Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вимірювачі опору

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вимірювач опору — це прилад, який вимірює електричний опір об'єкта. Це важливий прилад у виробництві, а також для статичного контролю та запобігання електростатичному розряду, оскільки його можна використовувати для оцінки матеріалів та класифікації їх як електропровідних, розсіювальних та ізоляційних. Вимірювачі поверхневого опору також зазвичай використовуються для перевірки ефективності засобів контролю електростатичних розрядів, таких як аудит робочої поверхні (АРП).

Існує багато типів вимірювачів опору з широким спектром можливостей та аксесуарів. При виборі необхідного приладу скористайтесь нашим керівництвом нижче, щоб правильно прийняти рішення.

  1. Точність вимірювання. Не всі вимірювачі опору створені однаковими. Прилади можуть бути призначені для швидких вимірювань, для підтвердження специфікацій (перевірка), тоді як деякі моделі призначені для більш ретельних випробувань, що вимагають більш точних вимірювань. Наскільки точним повинен бути ваш вимірювач, буде залежати від типу випробування, яке ви будете проводити. Вибір пристрою з більшою точністю буде більш дорогою інвестицією, він забезпечить якісні вимірювання незалежно від того, яке тестування потрібно.
  2. Діапазон вимірювання. Пристрої з мінімальним діапазоном вимірювання (наприклад від 1 до 20 Ом) підходять лише для спеціальних застосувань. Переважна більшість вимірювачів опору матимуть широкий діапазон випробувань. Діапазон вимірювання необхідно правильно враховувати залежно від матеріалу, що буде тестуватися.
  3. Відображення результатів. Для зручності зчитування показань сучасні вимірювачі опору відображають значення в цифровому вигляді на РК-дисплеї. Інтернет-маркет https://simvolt.ua/ пропонує вимірювач опору купити в місті Київ або з доставкою в усі області України.
  4. Напруга вимірювання. Вимірювачі опору використовують напругу для перевірки опору матеріалу. Необхідна напруга залежить від матеріалу, який ви тестуєте, та методу випробування. Як правило, для тестування на електростатичний розряд електропровідні матеріали випробовуються при напрузі 10 В, а матеріали в діапазон розсіювання випробовуються при 100 В. Більшість приладів зможуть тестувати як на 10 В, так і на 100 В. Вони можуть перемикати напругу автоматично залежно від матеріалу, або вам доведеться вибрати напругу вручну. Перевірка ізоляційних матеріалів може вимагати більш високої напруги, наприклад 500 В. Для цієї напруги є спеціально розроблені вимірювачі.
  5. Вологість і температура впливають на електричні властивості випробовуваного матеріалу. Матеріал може відповідати вимогам при високій вологості та не відповідати при більш низькій. Через це Асоціація АРП, і Європейська CECC визнають вплив навколишнього середовища на тестові вимірювання і вимагають їх запису.
  6. Вимірювальні електроди. Усі вимірювачі опору контактують з матеріалом, що перевіряється, за допомогою спеціальних щупів або електродів. Електроди можуть бути вбудовані в пристрій (так звані паралельні електроди) або можуть бути зовнішніми елементами. Електроди, які вам потрібні з вашим вимірювачем, залежать від випробувань, які ви проводите. Паралельні електроди — дві провідні рейки вбудовані в задню частину вимірювача використовуються для швидкого вимірювання електричного опору. Зовнішні електроди — можуть бути підключені до вимірювача опору залежно від типу випробування. В маркеті SIMVOLT ви зможете придбати додаткові комплектуючі та вимірювач опору ціна на який вам сподобається.
  7. Вбудована пам’ять. Деякі прилади записують результати вимірювання у внутрішню пам'ять, що робить звітування дуже зручним. Запис вимірювань — приємна функція, але вона може знадобитися не всім. Деякі моделі можуть зберігати 50000 точок даних і містити програмне забезпечення для створення звітів — ці моделі набагато дорожчі. Вимірювачі опору середнього рівня також можуть зберігати дані, але кількість точок значно менша і коштують вони дешевше. А якщо ви проводите інколи поодинокі вимірювання то внутрішня пам'ять і не потрібна.

Вимірювач опору ціна

Де краще купувати вимірювачі опору?

Інтернет-маркет SIMVOLT пропонує широкий асортимент товарів для вимірювання опору: вимірювачі опору заземлення, мегомметри (вимірювачі опору ізоляції), вимірювачі петлі фаза-нуль, тестери батарей, тощо.

В офісі нашої компанії ви можете детально ознайомитися з пристроями, отримати консультацію спеціалістів та вимірювач опору купити Україна.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.