Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Харчова / Хімічна промисловість (Brix)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рефрактометри у харчовій промисловості застосовують в основному для контролю концентрації алкоголю і цукру як у сировині так і в готовій продукції. У цукровій промисловості, виноробстві, при виробництві соків, джемів, патоки, сиропів, меду, як для вибіркового аналізу, так і для контролю концентрації в потоці - успішно працюють рефрактометри.
Купити правильну модель, що підходить саме для Ваших задач, допоможуть фахівці SIMVOLT. Для цього необхідно визначитись, у якому діапазоні концентрацій потрібно буде працювати. Як правило, рефрактометри розраховані на один з діапазонів – високої концентрації, середньої чи низької, хоча є і універсальні моделі. У назві приладу, крім робочого діапазону, вказано, для яких речовин може використовуватись дана модель, що особливо зручно при виборі та коли Ви купуєте рефрактометр.

Для визначення концентрації цукру користуються шкалою Brix. Це американська одиниця вимірювання, значення Brix показує процентний вміст сахарози у водному розчині. Наприклад 25 одиниць Brix означає, що у 100 г розчину міститься 25 грам сухої речовини і 75 грамів води.

Зверніть увагу на моделі REF 107/117 і REF 108/118, що мають широкий діапазон вимірювання, тому можуть бути використані для контролю різної концентрації цукру у фруктах, овочах, соках, вині, безалкогольних напоях, у цукровій промисловості тощо. Для цього в моделі REF 107/117 є три шкали 0-42%, 42-71% та 71-90% Brix, а у моделі REF 108/118 – дві шкали 0-50% та 50-80% Brix. Є також спеціальна модель рефрактометра REF330 для аналізу молока, що крім визначення концентрації в одиницях Brix, визначає  такий параметр як COMO (кількість сухого обезжиреного залишку молока). Цей параметр дуже важливий, оскільки за його величиною можна зробити висновок про якість молока. Для натурального молока СОМО складає порядку 8% і більше.

Всі рефрактометри, купити які Ви можете у нашому маркеті, в обов’язковому порядку оснащені автоматичною системою компенсації температури, що зменшує вплив температури на визначення показника заломлення і суттєво підвищує точність вимірювань.
Купити рефрактометри цих та інших моделей Ви зможете на сайті нашого маркету, або зателефонувавши нашим менеджерам. Ціни на рефрактометри досить демократичні і стартують з 1000 гривень.

Вгору