Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лазерні нівеліри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лазерний нівелір оснащений зеленими або червоними променями для покращення видимості. Ці промені допомагають отримувати найточніші результати легким, ефективним і зручним способом. Але якого кольору промінь ви повинні обрати? Багато людей припускають, що колірні варіанти не пропонують великої різниці в продуктивності, але це далеко не так.

Хоча червоні лазерні нівеліри є більш популярними, зелені лазерні нівелірні рівні легші у використанні, мають збільшений діапазон і більш потужні. Частково це означає, що зелені лазерні нівеліри містять більше деталей, коштують дорожче і швидше розряджаються.

Зелені лазерні нівеліри мають чудову видимість і дальність огляду. При роботі в приміщенні зелені лазерні нівеліри будуть мати діапазон видимості від 15 до 20 метрів. Зелені лазерні нівеліри найкраще підходять для тих, кому потрібна максимальна видимість. При роботі на відкритому повітрі, наприклад, зелений лазерний промінь є безсумнівним переможцем. Виберіть зелений лазерний нівелір, якщо вам потрібна покращена видимість і вам не важливий термін служби батареї та ціна. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує лазерний нівелір купити від надійних виробників, таких як NOYAFA.

Лазерні нівеліри

Лазерні нівеліри з червоним лазерним променем є найпопулярнішими на сьогоднішній день завдяки їх більш економічної ціни та тривалого терміну служби батареї. Звичайно, вони пропонують меншу видимість, ніж зелений промінь.

Працюючи в приміщенні, ви зможете побачити червоний колір на відстані від 6 до 10 метрів, це приблизно половина діапазону видимості зелених лазерних нівелірів. При роботі поблизу це не буде такою проблемою. Однак, якщо ви працюєте на великих площах, червоне лазерне світло не забезпечить достатньої видимості, щоб допомогти належним чином.

Оскільки конструкція червоних лазерних нівелірів простіша, ціна на пристрої також доступніша. Нижча потужність червоного лазерного нівеліра означає довший термін служби акумулятора. Це чудово для тих, хто не хоче часто замінювати батарею або має намір використовувати лазерний нівелір лише епізодично і не хоче думати про акумулятор. Це також може заощадити ваші гроші, оскільки вам доведеться купувати менше батарейок.

Червоний лазерний рівень найкраще підходить для тих, хто має обмежений бюджет і працює у вузьких місцях. Оскільки він забезпечує низьку видимість, він підходить лише для коротких дистанцій, як у приміщенні, так і на вулиці. Незважаючи на це, доступна ціна і тривалий час автономної роботи роблять його відмінним варіантом для багатьох. В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ ви можете купити лазерний нівелір з високою точністю вимірювання.

Який лазерний нівелір найкраще підходить для вас?

Зрештою, вибір найкращого лазерного нівеліра залежить від вашого бюджету та робочої зони. Ви повинні вибрати зелений лазерний рівень, якщо ви працюєте на великих відстанях. Зелений лазерний нівелір має достатню видимість, щоб ви могли використовувати його для великих площ. На відміну від цього, виберіть червоний лазерний нівелір, якщо ви працюєте на коротких відстанях. Нижча видимість і доступніша ціна зроблять це того вартим для такої роботи.

З точки зору бюджету, червоний лазерний нівелір також більш ідеальний. Через меншу видимість і просту конструкцію він доступніший, що робить його найкращим варіантом для тих, хто має обмежений бюджет. Якщо вас не турбує бюджет, ви можете вибрати зелений лазерний нівелір, оскільки він потужніший і пропонує більше функцій незалежно від діапазону.

Фактори, які слід враховувати при покупці лазерного нівеліра:

  • Робочий діапазон. Перше запитання, яке ви повинні задати собі: «На якому діапазоні я буду працювати?» Діапазон вказує вам, який колірний промінь ви повинні отримати. Ви можете вибрати червоний лазерний нівелір при роботі в менших діапазонах, але вам слід вибрати зелений лазерний нівелір, якщо працюєте в більш широких діапазонах.
  • Видимість. Також потрібно враховувати видимість вибраного лазерного нівеліра. Колір променю вплине на видимість. Зелені лазерні нівеліри забезпечують більшу видимість, ніж червоні.

Лазерний нівелір

  • Точність. Навіть якщо ви виберете найбільш помітний лазерний промінь, це нічого не означає, якщо нівелір не точний. Переконайтеся, що вибраний лазерний нівелір є точним з точними вимірами. Якщо ні, ваш проект буде трохи відхилений, навіть якщо ви добре бачите промінь.
  • Ручне та автоматичне налаштування. При виборі лазерного нівеліра у вас буде два варіанти: ручний або автоматичний. Автоматичні нівеліри або нівеліри з самовирівнюванням дають вам справжню лінію рівня самі по собі. Це робить рівні точнішими. З іншого боку, ручні нівелір вимагають, щоб ви їх правильно налаштували, щоб отримати точні результати. Якщо ви знаєте, як налаштувати ручний лазерний нівелір, у вас не буде проблем з отриманням точного результату. Однак ви можете вибрати автоматичний лазерний рівень, якщо ви не знаєте, як використовувати ручний самостійно.

В офісі нашої компанії у місті Київ ви можете отримати професійну консультацію стосовно налаштування і експлуатації пристроїв та придбати нівеліри лазерні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.