Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Пірометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пірометри (інфрачервоні термометри) - прилади для безконтактного вимірювання температури

Пірометри, або безконтактні інфрачервоні термометри - це прилади для вимірювання температури оптичним методом, принцип роботи яких ґрунтується на аналізі інтенсивності інфрачервоного випромінювання тіла, нагрітого до певної температури. Пірометри (інфрачервоні термометри) можуть вимірювати температуру точки, ділянки, або визначити розподіл температури на деякій площі.

Переваги безконтактних інфрачервоних термометрів (пірометрів)

Основна перевага - вимірювання температури проводиться безконтактно, що відкриває широкі можливості для застосування таких приладів у технологічних процесах, для вимірювання температури рухомих частин складних механізмів, для агресивних середовищ і т.д. При цьому сенсори мають дуже малий час реакції, температура вимірюється практично миттєво.
Ще одна безсумнівна перевага оптичних пірометрів - безпека і комфорт оператора, оскільки вимірювання можна проводити з безпечної відстані.
Сучасні недорогі пірометри - надійні високотехнологічні прилади, оснащені надійними високоточними сенсорами і покращеною електронікою мікропроцесорів. Можуть мати ряд додаткових можливостей таких як визначення максимального, мінімального і усередненого значення, пам'ять, зв'язок з комп'ютером, і ін.
Завдяки відсутності зворотного зв'язку, тобто впливу на об'єкт вимірювання, вимірювання може проводитись на чутливих поверхнях і стерильних продуктах, таким же чином, як і на небезпечних ділянках об'єктів або у важкодоступних місцях.
Ну і звичайно ціна пірометра доступна для широкого кола користувачів інфрачервоних пірометрів. Купити прилади з гарантією якості, а також отримати всю необхідну інформацію про особливості експлуатації та технічні нюанси, Ви зможете в нашому маркеті.

Галузі застосування пірометрів

Галузі застосування - найрізноманітніші, завжди, де використання контактних методів ускладнене або неможливе з низки причин.

  • в металургії, хімічній промисловості, в харчовій промисловості,
  • в поліграфії для вимірювання температури барвників, для контролю процесу сушіння,
  • для діагностичних робіт, технічного обслуговування і ремонту електронного, теплоустаткування, систем вентиляції та кондиціонування, холодильних установок,
  • для контролю свіжопофарбованих частин, стерильних або агресивних середовищ,
  • для діагностики транспортних засобів,
  • для об'єктів під напругою, електричних шин, трансформаторів і т.д.,
  • широко застосовується в криміналістичній практиці, в системах безпеки праці,
  • в медицині та ветеринарії для вимірювання температури тіла.

Технічні характеристики і принцип роботи пірометра

Температура в пірометрії вимірюється двома методами: радіаційним (яскравості) і кольоровим. Перший заснований на залежності від температури енергетичної яскравості випромінювання в деякому частотному діапазоні. У кольоровому методі в основу покладена залежність кольорових характеристик випромінювання нагрітого об'єкта від температури. За робочим спектральним діапазоном розрізняють: пірометри повного випромінювання, пірометри часткового випромінювання, пірометри спектрального відношення.

Особливу увагу слід звернути на технічні характеристики інфрачервоних пірометрів. Купити і успішно користуватися тривалий час допоможуть правильно підібрані наступні параметри:
Оптична роздільна здатність (показник візування) - відношення діаметра плями (кола) на досліджуваній поверхні до відстані від спостерігача до об'єкта. Цей показник необхідно підбирати залежно від відстані, на якій збираєтеся проводити вимірювання, а також залежно від розмірів досліджуваного об'єкта.
Випромінювальна здатність (коефіцієнт емісії, або коефіцієнт чорноти) - визначається як здатність того чи іншого тіла випромінювати в інфрачервоній області спектра. У дешевших моделей сталий коефіцієнт емісії, а більш дорогі мають можливість його настройки в діапазоні від 0,1 до 1, що забезпечує високу точність вимірювання.
Спектральний діапазон або ефективна довжина хвилі. Визначається як проміжок довжин хвиль, в якому чутливість інфрачервоного термометра (навіть недорогого) становить 50% від максимуму чутливості. Як правило, наводиться в мкм або нм, для широкосмугових пірометрів наводиться проміжок довжин хвиль, а для монохроматичних - ефективна довжина хвилі.

Кому ми рекомендуємо купити пірометрЦіни і асортимент

На виробництві, для контролю або технічного обслуговування пристроїв і систем, для аналітичних задач - незамінними помічниками будуть наші високоякісні інфрачервоні пірометри. Купити їх за доступними цінами і з гарантією виробника Ви зможете в маркеті вимірювальної техніки SIMVOLT. Зручною функцією для кожного буде можливість оформлення доставки приладу в кожен регіон України будь-якою транспортною компанією.

Вгору