Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дощомір

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дощомір — метеорологічний прилад для вимірювання обсягу дощу в заданому проміжку часу на одиницю площі. Прилад складається з контейнера для збору, який розміщується на відкритому майданчику. Кількість опадів вимірюють через висоту осаду води, що накопичилась в контейнері за певний час, і виражається в міліметрах. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити дощоміри за конкурентними цінами на ринку України.

Дощомір

Розміри, форма та роздільна здатність дощомірів

Розмір дощоміра визначає повторюваність та точність вимірювання. Чим більше отвір, тим менша статистична похибка вимірювань у реальних випробуваннях. Завжди вибирайте найбільший розмір отвору, який дозволяє ваш бюджет.

Роздільна здатність дощоміра визначає найменшу кількість опадів, яку можна виміряти, і точність короткочасних вимірювань інтенсивності дощу.

Якщо дощомір має точність вимірювання 1 %, що зазначений в його паспорті, це означає, що для всіх норм дощу в межах свого діапазону вимірювання, від легких до сильних дощів, максимальна різниця між реальною кількістю дощу, що протікає через його воронку, і тим, що реєструється буде в межах 1 % (на 1% менше або на 1% більше). В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ Ви зможете найкращий дощомір купити Україні.

Типи дощомірів

Принцип вимірювання дощоміра визначає загальну точність, надійність та вимоги до обслуговування пристрою.

  • Градуйований циліндровий дощомір (стандартний дощомір або ручний дощомір) — дуже надійний та точний прилад. Помилка втрат випаровування в теплому кліматі може бути проблемою, якщо обсяг дощу реєструють лише один раз на день.
  • Самоопорожнювальні дощоміри з відкидними ковшами. Практично у всіх дощомірах з відкидними ковшами використовується подвійний відкидний ковшовий механізм з магнітом для активації перемикача, коли механізм перекидається з одного боку на інший через скупчення дощу в його відрах/ложках. Без зовнішніх впливів кожне перевертання ковша відбуватиметься, коли накопичується точна кількість дощової води і зміщується центр ваги механізму на протилежну сторону його точки повороту. Для дощоміра 200 см² з роздільною здатністю 0,2 мм кожен заповнений ковш дорівнює точно 4 мл або 80 краплям води. Завдяки залежності механізму від невеликих зрушень у центрі ваги, механізм перекидання ковша чутливий до залишків крапель води, накопиченню бруду, вібрації та куту кріплення, якщо він не встановлений повністю горизонтально. Всі ці недоліки вносять похибки у вимірювання, які можуть бути значними, залежно від конструкції механізму. В нашому маркеті Ви зможете дощомір купити для побутових або професійних потреб.
  • Зважувальні дощоміри — мають дуже високу роздільну здатність вимірювання дощу, хорошу точність накопичення та короткочасне вимірювання інтенсивності опадів, принаймні в лабораторії. Практичний досвід показав, що помилки тиску та вібрації, спричинені вітром, а також не горизонтальні помилки монтажу та найбільш суттєве сміття (листя, комахи тощо), що потрапляють у зважувальну ємність, є джерелом нескінченних проблем, і необхідності частого технічного обслуговування.
  • Дощомір з сифонуванням, як правило, має зростаючу похибку вимірювання зі збільшенням інтенсивності дощу, подібно до більшості дощомірів з відкидними ковшами. Сифономір складається з обертового барабана, який обертається з постійною швидкістю та обертає градуйований папір і перо. Коли дощ падає біля пера, він залишає сліди на папері. Час реєструється на абсцисі, а висота опадів — на ординаті.
  • Принцип вимірювання акустичних опадів — це приблизна оцінка швидкості падіння дощу на основі ударної сили дощових крапель, що потрапляють на металеву поверхню. Інтернет магазин https://simvolt.ua/ пропонує купити дощомір в Україні з доставкою в будь-який регіон надійними перевізниками.

вимірювач рівня опадів

Де найкраще придбати дощоміри?

«SIMVOLT» — лідер серед українських компаній-постачальників сучасної контрольно-вимірювальної техніки. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості та постачається з інструкціями українською мовою.

Ви можете докладніше ознайомитися з пристроями, протестувати їх, отримати консультації та купити дощомір в Києві по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.