концентрації рідини, як-от вміст білка в крові, кількість цукру та солоність.
 • Рефрактометр Аббе — це вимірювальний прилад, який може вимірювати показник заломлення. За допомогою рефрактометрії працює як з твердими, так і з рідкими речовинами, оскільки вони прозорі.
 • Рефрактометр прилад для вимірювання та контролю концентрації охолоджуючої рідини в автомобільному секторі.
 • Рефрактометр використовується в машинобудівній промисловості, щоб визначити, скільки концентрату охолоджувальної рідини було застосовано до водяного охолодження для операції обробки.
 • За допомогою рефрактометрів визначають питому вагу рідин і загальні білки плазми або будь-яких інших рідин.

В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT ви знайдете рефрактометри для визначення точки замерзання антифризів, омивачів, густини електроліта та інших показників, які важливі при експлуатації та ремонті автомобілів. Менеджери нашої компанії нададуть необхідну інформацію та допоможуть обрати необхідну вам модель рефрактометра.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.