Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аксесуари (потенціонметрія)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Додаткові комплектуючі до аналізатора якості води від SIMVOLT

У житті людини величезну роль грає така субстанція як вода. Вона необхідна для всіх життєво важливих процесів в організмі, будучи ідеальним розчинником. У кожній живій клітині знаходиться цілюща волога, яка регулює нормальне її функціонування. Тварини і рослини також не можуть жити без води, параметри якої повинні максимально відповідати природним показникам. Аналіз води необхідно виконувати в багатьох галузях виробництва, медицині, екології... Для виконання важливого завдання ринок пропонує застосовувати високоточне обладнання, яке можна об'єднати в групу з назвою аналізатори води .

Які пристрої для дослідження якості води купити можна в Україні?

Світові виробники пропонують величезний вибір вимірювачів, за допомогою яких можна проконтролювати якість води (природної, питної, стічної, технологічної) і різних рідин, розчинів. В інтернет-магазині SIMVOLT можна придбати наступне обладнання:

 • техніку для визначення кислотності, концентрації водню (рН-метр кишеньковий і професійний);
 • визначник водного потенціалу (ОВП-метркишеньковий);
 • прилад, що визначає зміст в рідинах хлору (хлорометр);
 • вимірювач кисню, розчиненого у воді і різних рідинах (оксиметр);
 • пристрій для визначення наявності іонів натрію і концентрації їх, різних солей (солемір);
 • техніка для виміру концентрацій речовин, розчинених у воді і водних розчинах (фотоколориметр);
 • визначник електропровідності, концентрації розчинів підстав, кислот, різних солей (кондуктометр);
 • вимірювач для визначення молярної і масової і концентрації іонів (іономір) і концентрацію нітратів, розчинених у рідині (нітратоміри);
 • техніка, яка допомагає зробити перенастроювання інших аналізаторів води(калібратор);
 • пристрій, що здійснює моніторинг зміни різних показників води як системи (контролер);
 • прилад для безконтактного змішування рідин з різною в'язкістю (магнітні мішалки);
 • багатофункціональні прилади для проведення різних видів аналізу води, які суміщають функції декількох вимірників (2 в 1, 3 в 1, 4 в 1, 5 в 1).

Крім самої портативної професійної контрольно-вимірювальної техніки, інтернет-магазин SIMVOLT пропонує супутні товари до них. До них відносяться витратні матеріали - датчики або електроди, різні для кожного виду аналізатора. Розрізняють рН-електроди, ОВП (RedOx) -електрод, кондуктометричні електроди, електроди для оксиметрів, термодатчики, електроди для рН-метрів, електроди для солемірів.

Також у продажу є різні розчини буферні, які необхідні для зберігання витратних матеріалів, очищення їх перед роботою (для гарантії точності) і після неї, для калібрування аналізаторів води. Для зручності буфери і електроліти фарбували в різні відтінки. Ще інтернет-магазин SIMVOLT пропонує додаткові комплектуючі, що дозволяють приладам працювати більш ефективно, що захищають їх, що полегшують проведення досліджень, що розширюють можливості або є запасними частинами.

Додаткові комплектуючі до аналізаторів для води

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує найширший вибір товарів, які необхідні при регулярній роботі з ними. В асортименті компанії є:

 • блоки живлення для підзарядки пристроїв від мережі;
 • захисні екрани для індикаторів, контролерів, виготовлені з водонепроникного і стійкого до корозійних процесів матеріалу;
 • тримачі електродів;
 • запасні мембрани до чутливих елементів-електродів;
 • тести для хлору, які дозволяють визначити концентрацію вільної хімічної речовини;
 • змінні електроди до приладів.

В інструкції, яка йде в комплекті з кожним товаром, вказується його сумісність з пристроями (конкретний виробник і модель вимірювача). Також там описані правила експлуатації і догляду, які дозволять продовжити термін служби кожного виробу, усунуть ризик отримання недостовірних даних. Якщо самостійно розібратися з пристроями і комплектуючими деталями до них складно, то служба підтримки інтернет-магазину SIMVOLT працює для вас. Консультанти підберуть продукцію, яка оптимально підходить вашим запитам і потребам.

SIMVOLT пропонує 100% оригінальну продукцію кращих світових брендів, завдяки чому будь-які дослідження будуть мати точні і достовірні результати. Всі товари сертифіковані в Україні, підлягають офіційній гарантії та сервісному обслуговуванню. Вироби надійні і довговічні, практичні і зручні у використанні, придатні для проведення експрес досліджень навіть в польових умовах. Більшість моделей є професійними, тобто вони здатні витримати інтенсивне навантаження і видавати показники, які не поступаються в точності лабораторними даними.

