Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вологоміри ґрунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вологоміри ґрунту - необхідний інструмент для сільського господарства

Вологість і температура - одні з найважливіших фізичних параметрів ґрунту, адже від них безпосередньо залежить і майбутній урожай, і якість вирощеної продукції. Інформація про вологість і температурі ґрунту необхідна для прийняття оперативних рішень щодо процедур обробки ґрунту, доцільності та строків посіву (посадки) рослин, норм і строків внесення добрив, норм і термінів поливу і т.д. Вологість ґрунту впливає на розчинність органічних і мінеральних добрив, а, отже і на ефективність їх поглинання рослинами, а також і на ступінь забруднення ґрунту пестицидами.
Контроль вологості ґрунту має надважливе значення для сільськогосподарського виробництва на відкритих площах і для тепличного господарства, для садових господарств. Вологість ґрунту необхідно контролювати і на різних етапах росту рослини, починаючи від посіву насіння або висадки саджанців, до збору врожаю, оскільки потреба рослини у воді змінюється по мірі її зростання.
Контролювати вологість ґрунту необхідно і для інших задач, зокрема будівництва, геології, для пошуку підземних вод, і т.д.

Типи вологомірів ґрунту

Для аналізу вологості ґрунту використовують різні методи. Найбільш точним є термостатно-ваговий, або термогравіметричний метод. Це прямий метод вимірювання вологості. Він базується на високоточному зважуванні проб ґрунту, відібраних на різній глибині залягання, до і після висушування проби. Недолік - висока вартість приладів та тривалість аналізу.
Однак більш затребуваними є компактні високоточні вологоміри ґрунту для експрес-аналізу вологості землі в польових умовах. Принцип роботи таких вологомірів як правило кондуктометричний, вони прості у використанні, не вимагають спеціального відбору проби, мають швидкий відгук і достатню точність вимірювань на рівні 1-2%.
Крім того, прилади можуть бути мультифункціональними і разом з вимірюванням вологості, контролювати температуру (RIXEN MTR-732), рН, освітленість (WALCOM AMT-300). Такі прилади Ви зможете знайти в нашому маркеті.

Якщо Вам важко визначитися з моделлю, зверніться за консультацією до наших фахівців. Отримати вичерпну інформацію про прилади, їх технічні особливості, умови експлуатації, а також придбати необхідне Вам обладнання Ви можете, зателефонувавши нашим консультантам, купити вологомір грунту дешево можна на сайті http://simvolt.ua.

Що може вологомір грунту?

Хороший грунтовий вологомір дозволяє досліджувати землю на предмет вмісту вологи на глибині до 75 см (в залежності від конкретної моделі і її можливостей). Примітно, що виміри можна проводити в будь-якій точці досліджуваної ділянки, не залежно від погодних умов. Виробники пропонують портативні (кишенькові) моделі з автономним живленням, малою вагою і такими ж розмірами. Шуканий параметр вимірювач видає за лічені секунди, а розібратися з його функціонуванням під силу навіть новачкові. В інструкції з експлуатації, яка є в кожній коробці і в обов'язковому порядку на зрозумілій мові, детально описані правила використання, догляду та зберігання.

Після натискання стартовою кнопки і короткочасної процедури аналізу, вимірювальний прилад виводить отриману інформацію на дисплей. Дані відображаються в абсолютних відсотках, іноді за допомогою кольорової аналогової шкали (такі моделі не рекомендують для аналізу деяких типів грунтів і деяких стадій розвитку рослин).

Купуємо вологоміри грунту вигідно

Людям, яким необхідно знати вологість грунту максимально точно, варто купити професійний вимірювач. Такі прилади для фахівців аграрної галузі, екологів, геологів, ґрунтознавців, садівників і так далі є в широкому асортименті в інтернет-магазині SIMVOLT.

У нас представлена ​​100% оригінальна техніка від кращих виробників світу. Імениті компанії вибрали SIMVOLT в якості свого офіційного представника в Україні, тому ми маємо ексклюзивні умови на постачання їхньої продукції. Ми не тільки утримуємо мінімальні ціни в регіоні, але ще і здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування контрольно-вимірювальної техніки, купленої у нас.

Якщо ви не знаєте, де і який грунтовий вологомір купити краще, то зверніться за допомогою до наших співробітників. Консультанти інтернет-магазину SIMVOLT розкажуть про особливості, переваги та недоліки кожної моделі, допоможуть підібрати оптимальний пристрій, який вирішить всі ваші потреби і при цьому витратити мінімум грошей.

Обраний професійний вологомір грунту замовити недорого можна в режимі он-лайн, не покидаючи свій будинок. Доставка здійснюється в найкоротші терміни перевіреної транспортною компанією, яка вживає необхідних заходів, щоб вимірювач прибув до замовника справним і цілим.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.