Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Рефрактометри для виноробства

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рефрактометри в виноробстві

Одним з найдавніших напоїв, винайдених людиною, є вино. Виноробство - ремесло, яке стало традиційним для багатьох регіонів, а часто вийшло і на промислові масштаби. В процесі виробництва вина та інших алкогольних напоїв, в тому числі з натуральної сировини (фруктів і ягід) необхідно проводити вимірювання кількості цукру, спирту і т.д. Тому не обійтися без рефрактометра, купити який пропонує інтернет-магазин SIMVOLT в широкому асортименті. Заходьте на сайт в режимі онлайн, вивчайте пропозицію і оформляйте замовлення, не виходячи з дому!

Навіщо потрібні вимірювачі у виноробстві?

Вино - благородний напій, виробництво якого має кілька етапів:

 • вирощування винограду певних сортів;
 • збирання дикорослих ягід з лози;
 • відділення ягідок від грон;
 • витримка соку;
 • бродіння;
 • очищення, купаж і інші технологічні секрети.

Фактором, багато в чому визначає якість готової продукції, є ступінь зрілості винограду. Не варто покладатися тільки на смак, хоча досвідчені працівники можуть визначити цей параметр безпомилково. Врахуйте, що кожен вид напою передбачає використання різних сортів ягід і різну їх стиглість.

Ступінь зрілості винограду безпосередньо впливає на кількість цукру і кислоти: чим більш спіла ягідка, тим вона солодше (більше цукрів і менше органічних кислот) і навпаки. На момент збору врожаю необхідно домогтися максимуму цукру, контролювати рівень якого допоможе спеціальний професійний рефрактометр. Пізній збір також поганий - врожайність знижується, а підгнилі ягоди додають напою неприємний смак, запах і колір.

Портативні рефрактометри для виноробів

Приладом, який допоможе визначити рівень зрілості ягід, а також вміст цукру в них, є рефрактометр, замовити який можна в маркеті SIMVOLT. В першу чергу він визначає кількість цукру у виноградному соку, тому застосовується вимірювач, відкалібрований в градусах Брікс. Це спеціальна одиниця вимірювання, названа на честь вченого з Німеччини, який першим почав досліджувати концентрацію цукру в розчинах за допомогою рефрактометрів. Показує вона не тільки сумарну кількість всіх органічних цукрів (сахарози, фруктози, амінокислот та ін.), Але і є показником якості фруктів і ягід.

Немає універсального показника зрілості ягід, оскільки кожен сорт винограду відрізняється власними органолептичними властивостями. Для більш точних результатів необхідно брати зразки з різних куточків виноградника. Користувач, застосовуючи рефрактометр, отримує коефіцієнт, який потім порівнює з даними зі спеціальних таблиць.

Крім рівня цукру винороби оперують з іншою величиною - концентрацією алкоголю у вині та інших напоях. Процентне співвідношення алкоголю сильно відрізняється не тільки від типу напою, але і від його сорту, тому досліднику потрібні ще й таблиці з даною інформацією. Для вимірювань необхідний рефрактометр зі шкалою в одиницях VOL: 1 VOL дорівнює 16,83 г цукру в напої, який під час бродіння розкладається на вуглекислоту і власне алкоголь.

Особливості використання рефрактометра для вина, пива та інших міцних напоїв

Побутовий прилад допоможе дізнатися приблизні дані про солодощі та міцності напою, оскільки він має деяку похибку. Якщо ж необхідна висока точність, то рекомендується застосовувати професійний рефрактометр, недорого купити який можна просто зараз в маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT. На заводах, лабораторіях застосовують великі стаціонарні пристрої, але намічається тенденція щодо використання портативних приладів - більш зручних в експлуатації.

Для дослідження краплю досліджуваного розчину (забороняється досліджувати тверді і жорсткі речовини) поміщають на призму. Потік світла направляють на робочий елемент і фіксують зміну кута заломлення. Отриманий коефіцієнт порівнюють з табличними даними, з огляду на температуру навколишнього середовища і самого розчину. Після роботи робочу призму промивають дистильованою водою і витирають м'якою тканиною.

Якщо важлива точність досліджень, то перед кожним виміром проводять калібрування, час від часу влаштовують перевірку на точність. Якщо допускається невелика похибка, а визначення концентрації цукру і алкоголю проводяться нерегулярно, то перенастроювання можна робити рідше. У разі необхідності виконують переградуювання - цю процедуру, а також калібрування і перевірку виконують співробітники інтернет-магазину SIMVOLT під замовлення.

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT представляє вашій увазі широкий асортимент техніки - професійної та побутової, стаціонарної і портативної, цифровий і ручний. Це 100% оригінальна продукція іменитих брендів вітчизняного і зарубіжного походження. Вимірювачі добре зарекомендували себе, оскільки радують точністю, надійністю, довговічністю роботи навіть в інтенсивному режимі. Цифрові пристрої працюють в автоматичному режимі, мають рідкокристалічний дисплей і підсвічування.

Всі рефрактометри для вина замовити в Україні можна з офіційною гарантією, сервісним обслуговуванням, інструкцією на зрозумілій мові і, до того ж, зовсім недорого. Інтернет-магазин є офіційним представником багатьох брендів в Україні, тому має ексклюзивні умови поставки товару і утримує найнижчі ціни в регіоні.

