Види термопринтерів етикеток для складу

Ринок електронної комерції розвивається з року в рік. Кожен з нас все більш охоче тягнеться до онлайн-пропозицій під впливом різноманітних спеціальних пропозицій. Ми робимо це для зручності чи навіть необхідності, особливо коли ретельно дбаємо про свій час. Ми дбаємо про час і спосіб отримання посилки. Це величезний виклик для логістичних компаній. Електронна комерція стимулює розвиток ринку складських приміщень, з’являється все більше місць для зберігання, щоб товари могли доставлятися швидше та ефективніше. Тут з'являється сучасна техніка, а разом з нею постає питання, який термопринтер етикеток краще підійде для сучасного складу.

Термопринтер етикеток – це простий у використанні пристрій для операторів складу. Складська галузь змінюється. Товарів, які необхідно відправити, стає все більше, зростає кількість обслуговуваних повернень. На ринку ми можемо зіткнутися з великим дефіцитом робочої сили та високим рівнем плинності кадрів. Все це призводить до того, що використання сучасних технологій, які полегшують усі ці процеси, стає необхідністю. Надійне та просте у використанні апаратне забезпечення та узгоджена ІТ-система є продуктами, які бажані багатьма операторами складів.

Портативні термопринтери етикеток, безумовно, є необхідним обладнанням працівників складу. Знання роботи з такими пристроями стають вирішальними навіть при прийомі на роботу нових співробітників. Виробники постійно вдосконалюють свої пристрої. Таким чином, працевлаштування оператора на нову посаду не потребує проведення складних тренінгів.

Термопринтер етикеток для складу

Кожен з провідних виробників намагається створити модель термопринтерів з простим, інтуїтивно зрозумілим і, головне, відомим кожному інтерфейсом, який дозволяє кожному користувачеві почати роботу з пристроєм з легкістю і задоволенням. На ринку доступно багато конфігурацій, які дозволяють адаптувати обладнання до умов цільового робочого середовища.

На що звернути увагу при виборі термопринтера етикеток?

  • Приймаючи рішення про покупку, варто врахувати тип модуля сканера штрих-кодів.
  • Відстань передачі від термопринтера буде стандартною або дальньою до 21 м. Це особливо корисно на складах з високим рівнем зберігання.
  • Тип клавіатури – керування термопринтером з мобільних пристроїв, просто сенсорна клавіатура, якщо ми епізодично заповнюємо дані після прочитання коду і фізична для більшого комфорту оператора.
  • Стійкість до падінь (лідери на ринку гарантують надійну роботу після падіння на тверду поверхню навіть з 2 м).
  • Рівень захисту корпусу від пилу та вологи.

Термопринтер застосовують для маркування продукції, стелажів та друку логістичних етикеток. Важливим пристроєм у складському середовищі, безсумнівно, є термопринтери етикеток, які також часто називають принтерами штрих-кодів. Завдяки їм ми можемо відповідним чином маркувати як конкретні продукти, так і стелажі, і, нарешті, роздрукувати логістичну етикетку.

Провідні виробники на ринку пропонують універсальні пристрої, які роблять можливим термодрук етикеток достатньої довговічності. Це також термотрансферний друк із використанням термотрансферної стрічки для спеціальних і довговічних етикеток.

Ключовим визначальним фактором складських термопринтерів є їх проста структура, яка гарантує надійну роботу та великий обсяг друку. Кольорові сенсорні екрани смартфонів та планшетів, що полегшують роботу оператора, стають стандартом. Прості та зрозумілі повідомлення чітко повідомляють про поточний стан пристрою.

Принцип роботи термопринтера

Термопринтери сьогодні досить поширені. Вони використовуються в багатьох програмах, таких як друк квитанцій, транспортних етикеток, штрих-кодів і тегів.

Але як же працюють термопринтери? Термопринтери, як випливає з назви, працюють за допомогою тепла. Вони мають елемент під назвою термічна друкуюча головка, яка генерує та передає тепло носіям для друку. Тепло спричиняє зміну носія для друку, що створює бажаний друк.

Однак це ще не вся історія. Щоб зрозуміти, як працює термопринтер, нам потрібно глибоко зануритися в техніку. Далі ми детально пояснюється, як працює термопринтер.

