Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторні ваги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ваги лабораторні, які використовуються для визначення ваги або маси зразка, є одними з найважливіших частин лабораторного обладнання. Ці вагові пристрої доступні в різних розмірах, різної роздільної здатності та різної ваги. Чим точніші ваги пропонують, тим менша одиниця виміру роздільної здатності, кожна з яких змінюється на додаткові десяткові точки.

  • Точні ваги (0,001 г).
  • Аналітичні ваги (0,0001 г).
  • Мікроваги (0,0000001 г).
  • Ультрамікробаланси (0,0000001 г).

Ваги з компаратором маси, ваги вологості та портативні ваги — це спеціалізовані наукові ваги, які використовуються для певного типу вимірювань або застосувань (порівняльний відбір проб, вимірювання вмісту вологи, портативність). Маркет вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ пропонує купити ваги лабораторні від надійних виробників.

Ці механізми для зважування використовуються академічними та фармацевтичними лабораторіями з виготовлення ліків, геноміки та протеоміки. Відповідаючи на питання про те, який тип ваг потрібен моїй лабораторії, слід враховувати багато аспектів. Наприклад, простота використання, роздільна здатність, ємність і застосування — це всі фактори, які слід враховувати при купівлі нових наукових лабораторних ваг для вашої лабораторії.

Як працюють ваги?

Старі ваги використовували серію ваг, щоб спробувати вирівняти дві сторони ваг. Наприклад, ви додаєте об’єкти, вагу яких ви знали, доки не досягнете рівноваги та не зможете визначити вагу свого предмета. Добре, що тепер ми можемо вимірювати вагу автоматично.

Більшість ваг тепер працюють за допомогою пристроїв, відомих як тензодатчики, для вимірювання ваги об’єкта, незалежно від того, чи використовуєте ви його в медичних, промислових або роздрібних цілях. Найкраще ваги лабораторні купити Київ в офісі інтернет магазина «SIMVOLT» по вулиці Академіка Заболотного 150.

Датчик навантаження — це вимірювач сили, який складається з перетворювача, який використовується для створення електричного сигналу, величина якого знаходиться в прямій залежності до сили, що вимірюється.

По суті, коли будь-яку вагу розміщають на ваги, тензодатчик злегка згинається, що призводить до зміни електричного сигналу, що проходить через нього. Ця зміна сигналу пов’язана з величиною електричного опору, який вигин викликає всередині тензодатчика. Потім сигнал зчитується електронним пристроєм, часто цифровим індикатором ваги, і перетворюється на цифрове значення ваги, яке відображається для зчитування.

Незалежно від складності ваг та індикатора ваги, усі пристрої працюють однаково, незалежно від того, використовуєте ви ваги вдома, щоб стежити за своєю вагою, використовуєте роздрібні ваги для зважування свіжих продуктів або використовуєте точні медичні ваги. Ви можете ваги лабораторні купити в Україні за найкращими цінами тільки в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Типи тензодатчиків, які використовуються в лабораторних вагах

Деякі відмінності між типами ваг і принципом їх роботи пов’язані з різними типами тензодатчиків. Пневматичні тензодатчики працюють з тиском повітря і складаються з еластичної діафрагми, прикріпленої до поверхні платформи, куди ви розміщуєте об'єкт для зважування. Є також регулятор повітря, який обмежує потік тиску повітря, і манометр. Ваги працюють, використовуючи повітря під тиском, щоб збалансувати вагу об’єкта, і тому необхідна кількість повітря використовується для визначення того, наскільки важкий об’єкт. Потім манометр перетворює показання в електричний сигнал. SIMVOLT пропонує придбати ваги лабораторні ціна на які є досить конкурентною на ринку контрольно-вимірювальних пристроїв.

Гідравлічний тензодатчик навантаження працює за допомогою рідини, наприклад води або масла. Ваги з гідравлічними датчиками навантаження працюють як пневматичні тензодатчики, за винятком того, що вони використовують поршень і рідину під тиском, а не повітря. Коли на такі лабораторні електронні ваги поміщається об’єкт, поршень чинить підвищений тиск на рідину, що міститься, пропорційний додатній вазі. Після калібрування тиску ви можете точно виміряти вагу та використовувати показання тиску як аналоговий манометр або перетворити його в електричний сигнал.

Ємнісні тензодатчики працюють на здатності системи зберігати заряд. Цей тензодатчик складається з двох паралельних плоских пластин, до яких подається струм. Коли заряд стабільний, він зберігається між пластинами. Кількість, що зберігається, або ємність залежить від розміру зазору між пластинами. Отже, коли предмет поміщають на пластину, зазор зменшиться і зміниться ємність, яку потім можна розрахувати у вагу.

Ваги для лабораторії

Де кращий вибір лабораторних ваг?

В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлений великий асортимент лабораторних та аналітичних ваг від відомих виробників. Вся продукція нашого магазину має всі необхідні сертифікати та обов’язково перевіряється нашими фахівцями перед відправкою.

Кваліфікована команда менеджерів надасть консультацію стосовно правильної експлуатації і допоможе підібрати лабораторні аналітичні ваги, які підходять саме для Ваших застосувань.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.