(044) 221-93-73 (068) 867-43-47 (099) 423-46-53 (073) 041-80-26

Вологоміри грунту

     
Тензіометр Aquatec іригаційний, модель Т
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
     
     
Электронный тензиометр Акватек
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
   
Ручний бур Aquatec (50 см, 80 см, 110 см)
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
 
 
Тензіометр (вологомір ґрунту) IRROMETER SR 30 см
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
   
Тензіометер (вологомір ґрунту) IRROMETER LT 30 см
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
   
Тензіометер (вологомір ґрунту) IRROMETER MLT 15 см
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
 
 
Тензіометер (вологомір ґрунту) IRROMETER SR 60 см
 
Звертайтеся до нас щодо ціни
         
           
           
           

Вологоміри ґрунту - необхідний інструмент для сільського господарства

Вологість і температура - одні з найважливіших фізичних параметрів ґрунту, адже від них безпосередньо залежить і майбутній урожай, і якість вирощеної продукції. Інформація про вологість і температурі ґрунту необхідна для прийняття оперативних рішень щодо процедур обробки ґрунту, доцільності та строків посіву (посадки) рослин, норм і строків внесення добрив, норм і термінів поливу і т.д. Вологість ґрунту впливає на розчинність органічних і мінеральних добрив, а, отже і на ефективність їх поглинання рослинами, а також і на ступінь забруднення ґрунту пестицидами.
Контроль вологості ґрунту має надважливе значення для сільськогосподарського виробництва на відкритих площах і для тепличного господарства, для садових господарств. Вологість ґрунту необхідно контролювати і на різних етапах росту рослини, починаючи від посіву насіння або висадки саджанців, до збору врожаю, оскільки потреба рослини у воді змінюється по мірі її зростання.
Контролювати вологість ґрунту необхідно і для інших задач, зокрема будівництва, геології, для пошуку підземних вод, і т.д.

Типи вологомірів ґрунту

Для аналізу вологості ґрунту використовують різні методи. Найбільш точним є термостатно-ваговий, або термогравіметричний метод. Це прямий метод вимірювання вологості. Він базується на високоточному зважуванні проб ґрунту, відібраних на різній глибині залягання, до і після висушування проби. Недолік - висока вартість приладів та тривалість аналізу.
Однак більш затребуваними є компактні високоточні вологоміри ґрунту для експрес-аналізу вологості землі в польових умовах. Принцип роботи таких вологомірів як правило кондуктометричний, вони прості у використанні, не вимагають спеціального відбору проби, мають швидкий відгук і достатню точність вимірювань на рівні 1-2%.
Крім того, прилади можуть бути мультифункціональними і разом з вимірюванням вологості, контролювати температуру (RIXEN MTR-732), рН, освітленість (WALCOM AMT-300). Такі прилади Ви зможете знайти в нашому маркеті.

Якщо Вам важко визначитися з моделлю, зверніться за консультацією до наших фахівців. Отримати вичерпну інформацію про прилади, їх технічні особливості, умови експлуатації, а також придбати необхідне Вам обладнання Ви можете, зателефонувавши нашим консультантам, купити вологомір грунту дешево можна на сайті http://simvolt.ua.

Що може вологомір грунту?

Хороший грунтовий вологомір дозволяє досліджувати землю на предмет вмісту вологи на глибині до 75 см (в залежності від конкретної моделі і її можливостей). Примітно, що виміри можна проводити в будь-якій точці досліджуваної ділянки, не залежно від погодних умов. Виробники пропонують портативні (кишенькові) моделі з автономним живленням, малою вагою і такими ж розмірами. Шуканий параметр вимірювач видає за лічені секунди, а розібратися з його функціонуванням під силу навіть новачкові. В інструкції з експлуатації, яка є в кожній коробці і в обов'язковому порядку на зрозумілій мові, детально описані правила використання, догляду та зберігання.

Після натискання стартовою кнопки і короткочасної процедури аналізу, вимірювальний прилад виводить отриману інформацію на дисплей. Дані відображаються в абсолютних відсотках, іноді за допомогою кольорової аналогової шкали (такі моделі не рекомендують для аналізу деяких типів грунтів і деяких стадій розвитку рослин).

Купуємо вологоміри грунту вигідно

Людям, яким необхідно знати вологість грунту максимально точно, варто купити професійний вимірювач. Такі прилади для фахівців аграрної галузі, екологів, геологів, ґрунтознавців, садівників і так далі є в широкому асортименті в інтернет-магазині SIMVOLT.

У нас представлена ​​100% оригінальна техніка від кращих виробників світу. Імениті компанії вибрали SIMVOLT в якості свого офіційного представника в Україні, тому ми маємо ексклюзивні умови на постачання їхньої продукції. Ми не тільки утримуємо мінімальні ціни в регіоні, але ще і здійснюємо гарантійне та сервісне обслуговування контрольно-вимірювальної техніки, купленої у нас.

Якщо ви не знаєте, де і який грунтовий вологомір купити краще, то зверніться за допомогою до наших співробітників. Консультанти інтернет-магазину SIMVOLT розкажуть про особливості, переваги та недоліки кожної моделі, допоможуть підібрати оптимальний пристрій, який вирішить всі ваші потреби і при цьому витратити мінімум грошей.

Обраний професійний вологомір грунту замовити недорого можна в режимі он-лайн, не покидаючи свій будинок. Доставка здійснюється в найкоротші терміни перевіреної транспортною компанією, яка вживає необхідних заходів, щоб вимірювач прибув до замовника справним і цілим.