Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Логери вологості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Параметри навколишнього середовища можуть бути дуже важливими та впливовими в різних виробничих сферах. Під час транспортування або зберігання вантажів необхідно стежити за тим, як змінюються дані навколишнього середовища, щоб мати можливість швидко реагувати на важливі зміни. Параметри навколишнього середовища настільки ж важливі і для гарної якості повітря в приміщенні. Особисте самопочуття також не мало залежить від температури та вологості повітря.

Реєстратори температури і вологості можуть вимірювати дані через певні інтервали. Потім результати зберігаються в інтегрованій пам'яті пристроїв. Це можуть бути окремі реєстратори даних температури та даних вологості, а також прилади, які проводять обидва вимірювання.

Пошук відповідного реєстратора даних базується на різних характеристиках, які повинен мати прилад:

  • тип вимірювання;
  • поєднання різних навколишніх даних;
  • точність результатів вимірювань;
  • повторюваність результатів вимірювань;
  • термін служби акумулятора;
  • можливість передачі даних — USB або WiFi.

Логери вологості

Важливі особливості реєстраторів кліматичних даних

Питання про те, які особливості повинен мати реєстратор кліматичних даних, залежить від запланованої сфери застосування. Якщо ви хочете використовувати прилади для моніторингу навколишнього середовища навколо чутливих товарів, холодильного обладнання або при транспортуванні продукції, то точні значення вимірювань є важливими. Якщо ви плануєте контролювати параметри в приміщеннях, наприклад, у школах чи в офісах, невеликі розбіжності при вимірювані величин менш вагомі. Тому точність приладу вже може обмежити ваш вибір.

Зберігання даних та повторюваність вимірювань особливо важливі, незалежно від сфери застосування. Зберігання повинно бути забезпечене, навіть коли прилад більше не має джерела живлення протягом відносно тривалого періоду часу. Це єдиний спосіб, що забезпечить можливість подальшого аналізу в майбутньому. У цьому контексті варто також поглянути на термін служби акумуляторної батареї під час пошуку. Ви також повинні перевірити, чи є звукове попередження, яке повідомляє, коли акумулятор необхідно заряджати.

Якщо результати вимірювань повинні контролюватися і коригуватися протягом короткого часу, щоб не відбулося пошкодження товарів і виробів, використання логерів допоможе уникнути цих проблем. Пристрої точно вимірюють значення та попереджують вас акустичними сигналами про перевищення меж. Передача даних на кінцевий пристрій може працювати по-різному. Наприклад, є реєстратори даних, які передають результати вимірювання через USB роз’єм або WiFi. Особливо ефективним є використання реєстратора кліматичних даних, який інтегрований у загальну систему моніторингу даних. Складна система спроектована таким чином, що дані можуть бути надіслані безпосередньо на бажаний термінальний пристрій та проаналізовані відповідними реєстраторами. Купити реєстратор вологості в Києві можна по вулиці Академіка Заболотного 150 в офісі маркета вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Переваги застосування логерів вологості

  • швидка передача даних
  • встановлення граничних значень вимірювання
  • наявність акустичного сигналу

Логери вологості купити

Додаткове обладнання реєстраторів кліматичних даних

Деякі моделі реєстраторів кліматичних даних добре оснащені. Таким чином, існують реєстратори даних температури, вологості та тиску повітря. Однак може мати сенс використання додаткових приладів в поєднанні. Наприклад, вимірювання концентрації газу в кімнатах може бути доцільним у деяких областях застосування. Для цього підходять реєстратори даних CO, а також CO₂. У деяких випадках вони також доступні в поєднанні з вимірюванням температури та вологості. Вплив ультрафіолетового випромінювання часто недооцінюється, але тим не менш він дуже важливий. УФ-випромінювання може мати негативний вплив на якість товарів та сировини. Реєстратор даних УФ дозволяє стежити за цими значеннями.

Існують моделі USB реєстраторів даних вологості та температури, якими легко користуватися і вони мають найкраще з можливого оснащення. Пристрої призначені для швидкої зарядки і, отже, можуть також використовуватися протягом тривалого періоду часу. Крім того, вони мають файли конфігурації та сертифікати калібрування. Обидві ці функції особливо корисні, якщо ви хочете передати дані на термінальний пристрій та зібрати їх там у форматі PDF для забезпечення швидкого аналізу.

Де кращий вибір логерів вологості?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» офіційний представник світових брендів виробників логерів вологості та температури. Наша продукція підлягає гарантійному обслуговуванню та постачається з інструкціями українською мовою.

Отримати професійну консультацію менеджера стосовно застосування та встановлення приладів та купити логер вологості найкраще в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.