Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Тепловізори для енергоаудиту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепловізор для енергоаудиту — це безконтактний пристрій, який виявляє інфрачервону енергію (тепло) і перетворює її у візуальне зображення. Першим кроком в оцінці енергоспоживання будівлі є енергоаудит. Використовуючи тепловізори для енергоаудиту та інші різноманітні тести, можна визначити можливості зменшення споживання енергії.

На опалення та охолодження (кондиціонування) житлового приміщення припадає майже 45 % споживання енергії типового будинку. Власники нерухомості можуть отримати значну економію, якщо вжити належних заходів для контролю небажаних витоків повітря, оскільки витоки повітря безпосередньо пов’язані з витратами на опалення та охолодження.

Тепловізори для енергоаудиту

Витоки повітря та проблеми з ізоляцією в будинках часто залишаються непоміченими просто тому, що ми їх не бачимо. Це якщо не використовується інфрачервоне або тепловізійне зображення. Тепер доступний за ціною тепловізійний знімок став широко визнаним як необхідний інструмент для енергетичного аудиту будівель.

Енергоаудитори використовують тепловізори для енергоаудиту, оскільки вони забезпечують швидкий і простий спосіб точно визначити та задокументувати точні місця проблем. У галузі, де швидкість і точність є життєво важливими, інфрачервоне випромінювання дає змогу швидше проводити перевірки та створювати детальнішу документацію. Багато традиційних інструментів аудиту дають загальне уявлення про те, де є проблеми, але не можуть точно визначити їх.

Мабуть, найціннішою частиною інфрачервоної інспекції є можливість документувати та звітувати про результати. Велика кількість моделей тепловізорів оснащені спеціальною технологією, яка поєднує інфрачервоне зображення з візуальним зображенням для покращеної ідентифікації, аналізу та звітності. За допомогою візуального довідкового зображення клієнти та/або підрядники, яким доручено виконувати ремонт, можуть легко визначити проблемні місця після завершення аудиту.

Тепловізор також може бути використаний для перевірки ефективності ремонту та покращень, таких як заповнення пустот піною та додавання ізоляції шляхом наступного інфрачервоного огляду. Маркет вимірювальних приладів SIMVOLT пропонує купити тепловізор для енергоаудиту та власноруч проводити дослідження будівель та об’єктів.

Принцип роботи тепловізора для енергоаудиту

Перше, що потрібно знати про теплові камери, це те, що вони не працюють як звичайні камери. Звичайні камери денного світла і людське око працюють за одним основним принципом: енергія видимого світла вдаряється об щось, відбивається від нього, детектор отримує відбите світло, а потім перетворює його на зображення.

Тепловізори роблять зображення з тепла, а не з видимого світла. Тепло (також називається інфрачервоною або тепловою енергією) і світло є частинами електромагнітного спектру, але камера, яка може виявляти видиме світло, не бачитиме теплової енергії, і навпаки. Теплові камери вловлюють інфрачервону енергію та використовують дані для створення зображень за допомогою цифрових або аналогових відеовиходів.

Термокамера складається з об’єктива, термодатчика, обробної електроніки та механічного корпусу. Лінза фокусує інфрачервону енергію на датчик. Датчик може мати різні конфігурації пікселів від 80×60 до 1280×1024 пікселів або більше. Це роздільна здатність камери. В інтернет-магазині https://simvolt.ua/ ви можете підібрати відповідну модель та тепловізор для енергоаудиту купити Україна.

Ця роздільна здатність є низькою в порівнянні з датчиками видимого світла, оскільки теплові детектори повинні сприймати енергію, яка має набагато більші довжини хвилі, ніж видиме світло, що вимагає, щоб кожен сенсорний елемент був значно більшим. В результаті теплові камери зазвичай мають набагато нижчу роздільну здатність (менше пікселів), ніж видимі датчики того ж механічного розміру.

Важливими характеристиками, які слід враховувати при виборі тепловізійної камери, є роздільна здатність, діапазон вимірювання, поле зору, фокус, теплочутливість і спектральний діапазон.

Де найкращий вибір тепловізорів для енергоаудиту в Україні?

В інтернет-маркеті SIMVOLT представлені якісні та надійні тепловізори для енергоаудиту відомих компаній-виробників: DALI, Flir, Flus, Walcom.

Професійна команда менеджерів допоможе підібрати відповідну модель тепловізора, яка відповідає вашим потребам та допоможе оформити замовлення на тепловізор для енергоаудиту ціна на який вас порадує.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.