Гарантія на товар

Практично вся продукція, представлена на сайті, має гарантійний термін (від 14 днів до 24 місяців). Термін та умови гарантії залежать від політики постачальника.

Гарантія розповсюджується на електронні частини обладнання. Гарантія на супутні датчики, термопари, елементи живлення, електрохімічні сенсори газових детекторів, потенціометричні електроди приладів дешевого сегменту, крильчаток може бути обмежена або відсутня.

Зауважимо, що ми одна із небагатьох компаній в Україні, яка надає власну гарантію на потенціометричні електроди (pH, Cond, DO) деяких брендів (Horiba, EZODO, XS Instruments та низки інших) строком 3 місяці, і можемо замінити його у разі, якщо непрацездатність виникла внаслідок браку.

Загальні гарантійні умови:

1. Виробник гарантує відсутність виробничих дефектів і несправностей обладнання та несе відповідальність у відповідності до закону України.

2. Гарантійний термін починається з моменту придбання приладу.

3. Протягом гарантійного терміну виробник зобов’язується безкоштовно усувати дефекти приладу шляхом його ремонту або заміни на аналогічний у випадку, якщо дефект виник з вини виробника.

4. Виконання виробником гарантійних зобов’язань несе за собою збільшення гарантійного терміну на час ремонту приладу.

5. Умови гарантії не передбачають чистки та профілактики приладу за рахунок виробника.

6. Виробник не несе відповідальності за дефекти і несправності приладу, що виникли внаслідок: недотримання правил транспортування та умов зберігання, технічних вимог з експлуатації; неправильних дій, використання приладу не за призначенням, недотримання інструкції з експлуатації; механічних впливів: прилад з явними механічними пошкодженнями, тріщинами, сколами на корпусі та в середині; форс-мажорних обставин, таких як пожежа, потоп, землетрус та ін.; 

7. Строк служби товарів дорівнює їх гарантійному терміну.

8. Гарантія не розповсюджується витратні матеріали (датчики, сенсори, мембрани, крильчатки, батареї, щупи, електрохімічні електроди, електрохімічні сенсори газових детекторів) та вбудовані акумуляторні батареї.

9. Постачальник має право здійснити заміну електрохімічного електроду протягом 3х місяців з дати продажу приладу / електроду.

 

Як подати заявку на гарантійний ремонт?

Перейдіть на сторінку "Заявка на гарантійний ремонт", введіть необхідні дані і очікуйте, з вами зв'яжеться наш спеціаліст. 

Зверніть увагу, дана заявка не стосується випадків повернення товару належної якості та платного негарантійного ремонту приладу. У цих випадках зверніться до наших менеджерів

Сервісний центр

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» має власний сервіс-центр для гарантійного і післягарантійного обслуговування контрольно-вимірювальної техніки.

Ми маємо великий досвід у ремонті й обслуговуванні контрольно-вимірювальних та потенціометричних приладів.

Нашими спеціалістами освоєна унікальна технологія відновлення працездатності (регенерації) pH- і ОВП-електродів.

У разі необхідності, можливе отримання Свідоцтва про метрологічне калібрування згідно ISO 17025 в органах метрології (за додаткову оплату) для підтвердження метрологічних характеристик та точності показань приладів.

 

Орієнтовний перелік послуг, які ми надаємо в рамках сервісу:

Загальна діагностика несправності приладу (без оформлення висновку)
Оформлення письмового висновку про несправність приладу
Калібрування і перевірка точності показань оксиметрів, pH-метрів, кондуктометрів
Чистка, заміна електроліту, мембрани, перевірка, калібрування приладу з новим електродом
Хімічне очищення, очищення від білкових забруднень, регенерація мембрани, перевірка роботи
Чистка, перевірка роботи і точності показань
Діагностика діелькометричних та кондуктометричних вологомірів
Ремонт електронної частини приладу ІІІ категорії складності
Ремонт електронної частини приладу ІІ категорії складності
Ремонт електронної частини приладу І категорії складності