Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вимірювачі площі поля

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювачі площі поля

Точне вимірювання площі і контурів полів — обовʼязкова складова успіху в різних галузях сільського господарства, оскільки дозволяє систематично і суттєво економити на витратах по обробці землі, внесення добрив, посівів, поливі, прибирання і при проведенні інших робіт. Завдяки наявним точними даними, керівництво сільськогосподарського підприємства отримує можливість точно розраховувати розмір зарплати найманим робітникам, здійснювати ефективний контроль палива, тощо.

Сучасний вимірювач площі поля дозволяє проводити вимірювання відстані та площі будь-якої форми та місцевості (можна використовувати для гірської місцевості, схилів та рівнин), зберігати результати вимірювання в памʼяті пристрою для подальшої обробки та обліку, проводити вимірювання довжини і траєкторії шляху, вимірювати відстань між потрібними точками. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує широкий асортимент вимірювачів площі поля за конкурентними цінами на ринку.

Переваги приладів для вимірювання площі поля

Для продуктивної роботи на великих площах необхідно використовувати якісний прилад з основними функціями:

 • відображення результатів поточного вимірювання.
 • відображення графічної траєкторії об’єкта.
 • автоматичний розрахунок площі після завершення вимірювання.
 • створення карти поля та можливість завантаження її на ПК або ноутбук.
 • визначення відстані між двома точками та розмітка площі.
 • збереження координат вимірювання.
 • відображення площі поля в Google Maps.

Прилад для вимірювання площі полів дозволяє вести планування і контроль над робочими процесами, а його точність — вирішувати можливі конфліктні ситуації під час розподілу полів. Вимірювачі легко встановлюються в машині або сільгосптехніці. Пристрої відрізняються кількістю функцій, типом живлення (від акумулятора або батарейок), наявністю захисту від вологи, обʼємом пам'яті та ударостійкістю. Вимірювач площі поля купити в Києві можна в офісі компанії SIMVOLT по вулиці Академіка Заболотного 150, офіс 153.

Вимірювання точної площі поля

Достовірна інформація про площі полів є запорукою ефективного управління земельними ресурсами. Щоб чітко визначити кількість посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин, пального і т.д., необхідно знати реальну площу землі, що знаходиться в обробці. Це дозволить правильно розрахувати обсяг робіт і витрат, планувати врожайність культур, уникнути неефективного використання земельних ресурсів і невиправданих витрат.

За допомогою сучасних технологій можна дізнатися точні межі земельних ділянок. Обмір полів за допомогою вимірювачів площі поля забезпечує точність вимірювання 99 %.

Особливості вимірювачів площі поля від інтернет маркету SIMVOLT:

 • При розрахунку площі враховується рельєф відповідної ділянки. Полів з абсолютно рівною поверхнею майже не існує, а наявність западин або підвищень збільшують його площа.
 • Можливість проведення вимірювань з транспортного засобу.
 • На дисплеї відображається поточні значення вимірювання, графічна траєкторія об’єкта вимірювання і автоматично розраховується площа після завершення вимірювання.
 • Результати вимірювання та графічну траєкторію можна експортувати на ПК або ноутбук.
 • Для вимірювання застосовується Google Maps, що відображає реальну графічну траєкторію.
 • Внутрішня пам'ять пристрою може зберігати та експортувати показання вимірювання та графічних траєкторій.
 • Аналіз супутникового сигналу.
 • Можливість вибору одиниць вимірювання.

Купити вимірювач площі поля в Україні за привабливими цінами можна в інтернет-маркеті https://simvolt.ua.

Де купити вимірювач площі поля?

SIMVOLT — офіційний дистриб’ютор відомих компаній-виробників приладів для вимірювання площі поля та поставляє оригінальну, якісну продукцію з усіма відповідними сертифікатами, гарантіями від виробника та інструкціями з експлуатації українською мовою.

Менеджери компанії нададуть кваліфіковану консультацію стосовно продукції та умов обслуговування пристроїв та допоможуть купити точний вимірювач площі поля України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.