Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Датчики освітленості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Датчики освітленості для люксметра в маркеті вимірювальних приладів

Рівень освітленості, який визначається за допомогою люксметра, є найважливішим параметром для всього живого на планеті. Всі процеси життєдіяльності організмів залежать від інтенсивності освітлення і його наявності взагалі. І людям, і тваринам, і рослинам необхідне помірне, в міру яскраве світло для хорошого фізичного і психічного здоров'я. Медики навіть встановили специфічний стан, іменоване - «світловим голодуванням», що випливає з перебування людини в місцях з недостатністю природного освітлення.

Для чого контролювати освітленість?

Вимірювати освітленість необхідно ще й тому, що при її нестачі людина надмірно втомлюється, втрачає пильність, відчуває сонливість, різко знижується її продуктивність праці, зростає ймовірність помилок. У свою чергу підвищується ризик отримання травм, хронічних захворювань і серйозних нещасних випадків.

Контролювати рівень освітленості необхідно і в побуті, і на робочих місцях, особливо в сільському господарстві. І якщо вдома людина виконує це самостійно, то на роботі існує служба охорони праці, в чиї обов'язки входить моніторинг за ситуацією і мікрокліматом в приміщеннях. Важливо організувати достатнє природне освітлення, а якщо його не вистачає, то встановлюють додаткові джерела. Відповідність цього параметра нормам визначається на підставі міжнародних стандартів ISO. Примітно, що для кожного приміщення (офісу, навчальної аудиторії, коридору і т.д.) існує свої вимогу до інтенсивності світла.

Прилади для вимірювання освітленості

Для дослідження рівня освітленості, для проведення контролю за даними параметром використовують спеціальний пристрій - різновид фотометра - люксметр. З його допомогою можна визначати інтенсивність джерел світла будь-якого походження - як природного, так і штучного. Найпростіша модель кишенькового приладу сконструйована з перетворювального селенового фотоелемента. Ця деталь трансформує енергію світлову в електричну і за допомогою мікроамперметра визначає її величину в люксах.

Дорожчі моделі приладу для вимірювання освітленості відрізняються підвищеною точністю (1%) і оснащені додатковими пристосуваннями. Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT пропонує купити їх з:

  • коригуючими світлофільтром, завдяки чому спектральна чутливість фотоелемента практично прирівнюється чутливості людських очей;
  • насадкою, що знижує помилки і похибки при вимірюванні освітленості з джерелом світла з променями, які характеризуються косим падінням;
  • контрольною приставкою для повірки чутливості люксметра;
  • додатковими пристроями для вимірювання яскравості;
  • насадками циліндричної і сферичної форми для визначення просторових параметрів освітлення;
  • датчиками освітленості для проведення всіляких досліджень.

Датчики для люксметра

Датчики освітленості - чутливий елемент люксметра, який дозволяє визначити рівень освітлення приміщень, а також дізнатися деякі його специфічні параметри, наприклад, щільність потоку випромінювання в заданому діапазоні частот, характеристики штучного освітлення в тепличних господарствах.

Датчики освітленості є частиною професійної портативної контрольно-вимірювальної техніки, купити яку пропонує недорого інтернет-магазин SIMVOLT. Деякі моделі пристроїв розроблені для певних цілей і сфери застосування, тому при виборі їх варто це враховувати.

Де купити датчики освітленості?

Якщо ви шукаєте, де можна замовити якісні датчики освітленості для люксметра, то ви потрапили за адресою. У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT представлений широкий вибір даного товару, різних приладів і аксесуарів до них. Але крім широкого асортименту магазин має ряд інших переваг.

Висока якість виробів підтверджується сертифікатами відповідності. Кожен прилад підлягає офіційній гарантії та сервісному обслуговуванню, у всіх коробках знаходиться інструкція по експлуатації на зрозумілій мові. Всі датчики освітленості і вимірювачі професійні, довговічні, здатні витримати інтенсивне застосування, роботу в польових і складних умовах.

Надійність, довговічність і тривалий термін служби всіх приладів, виставлених на продаж в SIMVOLT, доповнюються приємною вартістю. Тісна співпраця з постачальниками, офіційне представництво інтересів виробника в Україні (найчастіше на ексклюзивних умовах) і прямі поставки дозволяють магазину гарантувати найнижчі ціни в регіоні і при цьому бути впевненим в якості і справності продукції.

Ми пропонує оформити замовлення на датчики освітленості і люксметри з гарантією і доставкою в будь-який куточок країни. На сайті інтернет-магазину зробити це можна в будь-який час, оплатити зручним способом. А якщо виникають питання по продукції або оформлення покупки, то менеджери завжди готові вам допомогти.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.