Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тепловізори для смартфонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мобільні телефони та смартфони стали вирішальними та обов’язковими гаджетами в нашому повсякденному житті. Вони практично замінили домашні телефони, камери, відеореєстратори та комп’ютери у багатьох будинках. Існує ще один спосіб, як ваш смартфон можна з користю використати.

Ви можете перетворити свій мобільний телефон на тепловізійну камеру підключивши тепловізор для смартфонів, щоб покращити ізоляцію та ефективність опалення або охолодження вашого будинку, знайти витоки газу, «краще застосовувати вночі» без світла, виконувати безконтактний температурний скринінг тощо.

Щоб дізнатися, як використовувати свій телефон як тепловізійну камеру, спочатку детальніше дізнаємось, як працює існуюча камера в смартфоні.

Тепловізори для смартфонів

Камери в смартфонах фіксують зображення, використовуючи світло навколишнього середовища та відображаючи їх у вигляді різних комбінацій червоного, синього та зеленого з різною швидкістю. У мобільних телефонах інфрачервоне світло виявляє датчик зображення, який використовується для вашої камери. Датчики для камер мобільних телефонів можуть виявляти інфрачервоне світло, по суті роблячи невидиме світло видимим. На жаль, якщо вам потрібні інфрачервоні зображення, більшість камер смартфонів фільтрують інфрачервоне світло до того, як воно досягне датчика, щоб отримати кращу картинку з видимим світлом. Завдяки фільтру камера може зберігати лише тіні та темні зображення без достатнього освітлення.

Смартфони мають серію тонких пластикових лінз, які можуть концентрувати світло на екрані за допомогою пристроїв із зарядовим зв’язком. Ці пристрої перетворюють світлові фотони в електрони, які направляються на датчик, що знаходиться всередині отвору. Кількість пристроїв із зарядовим зв’язком визначає кількість пікселів зображення. Світло проходить через серію лінз. Крім того, воно також проходить через інфрачервоний (ІЧ) фільтр, роблячи ІЧ-промені від об’єкта невидимими.

Теплові зображення не відображають точний колір сцени, на відміну від звичайних фотографій з камери. Наприклад, синій колір на екрані не означає, що об’єкт має той самий колір. Синій символізує холод, а червоний — гаряче теплове випромінювання. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує купити тепловізор для смартфонів за конкурентними цінами на ринку України.

Потужні тепловізійні камери, розроблені для вашого смартфона, створені для моделей iPhone® і Android™, перетворює ваш смартфон або планшет на професійний тепловізійний інструмент. Використовуючи потужність і зручність вашого смартфона, тепловізійні камери дозволяють легко робити теплові фотографії та відео, ділитися висновками та надсилати фото для документації. Просто підключіть і виявляйте втрати енергії, викликані витоками повітря, відсутньою або пошкодженою ізоляцією, неефективними системами HVAC, електричними несправностями та багато іншого. В інтернет- маркеті https://simvolt.ua/ представлені тепловізори для смартфонів від відомого виробника тепловізійних систем — FLIR.

FLIR One — це окремий зручний модуль, який фіксує теплову сигнатуру сцени та дозволяє смартфону зберігати це зображення. Його можна просто приєднати до мобільного телефону і проводити дослідження. FLIR One фіксує теплове зображення сцени та темні краї видимого спектру та накладає це зображення на теплове зображення, поєднуючи обидва зображення. Це дозволяє користувачеві мати чіткий погляд на зображення, позбавляючи від необхідності проводити ручне порівняння теплового зображення з реальною сценою, щоб визначити точне місце витоку. Крім того, термокамера FLIR One функціонує як самостійний пристрій, який потрібно заряджати окремо. В інтернет-магазині SIMVOLT ви знайдете тепловізор датчик для смартфонів тільки від надійного виробника.

Вбудовану тепловізійну камеру FLIR® на смартфонах Cat® S61 можна використовувати для швидшого моніторингу та діагностики проблем та економії часу на місці. Це надає нову перспективу та відкриває нові варіанти використання, зокрема: виявлення втрат тепла навколо вікон і дверей, виділення вологи і відсутність ізоляції, виявлення перегрівання електроприладів і схем, і працювати в повній темряві.

Тепловізійна камера для смартфонів

Де краще купувати тепловізори для смартфонів?

В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлені найкращі моделі тепловізорів для смартфонів від відомого виробника. Вся продукція має необхідні сертифікати якості та постачається з інструкціями українською мовою.

Професійна команда менеджерів відповість на всі ваші питання стосовно пристроїв та допоможе тепловізор для смартфонів купити в Україні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.