Як ми вже згадували, термопринтери використовують тепло замість чорнила чи тонера. Термопринтери мають три основні компоненти: термодрукуючу головку, валик і пружину. Друкуюча головка відповідає за виділення тепла. Вона має ряд активуючих резисторів (зазвичай контактів), встановлених на підкладці та розташованих у формі матриці. Коли через ці резистори пропускають електричний струм, вони виділяють тепло. Друкуюча головка зазвичай керується мікропроцесором, наприклад Arm Cortex-A7, процесором RISC і процесором Qualcomm Snapdragon 660.

Валик – це циліндричний ролик, який подає носій для друку (наприклад, папір, етикетки тощо) у принтер. Як правило, виготовляється з гуми. Пружина тисне на термодрукарську головку. Пружина забезпечує хороший контакт між друкуючою головкою та носієм для друку, що забезпечує ефективну передачу тепла.

Коли подається команда друку, електричний струм пропускається через живильні резистори, нагріваючи друкувальну голівку. Коли друкуюча голівка нагрівається, валик переміщує носій для друку під неї.

Коли друкуюча головка досягає робочої температури (близько 300 °C), пружина притискає головку до носія для друку, передаючи тепло. Це нагрівання спричиняє зміну носія для друку, що призводить до бажаного друку.

Термопринтери пропонують два види способів друку – прямий термодрук і термотрансферний. Методи прямого термодруку та термотрансферного друку використовують той самий основний принцип роботи, який описано вище. Однак вони відрізняються тим, як тепло передається носіям для друку, і типом носія для друку.

Методи прямого термодруку. Процес прямого термодруку використовує хімічно оброблений термохромний папір (зазвичай термоетикетку або термопапір) як носій для друку. Прямі термоетикетки мають чорнильне покриття, яке друкує необхідний текст або зображення.

Коли подається команда друку, друкуюча головка націлюється на необхідну область етикетки та передає їй тепло. Коли папір нагрівається вище порогової температури, покриття стає чорним, що призводить до бажаного друкованого зображення. Друкувальна головка безпосередньо контактує з носієм для друку (термоетикеткою) у методі прямого термодруку.

Методи термотрансферного друку. Процес термотрансферного друку використовує термострічку та носій для друку. Термострічки – це тонкі плівки, які містять барвник і вкриті воском, смолою або їх комбінацією з одного боку. У методі термотрансферу барвник переноситься зі стрічки на носій для друку.

Стрічка є посередником між друкуючою головкою та носієм для друку. Коли подається команда друку, друкуюча головка нагрівається і передає тепло на необхідну ділянку стрічки. Тепло спричиняє плавлення стрічки та її перенесення на носій для друку. Це створює потрібний друк на носії для друку. Під час термотрансферного друку друкуюча головка не контактує безпосередньо з матеріалом для друку. Замість цього друкуюча головка передає тепло термострічці, яка потім плавиться й передається на носій для друку.

Переваги термопринтерів:

  • Пристрій має міцний корпус і створений, щоб витримувати суворі промислові умови.
  • Економічно ефективний в довгостроковій перспективі, оскільки не покладається на чорнило чи тонери.
  • Якісні результати друку з високою швидкістю.
  • Послідовні результати друку.
  • Тиха робота.
  • Пристрій простий у використанні.
  • Виконує якісний друк на термоетикетках та стрічках.
  • Низька вартість обслуговування, оскільки вони мають мало рухомих частин.

Недоліки термопринтерів:

  • Вартість термопринтера трохи вища ніж у струменевого принтера.
  • Термодруковані етикетки з часом можуть вицвітають (час залежить від використовуваного методу друку).
  • Термодруковані етикетки стають повністю чорними під впливом високої температури.
  • Обмежені параметри кольору.

Якщо ви шукаєте термопринтер для свого бізнесу, маркування або будь-якого іншого застосування, обов’язково перегляньте пристрої представлені в інтернет маркеті https://simvolt.ua/. Наша компанія пропонує якісні термопринтери різних розмірів і цін. Якщо вам потрібна допомога з вибором термопринтера або є інші запитання, зверніться до менеджерів нашої компанії. Наша команда експертів із задоволенням відповість на будь-які ваші запитання.

