Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналіз води та речовин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Все необхідне для якісного аналізу води

Людство не може обійтися без води, яку вживає у величезних кількостях. Люди використовують її для пиття та приготування їжі, для підтримки гігієни тіла і чистоти вдома, без неї не обходяться виробничі процеси в багатьох галузях промисловості. Ось чому так часто є необхідність провести аналіз води, іншими словами перевірку її на предмет придатності, відповідності певним параметрами.Найважливішими показниками якості рідини є: вміст солі, хлору, розчиненого кисню, рівень рН і окислювально-відновний потенціал (ОВП). Для їх вимірювання існують різні прилади, які використовують різні методи аналізу води.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити вимірювачі показників складу води в широкому асортименті.На вітринах маркету представлені:

 • прилади для визначення кислотності(рН-метри);
 • пристрою для визначення потенціалу води(ОВП-метри);
 • вимірювачі електропровідності води(кондуктометри);
 • фотоколориметри;
 • прилади для визначення вмісту та концентрації солі(солеміри);
 • вимірювачі розчиненого в рідині кисню(оксиметри);
 • визначники вмісту хлору(хлорометри);
 • магнітні мішалки;
 • калібратори;
 • нітратоміри/іономіри;
 • мультифункціональніаналізатори для води;
 • контролери;
 • електроди длявимірювальнихприладів;
 • додатковіаксесуари ікомплектуючі - блоки живлення, захисні екрани, мембрани, власники і т.д.;
 • буферні розчини (буфери) для переналаштування вимірювачів і зберігання електродів.

Путівник в світі аналізаторів якості води

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує своїм клієнтам придбати професійну контрольно-вимірювальну техніку, яка відрізняється високою точністю і видає показники, які не поступаються лабораторним дослідженням. Але це невеликі пристрої - легкі і компактні, які дозволяють провести хімічний аналіз води в польових умовах, в тому числі і експрес методом. Крім професійного використання вони годяться і для домашнього застосування, так як коштують відносно недорого і дуже прості в експлуатації.

РН-метр. Він являє собою вольтметр, має вимірювальну шкалу в одиницях рН, завдяки чому визначається активність іонів водню і електрорушійна сила електродної системи. Пристрій для визначення концентрації водню працює за допомогою електрода, який буває декількох видів.

ОВП-метр. Це один з найважливіших приладів для аналізу якості питної води, а також акви, використовуваної в басейнах, рибних господарствах, акваріумістиці. Він допомагає визначити потенціал рідини приєднувати вільні електрони, а його робочою частиною також є електрод. Дослідник отримує показники з позитивним або негативним значенням в мілівольтах або вольтах.

Кондуктометр - це аналізатор, за допомогою якого можна визначити електропровідність рідин, концентрацію кислотних, основних і соляних розчинів. Його застосовують при дослідженнях дистильованої і технічної води, для оцінювання засоленість ґрунтів, концентрації міцелоутворень, для проведення кондуктометричного титрування.

Солемір - це аналізатор води, за допомогою якого визначають кількість розчинених у воді іонів натрію, солей неорганічного походження. Він вимірює електропровідність рідини, яка залежить від концентрації розчинених у воді частинок. Це один з головних показників при аналізі якості питної води, а також рідини, що використовується для побутових і технічних потреб.

Оксиметр - прилад, який дозволяє дізнатися концентрацію кисню, розчиненого в газоподібному або рідкому середовищі. Це означає, що за допомогою аналізатора можна досліджувати не тільки воду, але і якість повітря в приміщеннях, виробничих цехах. Прилад особливих видів застосовується в медицині і хімічної галузі.

Хлорометр. Професійні визначники вмісту хлору використовують для контролю якості питної води, а також для моніторингу рідини в басейнах, акваріумах. В Україні це хімічна речовина широко використовують для знезараження, але передозування нею може бути небезпечна для людини і живих організмів. Хлорометр купити можна двох видів - стаціонарний (моделі для лабораторії) і портативний, за допомогою якого можна проводити дослідження в польових умовах з високою точністю.

Іономір / нітратоміри. В даному розділі інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити прилади аналізу води, за допомогою яких можна визначити концентрацію і активність більше двох десятків хімічних елементів і їх з'єднань (іономір), показники концентрації нітратів, їх масової частки, ЕРС в воді і рідких пробах (нітратомір).

Фотоколориметр або фотометр - оптичний прилад, здатний виміряти концентрацію різних речовин в розчинах і який працює в променях поліхроматичного вузькоспектрального світла, яке формується світлофільтром. Купити техніку даного виду в маркеті SIMVOL можна від різних виробників.

Магнітні мішалки - пристрої, за допомогою яких досліджувані рідини перемішуються за допомогою магніту.Купити їх можна як з функцією підігріву, так і без неї. Застосовуються при проведенні різних реакцій, титрування, температурній обробці рідин. В інтернет-магазин SIMVOLT доступні за приємною ціною професійні лабораторні прилади і портативні моделі.

Калібратори - це не аналізатори для води, це прилади, за допомогою яких забезпечується точність вимірювань останніх. Вони служать для перенастроювання і калібрування контрольно-вимірювальної техніки, представленої на вітрині SIMVOLT.

