Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Колориметри (вимірювачі кольору)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Колориметри — це цінні пристрої для вимірювання кольору, які використовуються виробниками, друкарями, художниками, дизайнерами та спеціалістами з контролю якості. Колориметри забезпечують точний, постійний колір, усуваючи проблеми, пов’язані з суб’єктивним сприйняттям кольору. Залежно від моделі, колориметричні пристрої можуть вимірювати кольори в різних колірних просторах, таких як CIE LAB, XYZ, LCh, RGB та LUV (для рідин і твердих речовин).

CIE — стандартизована система вимірювання кольору, що є основою сучасної передачі кольору. Вона дає можливість описати основні три атрибути: колірний відтінок, яскравість та насиченість числовими значеннями. За допомогою цих значень кожному кольору можна призначити колірне розташування у відповідному колірному просторі.

RGB — означає червоний, зелений та синій, тобто основні кольори в адитивному синтезі кольорів. Червоний, зелений і синій можуть поєднуватися в різних пропорціях для отримання будь-якого кольору у видимому спектрі.

Колориметри (вимірювачі кольору)

Колориметри Lutron, Walcom та інших виробників застосовують для перевірки майже всіх товарів та об’єктів починаючи від картонної упаковки до продуктів харчування, господарського мила, килимових покриттів та дрібних пластмасових деталей. Пристрої для вимірювання кольору допомагають забезпечити відповідність кольору, що виробляється, кольору, який був вказаний спочатку. Вони використовуються практично у всіх галузях промисловості, де колір має значення, включаючи пластик, текстиль, фарби, покриття, друк та упаковку. Колориметри можна використовувати для калібрування комп’ютерних моніторів, щоб забезпечити точність кольорів, які Ви бачите на екрані. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує колориметр купити для будь-яких застосувань.

Використовуючи внутрішнє джерело світла, колориметр направляє світло на поверхню зразка. Світло, яке не було поглинене об'єктом, відбивається назад до пристрою та проходить через три фільтри: червоний, зелений та синій. Монохроматичне світло з колірного фільтра надходить у головку фотоелектричної детекції, щоб безпосередньо обчислити значення тристимулу XYZ кольору об’єкта. Точність результатів вимірювання параметрів кольоровості колориметра має великий зв'язок із якістю кольорового фільтра. Ці тристимульні фільтри мають абревіатуру (RGB) та відповідають тому, як наші очі бачать колір.

Колориметрія забезпечує постійну якість шляхом об’єктивного обстеження об’єктів. Основною відмінністю між різними приладами є вимірювальна геометрія. З одного боку, є пристрої, які висвітлюють зразок розсіяним світлом і вимірюють відбите світло під кутом 8°, а з іншого — ті, які підводять регульований промінь під кутом 0° (по вертикалі) до зразка і вимірюють світло, що відбивається під кутом 45°.

  • Колориметри, які працюють під кутом 8° — це дуже популярні пристрої насамперед в живопису і в промисловості, що займається покриттям поверхонь. Цей метод вимірювання має особливу перевагу при порівнянні кольорів з диференційованими поверхневими умовами (наприклад, блиском) щодо відтінку, однак поверхневі ефекти особливо не впливають на результати вимірювання кольору.
  • Колориметри, які працюють під кутом 0°/45° особливо підходить для вимірювання поверхонь з високим блиском, матових текстильних поверхонь, шкіри, паперової продукції, фарбувальних матеріалів тощо.

В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ Ви знайдете колориметр ціна на який є досить конкурентною на ринку вимірювальних пристроїв України.

Особливості колориметрів

  • Пристрої мають компактні розміри та прості у використанні.
  • Ергономічний дизайн та міцний корпус дозволяють проводити вимірювання в промислових умовах.
  • Працювати з пристроями можна після простого калібрування.
  • Деякі моделі оснащені вбудованою пам’яттю для зберігання результатів вимірювання.
  • Для передачі даних на ПК або ноутбук колориметри мають інтерфейси USB або RS-232
  • Різні моделі можуть вимірювати кольори в різних колірних просторах, таких як CIE LAB, XYZ, LCh, RGB та LUV (для рідин і твердих речовин)
  • Результати вимірювання відображаються на РК-дисплеї.

Де найкращий вибір колориметрів?

Інтернет магазин SIMVOLT пропонує широкий асортимент високоякісних та надійних цифрових колориметрів для різного використання. Вся продукція сертифікована та перевірена нашими спеціалістами, щоб забезпечити бездоганну продуктивність та витривалість. Кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на всі питання стосовно продукції та допоможуть колориметр купити Київ.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.