Доставка вимірювальної техніки та аксесуарів здійснюється оперативно перевіреною компанією, яка має невисокі тарифи і ретельно запаковує тендітну продукцію для її захисту під час транспортування.

Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT - це найкраще місце, де можна купити рефрактометри будь-які інші пристрої на вигідних умовах. Переконайтеся в цьому самі!

Рефрактометри для виноробства

Смакові рецептори, гострий нюх та зір розкажуть досвідченому виноробу все про характеристики сусла і про техніку, яку необхідно застосувати, щоб з цього сусла вийшло відмінне вино. Але досвідченим виноробам не слід покладатися виключно на органи чуття: щоб правильно виготовити вино, слід дотримуватись не тільки власних смакових звичок, а й загальноприйнятих критеріїв виробництва.

У виноробстві слід проводити вимірювань на всіх етапах:

 • вирощування винограду;
 • збір урожаю;
 • процес бродіння;
 • отримання готового вина.

Тільки налагодивши систему контролю та управління якістю на кожному етапі створення вина, можна отримати продукт найвищої якості. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити рефрактометр для вина, щоб контролювати всі етапи виробництва.

Які бувають шкали вимірювання рефрактометрів для виноробства?

Вино виробляють більше 2500 років і за цей час було розроблено дуже багато методів та пристроїв для визначення необхідних показників. Однак рефрактометр виявився найціннішим приладом для вимірювання концентрації цукру, виноградного сусла до бродіння, для прогнозування кінцевої концентрації спирту, для моніторингу процесу бродіння, а також для визначення вмісту спирту і залишку сухих речовин в готовому вині.

 • Brix – дуже поширена одиниця вимірювання при визначенні стиглості і свіжості винограду рефрактометричним методом.
 • °KMW (Babo) – для визначення прогнозованого алкоголю в Австрії широко застосовують Клостернойбургську таблицю ваги сусла.
 • °Oe – для визначення прогнозованого алкоголю в Німеччині застосовують шкалу Ексла (Oechsle).
 • Baume, % Vol – використовують для визначення прогнозованого алкоголю у Франції та інших країнах Європи.

На нашому сайті https://simvolt.ua/ Ви знайдете рефрактометр для винограду, що відповідає всім вашим потребам.

Навіщо визначати стиглість і свіжість винограду

Різні сорти винограду мають різну концентрацію кислоти (винної, яблучної і лимонної). Винна кислота має найвищу концентрація і відіграє найважливішу роль в підтримці хімічної стабільності вина, формуванні його смаку, кольору, тощо.

Якість готової продукції напряму залежить від якості використаної сировини. При використанні незрілого винограду, що містить низький рівень цукру та високий рівень кислотності, виготовлене вино буде дуже кислим c яскраво вираженим смаком винограду. Вино з перезрілого винограду (високий рівень цукру і низька кислотність) буде дуже солодким з розмитими нотами.

Тому, щоб отримати ідеальне вино необхідно перевіряти стиглість винограду за допомогою рефрактометра. Згідно наукових розрахунків ідеальне значення для збору врожаю – 22 % Brix, і 3.4 pH. Але отримати такі точні значення практично неможливо. Тому винороби застосовують різні методи виробництва вина, що враховують їх особисті смакові переваги та особливості сорту винограду (смак, концентрація цукру, колір, рівень кислотності). А рефрактометр надає своєчасно інформацію про стиглість винограду та допомагає прийняти рішення про терміни збору врожаю.

Купити рефрактометр для винограду Ви можете на нашому сайті https://simvolt.ua/ в режимі он-лайн або за телефоном.

Рефрактометр також застосовують для контролю та моніторингу процесу бродіння виноградного сусла та для контролю вмісту алкоголю в кінцевому продукті.

Основні правила використання рефрактометрів

Рефрактометр – оптичний пристрій, для вимірювання концентрації цукрів у водних розчинах. Концентрація вимірюється за допомогою визначення ступеня заломлення (рефракції) світла в розчині.

 1. Перед використанням рефрактометр потрібно відкалібрувати за допомогою дистильованої води або спеціального розчину.
 2. Після калібрування необхідно очистити призму та скельце м'якою тканиною.
 3. На призму наносять краплю виноградного сусла і зчитують показання його в щільність в Brix, перед тим, як поставити його на бродіння.
 4. За таким же принципом вимірюють і кінцевий продукт, тільки застосовують рефрактометри, які визначають прогнозований алкоголь.

Рефрактометр для винограду купити в Києві можна в офісі інтернет маркета «SIMVOLT» по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Де краще замовити рефрактометри для виноробства і визначення стиглості фруктів та овочів?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» – офіційний представник відомих брендів-виробників вимірювальної техніки в Україні. Всі товари, що представлені в маркеті мають відповідні сертифікати якості, інструкції українською мовою та офіційну гарантію від виробника.

Кваліфікований персонал допоможе з вибором моделі рефрактометра, пояснить основні тонкощі застосування та оформить замовлення. «SIMVOLT» пропонує найкращі умови, щоб купити рефрактометр для вина в Україні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.