Види термопринтерів етикеток для складу

Основні параметри та характеристики термопринтерів для складу

Вартість термопринтера приблизно така ж, як і струменевого або лазерного принтера, але витрати на обслуговування, пов’язані з його використанням, значно нижчі. Термопринтер для складу також служить довше, ніж інші типи принтерів, і не потребує частого обслуговування. Вони досить прості у використанні. Щоб установити або обслуговувати їх, вам не потрібен ІТ-спеціаліст чи принтерний технік – підключіть їх до мобільного гаджета, скачайте відповідне програмне забезпечення і працюйте.

Термопринтери – чудовий спосіб отримати максимальну віддачу від принтера. За зовнішнім виглядом і функціями вони схожі на інші принтери, але відрізняються продуктивністю та ціною. Термопринтери використовують тепло для друку на термоетикетках, які проходить через друкувальну голівку. Цей метод створює відбиток на папері, який пізніше може прочитати інший пристрій, наприклад цифрова камера з високою роздільною здатністю або комп’ютерний сканер.

Перевага цього типу друку полягає в тому, що для нього не потрібні чорнило чи тонер, тож немає відходів! Основна модель, яка використовується в термодрукі, називається матричним друком, оскільки кожен символ на сторінці складається з кількох точок, розташованих у стовпцях і рядках.

Термопринтер – це пристрій, який друкує на спеціальному термопапері. Цей друк працює шляхом нагрівання невеликої ділянки паперу електрикою, змушуючи його темніти в місці, де було застосовано тепло. Коли повітря проходить над цією затемненою ділянкою, вона знову охолоджується та повертається до свого початкового кольору (або його відсутності).

Процес подібний до того, коли ви тримаєте руку над відкритим полум’ям свічки протягом приблизно п’яти секунд, а потім знімаєте її, залишиться слід від того місця, де було подано тепло, але опіку не було!

Ви можете купити термопринтери різних форм і розмірів, але всі вони мають деякі спільні риси: вони використовують термочутливу головку для друку замість тонерів або картриджів, вони швидші за лазерні принтери, оскільки всередині них менше рухомих частин і нарешті, більшість моделей мають вбудовані слоти для карток пам’яті, щоб ви могли друкувати безпосередньо з мобільних пристроїв без використання кабелів чи адаптерів.

Характеристики термопринтерів:

  • Термопринтери недорогі та економічні.
  • Вони довговічні.
  • Вони ефективні.
  • Термопринтери надзвичайно прості у використанні та експлуатації.
  • Вони надзвичайно швидкі в друку.
  • Це дуже надійні принтери.
  • Менше рухомих частин робить їх довговічнішими порівняно з іншими принтерами.
  • Пошкоджені деталі дуже легко замінити або відремонтувати.
  • Це пристрої, які легко підключаються до ноутбуків, мобільних телефонів або настільних комп’ютерів.
  • Вони мають низький рівень помилок.
  • Термопринтери відповідають високим вимогам екологічності.
  • Високопродуктивний друк на високій швидкості.
  • Висока продуктивність забезпечує широкий спектр можливостей друку від тексту до графіки, візитних карток і етикеток.
  • Деякі моделі мають РК-панель для кращого використання та функціональності.
  • Термопринтери мають невелику вагу.
  • Термопринтери мають компактні розміри.

Який термопринтер для друку етикеток вибрати?

Прямі термопринтери найкраще підходять для друку етикеток для складу. Спеціальна функція термопринтерів для друку етикеток має кілька переваг:

  • Прямі термоетикетки довговічні та можуть служити довго за різних погодних умов.
  • Принтери етикеток створюють етикетки легко: без розрізання, без заправки чорнилом, швидкий друк.
  • Принтери етикеток дуже зручні, оскільки ви можете друкувати навіть у дорозі! Ви можете роздрукувати в офісі лише за допомогою рулону етикеток і принтера. Деякі принтери етикеток навіть забезпечують бездротове з’єднання між пристроями, тож ви можете друкувати зі свого смартфона чи ноутбука, не потребуючи їх підключення.

З іншого боку, офісні принтери, а саме струменеві та лазерні, також можуть друкувати етикетки, але не так ефективно, як термопринтери. Ось деякі проблеми з використанням цих принтерів для створення етикеток для складу:

  • Струменеві принтери схильні до розмазування чорнила через вплив вологи.
  • Лазерні принтери можуть бути не оптимізовані для носіїв на клейкій основі. Висока температура лазера може розплавити клей і, у свою чергу, спричинити застрягання етикетки в принтері.
  • Як струминні, так і лазерні принтери оптимізовані для використання в офісі: вони потребують заправки чорнилом/тонером, вони громіздкі та потребують ручного різання під час друку етикеток.