Аналізатори якості води та комплектуючі деталі до них доступні за адекватною ціною, оскільки інтернет-магазин SIMVOLT співпрацює безпосередньо з виробниками, нерідко представляючи їхні інтереси в країні на ексклюзивних умовах. Тому саме у нас пропонуються найнижчі ціни на контрольно-вимірювальну техніку. Також ми здійснюємо поставки товару в будь-який регіон України в найкоротші терміни, залучаючи перевірені кур'єрські служби з низькими тарифами на послуги транспортування.

Купуючи у нас всілякі вимірювачі показників складу води, витратні матеріали та комплектуючі до них, можете бути впевнені в тому, що проводити дослідження буде легко в будь-який час і в будь-яких умовах.

Додаткові комплектуючі для потенціометрії від інтернет-маркету «SIMVOLT»

Вода відіграє визначальну роль у житті людини ы будь-якого живого організму. Вона необхідна для нормального перебігу всіх життєво необхідних процесів в організмі і правильного функціонування його клітин та є ідеальним розчинником. Для тварин та рослин параметри води повинні максимально відповідати природним показникам. Тому необхідно проводити якісний контроль і систематичний моніторинг параметрів води, яку ви вживаєте для пиття та використовуєте для побутових цілей.

Аналіз води необхідно виконувати в багатьох галузях виробництва, у медицині та харчовій промисловості, для моніторингу й перевірки якості води з міського водогону, колодязів і джерел, для побутових потреб тощо.

Для виконання цих завдань необхідно застосовувати високоточні прилади для аналізу основних параметрів води та необхідні комплектуючі для потенціометрії.

Прилади для визначення якісних параметрів води

Відомі світові бренди пропонують великий вибір сучасних вимірювачів (ручні, портативні, лабораторні, промислові), за допомогою яких можна контролювати якісні параметри води (природної, питної, стічної, технологічної), різних рідин і розчинів. В інтернет-маркеті «SIMVOLT» можна купити:

 • Прилади для визначення рівня кислотності, концентрації водню (ручні, лабораторні, портативні, промислові рН-метри).
 • Вимірювачі окисно-відновного потенціалу (ОВП-метри).
 • Прилади для вимірювання вмісту кисню розчиненого у воді та розчинах (оксиметри).
 • Пристрої для визначення загальної концентрації розчинених солей і рівня мінералізації (солеміри, TDS-метри).
 • Вимірювачі електропровідності води та розчинів (кондуктометри).
 • Мультипараметрові прилади, які поєднують функції декількох вимірювачів в одному корпусі.
 • Прилади для вимірювання показників концентрації іонів та їх активності (іономіри), пристрої для визначення вмісту нітратів (нітратоміри).
 • Витратні матеріали: рН/ОВП (RedOx) електроди, кондуктометричні комірки, електроди для оксиметрів, термощупи тощо.
 • Буферні й калібрувальні розчини для зберігання, очищення та калібрування електродів.
 • Додаткові комплектуючі для потенціометрії: запасні мембрани, тримачі для електродів, захисні екрани, перехідники тощо.

Додаткові комплектуючі для аналізаторів параметрів води

Інтернет-маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує ширший асортимент додаткових аксесуарів для потенціометричних пристроїв, які необхідні для проведення регулярних вимірювань:

 • Запасні блоки живлення для зарядження пристроїв від мережі.
 • Захисні екрани для контролерів та індикаторів, які виготовлені з водонепроникних і стійких до корозії матеріалів.
 • Тримачі для електродів.
 • Запасні мембрани для оксиметричних електродів.
 • Тестові смужки для визначення хлору.
 • Кейси для зберігання і транспортування пристроїв.

Чому необхідно купити додаткові комплектуючі для потенціометрії в Маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT»?

SIMVOLT пропонує оригінальну продукцію від найкращих світових брендів, що забезпечує точні й достовірні результати вимірювання. Всі товари відповідно сертифіковані та мають офіційну гарантію і сервісне обслуговування. Прилади вирізняються надійністю, практичністю та зручністю у використанні і придатні для проведення досліджень у складних польових умовах.

В інструкції українською мовою, яка йде в комплекті з товаром, вказана його сумісність з пристроями (виробник та моделі вимірювачів). Також там зазначені основні правила експлуатації і догляду за пристроєм і аксесуарами.

Якщо складно самостійно розібратися з додатковими комплектуючими для потенціометрії, то кваліфіковані менеджери інтернет-магазину «SIMVOLT» вам допоможуть. Консультанти підберуть відповідну продукцію, яка оптимально підходить вашим запитам і потребам, та відправлять надійним перевізником у будь-який куточок України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.