Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Калібратори віброметрів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики вібрації (віброметри) відіграють вирішальну роль у захисті та моніторингу обладнання або конструкції заводу. Ці вимірювання допомагають управляти системами керування процесом і вносити корективи в технологічне середовище. Ці датчики можна знайти всюди, включаючи аерокосмічні лабораторії та автомобільні випробувальні майданчики, аж до інтелектуальних структур, що забезпечують системи моніторингу стану та активного контролю.

Але як переконатися, що фактичне значення процесу правильно вимірюється датчиком і передається для обробки? Незважаючи на те, що ці датчики продовжують покращувати продуктивність процесів, машин і конструкцій, вони також потребують калібрування з часом. Для цього процесу необхідно застосовувати надійний калібратор для віброметрів. Протягом життєвого циклу датчика, або під час виготовлення, або під час тестування, датчик має бути відкалібрований, щоб отримати найкращу можливу точність. Без належного калібрування за відомим стандартом прискорення вихідні дані віброметра неможливо перевірити та довіряти їм.

Калібратори віброметрів

Помилки у вимірюванні вібрації також можуть виникати через механічний знос або пошкодження датчика. Ці типи помилок зазвичай вимагають ремонту або заміни датчика.

Калібрування передбачає виявлення відхилення між справжніми показаннями та показаннями, що відображаються. Це процедура порівняння вихідного сигналу датчика з еталонним або стандартним значенням високої точності. Фактично, багато виробників датчиків надають рекомендовані періоди калібрування у своїх специфікаціях. Щоб надавати точні дані, віброметри калібруються, щоб гарантувати, що вони охоплюють правильний діапазон частот, і їх чутливість до прискорення правильно оцінена. Маркет вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ пропонує купити калібратор для віброметрів від відомого виробника Walcom.

Чому процес калібрування має велике значення?

Будь-яка програма, яка використовує датчики, потребує правильного калібрування датчика для підтримки точності вимірювань. Калібрування в основному виконується з таких причин:

  • Збільшує термін служби датчика. Точність будь-якого вимірювального приладу з часом знижується через зовнішні та робочі умови. Калібрування датчика вібрації, який дає неточні показання, допоможе вам відновити вихідний стандарт датчика без необхідності його фактичної заміни.
  • Економія коштів. Помилки, спричинені датчиками вібрації, у довгостроковій перспективі можуть коштувати дорого. Наприклад, під час використання для моніторингу стану, якщо реєструються неправильні дані, це може спричинити дорогий ремонт або зупинку машини (обладнання). Виробники, які не відкалібрують свої датчики, отримають помилки, через які деталі стануть непридатними для використання. Крім того, дослідницькі лабораторії можуть отримати безглузді результати, оскільки вони базуються на неточних вимірюваннях. Без належного калібрування часто виникала б потреба зупиняти та перезапускати процеси, коли виявляються неточності. Чим довше буде не помічено ці неточності, тим дорожчою буде помилка. Але якщо ви регулярно калібруєте віброметр, у вас не буде цих проблем. В інтернет магазині «SIMVOLT» ви знайдете калібратори для віброметрів ціна на які є досить конкурентною на ринку.
  • Екологічні умови. У міру того, як датчики з часом старіють, їх реакція змінюється, головним чином, через вплив різних умов навколишнього середовища. Особливо для датчиків, які мають справу з потенційно небезпечними ситуаціями, як-от моніторинг газу, калібрування датчика може допомогти запобігти катастрофі. Датчики піддаються впливу кліматичних умов і матеріалів, які можуть погіршити їх точність, що робить калібрування важливим процесом. Ось чому вони потребують періодичного повторного калібрування.

Калібратор для віброметрів

Як виконується калібрування віброметра?

Для виконання калібрування датчик вібрації піддається впливу точно визначеної величини збудження, і протягом цього часу вимірювання записуються. Щоб щось виміряти, необхідно знати точні властивості вимірювального обладнання. Щоб переконатися, що результати вимірювань порівнюються з вимірюваннями третіх сторін. Вимірювальний прилад повинен бути відстежений до національного стандарту, де ця відстежуваність регулюється та забезпечується ієрархією калібрування.

Простежуваність показує, що прилад був відкалібрований або сертифікований за стандартом вищого порядку, який потім калібрується за його вищим порядком, і так далі. Датчик вібрації зазвичай калібрують і відстежують методом порівняння.

Для проведення точних і співмірних вимірювань датчик може бути відкалібрований через регулярні проміжки часу в акредитованій калібрувальній лабораторії або може бути виконаний кінцевими користувачами за допомогою відстежуваної системи калібрування. Отримати консультацію менеджера та замовити калібратор для віброметрів можна на сайті нашої компанії https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.