(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

рН-метри

           
           
         
pH-метр AZ-8692
 
1,880.00 грн
 
     
pH-метр AZ-8690
 
2,130.00 грн
     
           
           
           

Який pH метр купити?

Водневим показником (рН) називається величина, яка характеризує ступінь активності іонів водню (Н+) в середовищі, тобто визначає ступінь кислотності або лужності середовища. Значення рН чисельно дорівнює негативному десятковому логарифму концентрації іонів водню, вираженої в молях на літр. Відповідно, прилад для вимірювання водневого показника - це рН-метр. Купити ph метр - значить забезпечити собі точний вимірювально-вічіслітельний прилад.

Для введення такого параметра як водневий показник, можна виходити з експериментального твердження про те, що при температурі 22 °С відбувається дисоціація лише 10-7 Моль води: Н2О↔Н + + ОН-. Іонний добуток води - це постійна величина, що дорівнює добутку концентрацій іонів водню і гідроксид-іонів у воді при температурі 22 °С: ([Н +] [ОН] = 10-14 (Моль/л)2. Таким чином, будь-який розчин кислоти, луги або солі, містить іони водню і гідроксид-іони, а концентрація іонів водню може перебувати тільки в межах іонного добутку. Тому діапазон значень рН при кімнатній температурі лежить в межах від 1 до 14. Купити ph метр (ph тестер) для точного визначення кількості pH Ви можете в нашому інтернет магазині.

Для чого потрібно контролювати pH?

Кислотність середовища має визначальне значення для різних хімічних реакцій і процесів, оскільки результат реакцій, або навіть сама можливість їх протікання залежить від рівня pH. Особливе значення рівень pH має для біологічних систем. Концентрація іонів водню безпосередньо впливає на конформацію, а, отже, і на біологічну активність таких надважливих біологічних молекул, як білки і нуклеїнові кислоти, впливає на перебіг біохімічних реакцій.

Контролювати рівень pH потрібно в різних сферах діяльності. Це і харчова, фармацевтична, хімічна промисловість, при виробництві палива, в агропромисловому комплексі, в акваріумних господарствах, в землеробстві, для наукових потреб, і ін. В медицині контроль за рівнем pH біологічних рідин - один з основних діагностичних методів. На побутовому рівні проконтролювати якість продуктів харчування, води, напоїв, різних товарів допоможуть pH-метри. Купити ph тектер Ви можете в нашому інтернет магазині. Ціна, якість і асортимент Вас приємно здивують.

Лабораторні pH-метри та інші типи приладів

Електронний pH-метр (ph тестер) незважаючи на його зовнішню простоту, досить наукомісткий пристрій, зі спеціально розробленими електродами. Принцип його роботи - потенціометричний, де вимірюваною величиною є напруга між вимірювальним електродом і електродом порівняння, зануреними в досліджуваний розчин. Не вдаючись занадто в деталі теорій і конструкції електродів, pH-тестер (ph метр) можна вважати спеціальним мілівольтметром, вхідний струм якого може бути досить малим. Це дає можливість використовувати скляні електроди. Проградуйований прилад для вимірювання ph вже відразу в одиницях pH, що є дуже зручним для експериментатора. Згідно застосування, pH-метри поділяють на:

  • промислові,

  • лабораторні,
  • портативні,
  • ручні (кишенькові або pH-тестери).

Ручні pH-метри ще називають pH-тестерами, виходячи з їх компактних розмірів і простоти використання. Конструктивно, вони складаються з вимірювального блоку і електродів, можуть бути виконані в звичайному пластиковому корпусі, або в водонепроникному корпусі, електроди можуть бути змінними або вбудованими. Такі pH-тестери характеризуються достатньою для своїх завдань точністю в межах від ± 0,1 pH до ± 0,02 pH і дозволом 0.1 - 0.01 pH. Автоматична температурна компенсація суттєво покращує вимірювані показники.

Гідропоніка, акваріумістика, системи водопідготовки і очищення води, басейни і СПА, екологія, ресторанний бізнес, клінінг - ось далеко не повний перелік областей застосування таких електронних pH-метрів. Купити їх в Києві можна в нашому маркеті. Купити ph метр від відомого світового виробника вимірювальних приладів GOnDO Electronic, офіційним представником якого в Україні є SIMVOLT.

До портативних pH-метрів вимоги трохи вище. Це високоточні електронні pH-метри, як правило з виносними змінними електродами. Точність і дозвіл їх як правило близько 0,01 одиниць pH, з можливістю ручного або автоматичного температурної компенсації. ph тестер купити просто. Навіть недорогі портативні рН-метри можуть бути мультифункціональними і, в залежності від використовуваних електродів, вимірювати інші параметри. Висока точність вимірювань, і разом з тим компактність, живлення від батареї, можливість використання як професіоналами так і любителями - переваги таких електронних pH-метрів. ph метр купити в нашому маркеті можна з доставкою в Київ, Львів, Одесу, Харків.

Електронні pH метри. Купити в Києві з доставкою

Консультанти нашого маркету нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть ph метр купити за вигідною ціною від відомих виробників GOnDO, DeltaOhm, Ezodo, а також витратні матеріали та електроди. Всі прилади забезпечені гарантією і сервісним обслуговуванням. ph метр купити дешево дуже просто і швидко.