Контролери - невеликі пристрої, що дозволяють виміряти параметри досліджуваної води і записати їх для подальшого аналізу.Навіть професійні моделі мають компактні розміри і невисоку ціну.

Багатофункціональні вимірювачі показників складу води - це прилади, які здатні замінити собою відразу кілька пристроїв, наприклад, рН-метр, ОВП-метр, солемер, термометр і т.д. На вітрині нашого інтернет-магазину представлені моделі 2в1, 3в1, 4в1, 5в1, купити які може кожен бажаючий.

Провести аналіз води якісно неможливо без електрода, який справно працює і є витратним матеріалом, які потребують заміни згодом. Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує купити в Україні з доставкою електроди для рН-метрів, ОВП-метрів, солемірів, оксиметрів та інших вимірювачів.Також у продажу є додаткові комплектуючі для контрольно-вимірювальної техніки і буферні розчини для її калібрування (перенастроювання) та зберігання електродів.

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує вигідні умови покупки професійних аналізаторів води в Україні, компетентну консультацію від наших фахівців, висока якість виробів, підтверджена сертифікатами відповідності від виробника, тривалий термін служби кожного приладу, гарантійне та сервісне обслуговування. SIMVOLT - це кращий маркет вимірювальної техніки в Україні, переконайтеся в цьому самі!

У SIMVOLT ви знайдете все необхідне для якісного аналізу води

Будь-який живий організм не може обійтися без води, особливо людина, що вживає та використовує її у величезних обсягах. Люди використовують воду для пиття і приготування їжі, для підтримки гігієни тіла й чистоти вдома. Без води не обходяться виробничі процеси в багатьох галузях промисловості. Але не всі запаси води якісні й придатні до вживання. Ось чому є необхідність проводити аналіз води та перевіряти її на предмет придатності і відповідності певним параметрам. Найважливіші показники якості рідини — вміст солі, хлору, розчиненого кисню, рівень рН і окислювально-відновний потенціал (ОВП). Для їх вимірювання існують різні прилади, які використовують різні методи аналізу води.

Маркет «SIMVOLT» пропонує широкий асортимент вимірювальних приладів для аналізу води і речовин:

Швидко провести хімічний аналіз води можна з допомогою потенціометричних приладів і витратних матеріалів, великий вибір яких Ви знайдете в інтернет-маркеті «SIMVOLT». Новачки і професіонали своєї справи знайдуть у нас ідеальний пристрій для себе.

Путівник у світі аналізаторів якості води

SIMVOLT пропонує своїм клієнтам професійну контрольно-вимірювальну техніку, яка вирізняється високою точністю і надійністю. На нашому сайті Ви знайдете ручні, портативні, лабораторні та промислові прилади для аналізу води, що задовольнять найвимогливіших покупців.

РН-метр. Являє собою вольтметр і має вимірювальну шкалу в одиницях рН, завдяки чому визначається активність іонів водню та електрорушійна сила електродної системи. Пристрій для визначення концентрації водню працює за допомогою електрода, який буває декількох видів.

ОВП-метр. Прилад для аналізу якості питної води, а також води, що використовується в басейнах, рибних господарствах та акваріумістиці. Він допомагає визначити потенціал рідини приєднувати вільні електрони, а його робочою частиною також є електрод.

Кондуктометр. Аналізатор, за допомогою якого можна визначити електропровідність рідин, концентрацію кислотних, основних і соляних розчинів.

Солемір, TDS-метр. Аналізатор води, за допомогою якого визначають кількість розчинених у воді іонів натрію, солей неорганічного походження. Він вимірює електропровідність рідини, яка залежить від концентрації розчинених у воді частинок.

Оксиметр. Прилад, який вимірює концентрацію кисню, розчиненого в газоподібному або рідкому середовищі.

Хлорметр. Прилад для моніторингу і контролю концентрації хлору в питній воді, у воді в басейнах та акваріумах тощо.

Іономіри, нітратоміри. Визначають концентрацію і активність хімічних елементів та їх з’єднань (іономір), а також показники концентрації нітратів, їх масової частки, ЕРС у воді і рідких середовищах (нітратомір).

Фотоколориметр. Оптичний прилад для вимірювання концентрації різних речовин у розчинах.

Мультипараметрові прилади. Це унікальні комбіновані вимірювачі, що поєднують в одному корпусі відразу декілька пристроїв, наприклад, рН-метр, ОВП-метр, солемір і термометр.

Провести якісний аналіз води і речовин неможливо без електрода, який справно працює і є витратним матеріалом, а тому потребує регулярної заміни. На https://simvolt.ua/ представлені електроди для рН-метрів, ОВП-метрів, солемірів, оксиметрів та інших вимірювачів, а також додаткові комплектуючі для контрольно-вимірювальної техніки і буферні розчини для калібрування та зберігання електродів.

Чому варто обрати прилади для аналізу води у SIMVOLT?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити прилад для аналізу води світових брендів на вигідних умовах. Наші менеджери надають професійну консультацію щодо продукції, її використання та умов гарантійного і післягарантійного обслуговування приладів на базі власного сервіс-центру. SIMVOLT — кращий маркет вимірювальної техніки в Україні. Переконайтеся в цьому самі!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.