Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

ph метр для грунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Чому важливо знати pH ґрунту?

Буває так, що доглядаючи за садом чи квітником і присвячуючи йому весь свій вільний час, ми не отримуємо довгоочікуваних результатів. Улюблені квіти не радують пишним цвітінням, погано ростуть висаджені плодові дерева або хвойні чагарники, та й урожай не радує. Намагаючись пояснити причину, ми скаржимося на погоду, на саджанці тощо і навіть не замислюємося про те, що причиною може стати стан грунту. Як відомо, саме від родючості грунту залежить, наскільки добре будуть рости і цвісти наші рослини.

Звичайно, багато садівників регулярно вносять у ґрунт мінеральні добрива та органіку, підвищуючи її родючість. Але про кислотність грунту замислюються далеко не всі. Визначити точні показники кислотності допоможе ph метр для грунту від інтернет-маркету «SIMVOLT».

Кислотність грунту визначається за вмістом у ній солей, кислот і обмінних іонів. Кислі грунти зазвичай містять залізо, алюміній та марганець в отруйній формі для рослин. Це часто призводить до накопичення шкідливих речовин у ґрунті та шкодить грунтовій мікрофлорі. На таких ґрунтах рослини погано ростуть і часто хворіють.

Більшість рослин добре ростуть на нейтральних та слабокислих грунтах. При цьому лужне середовище теж несприятливе, воно перешкоджає засвоєнню цілого ряду елементів. Важливо розуміти, що кислотність грунту з часом може змінюватися. Найчастіше це відбувається через полив, коли з ґрунту поступово вимиваються мінеральні речовини. Якщо вода м'яка, то кислотність у такому випадку підвищується, а якщо жорстка — знижується. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити ph метр для грунту на вигідних умовах у місті Києв.

Як рівень pH грунту впливає на ріст і розвиток рослин

Найкраще вирощувати рослини в грунті з нейтральною реакцією (pH=7). При підвищеній кислотності ґрунту, так само як і при її олужуванні, рослинам стають недоступні або малодоступні деякі елементи живлення. Разом з цим знижується і ефективність внесених у землю добрив.

Занадто висока кислотність (рН нижче 5,0) грунту призводить до того, що багато поживних речовин переходять в стан, при якому вони перестають засвоюватися рослинами. Крім цього, зупиняється діяльність багатьох корисних бактерій і добрив.

На лужних грунтах (рН вище 7,5) рослини погано розвиваються, а їх листя жовтіє, оскільки не може отримувати залізо (воно просто не засвоюється).

Точне визначення кислотності ґрунту можна зробити тільки за допомогою ефективних та точних приладів — ph метрів. ph метр для грунту купити в Україні або з доставкою в регіони можна в інтернет маркеті https://simvolt.ua.

pH метри для грунту від інтернет-маркету «SIMVOLT»

ph метр для грунту являє собою вольтметр з вимірювальною шкалою в одиницях рН. Прилад для визначення кислотності працює за допомогою електрода, який буває декількох видів: класичний, плоский, проникаючий та біметалевий.

За своїм призначенням pH метри для грунту поділяють на ручні та портативні для зручного проведення досліджень у польових умовах.

  • Ручний pH метр має невеликі розміри корпусу й укомплектований змінним або незмінним електродом.
  • Сучасний портативний pH метр складається з портативного блоку вимірювання та виносного електрода, який зручно використовувати як в польових так і в лабораторних умовах.

В переважній більшості джерело живлення pH метрів для грунту — батареї або акумулятори, що забезпечує портативність приладів.

Чому варто купити ph метр для грунту в маркеті «SIMVOLT»

SIMVOLT — офіційний дистриб’ютор багатьох відомих виробників пристроїв для аналізу грунту (EZODO, Horiba, AZ-Instrument, Luster Leaf, Walcom) і пропонує оригінальну продукцію з офіційною гарантією від виробника. Також в нашому маркеті Ви завжди зможете придбати додаткові комплектуючі та витратні матеріали, калібрувальні і буферні розчини та отримати кваліфіковану технічну підтримку.

Інтернет-маркет «SIMVOLT» пропонує великий асортимент і найвигідніші умови, щоб ph метр для грунту купити в Україні з доставкою надійними перевізниками.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.