Чи всі термопринтери можуть друкувати етикетки для складу? Так, майже всі термопринтери можуть друкувати етикетки для складу. За винятком, звичайно, принтерів етикеток, які досить малі і не можуть бути завантажені більшими етикетками. Як зазначалося раніше, ви також можете друкувати етикетки для складу на будь-якому наявному офісному принтері. Однак ми рекомендуємо мати принтер етикеток для цих потреб, оскільки це може пришвидшити процес друку етикеток і уникнути простоїв із типовими проблемами настільних принтерів.

Найкращі термопринтер етикеток для складу

Термопринтер етикеток

Сумісні етикетки

Особливості

Ручний термопринтер етикеток NIIMBOT D11

Етикетки для принтера Niimbot (білі, жовті, зелені, рожеві, сині) 12 х 40 мм, 160 шт.

  • З’єднується зі смартфоном за допомогою bluetooth.
  • Сумісний з IOS і Аndroid.
  • Бездротове підключення дозволяє друкувати етикетки на великій відстані.
  • Швидкість друку 30 ~ 60 мм/с.
  • Роздільна здатність друку 203 dpi.
  • Ширина етикетки 12 ~ 15 мм
  • Безкоштовний додаток NIIMBOT App.

Портативний термопринтер етикеток NIIMBOT B3S

Термоетикетки для принтера Niimbo (70 х 40 мм, 180 шт)

  • Бездротове підключення: Bluetooth.
  • Сумісний з IOS і Аndroid.
  • Швидкість друку 30 ~ 60 мм/с.
  • Ширина етикетки 20 ~ 75 мм.
  • Безкоштовний додаток NIIMBOT App.
  • Доступний інтерфейс USB для зарядження та периферійних пристроїв.

Портативний термопринтер етикеток NIIMBOT B21

Етикетки для принтера Niimbot B21 (білі, 50 х 30 мм, 230 шт)

  • Швидкість друку 30 ~ 60 мм/с.
  • Роздільна здатність друку 230 dpi.
  • Бездротове підключення: Bluetooth.
  • Сумісний з IOS і Аndroid.
  • Автоматичне ідентифікування та вирівнювання етикеткового паперу.
  • Доступний інтерфейс USB для зарядження та периферійних пристроїв.

Принцип роботи термопринтера

Як знайти ідеальний термопринтер етикеток для складу?

Щоб підібрати ідеальний термопринтер, потрібно звернути увагу на кілька факторів при виборі термопринтера:

  1. Розмір етикетки. Універсальність зміни типів і розмірів етикеток може принести переваги вашому бізнесу. Незважаючи на те, що найчастіше ви можете просто друкувати звичайні етикетки, можливість друкувати інші етикетки, наприклад теги з іменами, адресні етикетки тощо, слугує рішенням для інших потреб друку.
  2. Сумісність із принтером. Перш ніж купувати принтер етикеток, переконайтеся, що він сумісний із вашими пристроями. Виберіть принтер етикеток, який сумісний з операційною системою ваших пристроїв. Це робить нові й оновлені принтери етикеток кращим вибором.
  3. Швидкість друку. Важливим фактором, який рекламують більшість виробників принтерів, є швидкість друку. Переконайтеся, що ви врахували це, особливо для друку великих об’ємів етикеток для вашого бізнесу, де вам потрібно щоразу друкувати сотні етикеток.
  4. Підключення принтера. Зручність підключення також є фактором, який слід враховувати, особливо для ваших умов друку. Для домашнього та офісного друку чудово підійде принтер етикеток із дротовим підключенням. Однак для друку в дорозі вам може знадобитися бездротовий друк. Для зайнятого бізнесу ви повинні вибрати бездротові принтери етикеток, щоб забезпечити друк без проблем із дротовим підключенням.

Ми сподіваємося, що за допомогою цих порад ви зможете вибрати принтер етикеток, що відповідатиме вашим потребам. Але незалежно від того, що ви виберете з наших рекомендацій, переконайтеся, що ви також купуєте найкращі термоетикетки для свого принтера. Незалежно від того, чи це стандартні етикетки, чи безперервні етикетки, вибирайте високоякісні рулони, які забезпечать вам довговічність і консистенцію, і все це в межах вашого бюджету.