Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Детектори напруги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Детектор напруги — прилад, який використовується для перевірки електричної потужності. Він в основному використовується для виявлення присутності напруги змінного струму в об'єкті або поверхні навколо нього і дуже простий в експлуатації. Він може виявити наявність напруги в силових кабелях, електричних шнурах, освітлювальних приладах, автоматичних вимикачах, проводах, розетках тощо. Ці тестери можуть вказувати на наявність напруги у вигляді звукових або візуальних сигналів. Основним принципом роботи вимірювача напруги є ємнісна муфта, тобто виявлення напруги без дотику до дроту або поверхні, що підлягає випробуванню. Основна функція цього тестера — захистити користувача від випадкового ураження електричним струмом.

Детектори напруги

Види вимірювачів напруги

  •   Безконтактний тестер напруги — прилад, який також відомий як тестер індуктивності. Це один з найбезпечніших та найпростіших у використанні тестерів. Користувачі можуть перевірити напругу в проводах або пристроях, не торкаючись поверхні або частини пристрою, що перевіряється. Покази просто відображаються на екрані після того, як кінчик тестера піднесено до дроту. Користуватися ним можуть як професіонали, так пересічні люди. Він підходить для використання поблизу кількох місць та об’єктів, таких як кабелі, шнури, розетки, розподільні щити, розподільні коробки, автоматичні вимикачі тощо. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує детектор напруги купити в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.
  •   Неоновий тестер напруги — вимірювач компактних розмірів з неоновим підсвічуванням всередині. Він має два коротких проводи з металевим щупом на кожному кінці. Прилад визначає, чи присутня напруга в ланцюзі чи ні. Однак він не може показувати діапазон наявної напруги. Для цього користувачеві необхідно доторкнутися до проводів схеми дротовими щупами.
  •   Електромагнітний тестер напруги — також відомий як багатофункціональний тестер. Він поставляється як в аналоговій, так і в цифровій моделі. Він може перевіряти як напругу, так і полярність. В основному ним користуються електрики.
  •   Цифровий тестер напруги — прилад, який працює в цифровому та безконтактному режимі. Це універсальний вимірювач, який застосовують для різних цілей. Зазвичай має компактні розміри і невелику вагу. Він має опцію налаштування для виявлення фази та вимірювання напруги. Відображає результати вимірювання у 2 формах — візуальному та акустичному.
  •   Детектори напруги у вигляді ручки — пристрої мають світлодіодний наконечник, який світиться, щоб вказувати на наявність напруги навколо пристрою. Вони також мають вбудований ліхтарик для безпечного використання навіть у затемнених місцях. Деякі моделі оснащені додатковими функціями, що включають однополюсне тестування фаз, перевірку безперервності тощо.

Типи детекторів напруги

  1. Високочастотний тестер напруги змінного струму — прилад, що також відомий як тестер іскри. Зазвичай він живиться від мережі і може виявляти електричні заряди понад 50000 В. Під час роботи розряд синього кольору спостерігається навколо електрода. При виявленні несправності цей розряд перетворюється в єдину білу іскру.
  2. Низькочастотні детектори напруги змінного струму — пристрої, які використовують трансформатор для підвищення напруги мережі до необхідного рівня. Вони можуть подавати надлишкову напругу. Вихід таких детекторів — низькочастотна змінна напруга.
  3. Імпульсний тестер напруги постійного струму — вимірювач має незначні габарити та живиться від батарейок. Він працює за принципом роботи конденсатора, зарядженого до 400 В і розрядженого у котушку високої напруги, щоб виробляти імпульс високої напруги за менший період часу.
  4. Безперервний тестер напруги постійного струму — це портативний пристрій з живленням від акумулятора. Він забезпечує вихід в діапазоні від менше сотні вольт до 40000 В. Прилад працює за принципом роботи акумулятора, який запускає високочастотний генератор, що перетворює напругу акумулятора від 12 В постійного струму до високої напруги змінного струму.

Детектор напруги купити

Чому краще обирати детектори напруги в SIMVOLT?

В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлений великий вибір електровимірювальних приладів. Наша продукція має всі необхідні сертифікати якості та підлягає гарантійному обслуговуванню.

Менеджери компанії проконсультують стосовно застосування приладів та допоможуть підібрати детектор напруги ціна на який вас задовольнить.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.