Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Калібратори температури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Температура — це параметр, який найбільш часто вимірюють незалежно від галузі застосування. Вимірювання температур включає широкий спектр спеціальних датчиків та пристроїв, таких як терморезистори, термопари, інфрачервоні датчики (ІЧ), біметалеві термометри, резистивні датчики температури (РТС), пірометри, тепловізори, термометри. Для підтримки точності приладів для вимірювання температури необхідне спеціальне обладнання для калібрування.

Калібратор температури — це пристрій, що подає температуру відомого значення та порівнює з показниками температури вимірювального приладу, невідомої або підозрілої точності. Всі калібратори температури повинні мати джерело температури та дисплей для зчитування та відображення показань температури.

Два поширені способи роботи джерела температури включають:

  • Імітацію.
  • Отримання фізичного тепла.

Калібратор температури

Калібратори температури, що використовують імітацію, часто є ручними пристроями, внутрішня електроніка яких може генерувати різні рівні напруги (зазвичай мілівольт) або опору для імітації датчиків температури. Вихідний сигнал напруги являє собою термопару, а вихідний сигнал опору являє собою RTD або PRT датчик та термістор. Прилад дозволяє користувачеві вибрати, який із багатьох типів датчиків імітувати і при якій температурі. Симулятор використовується, щоб перевірити, що показання датчика, як передавач температури або дисплей духової шафи, правильно вимірюють та відображають електричну потужність датчика температури. В інтернет маркеті «SIMVOLT» ви можете вибрати калібратор температури ціна на який вас приємно здивує.

До калібраторів температури, які виробляють фізичне тепло, належать печі з сухими блоками, калібратори інфрачервоного випромінювання (ІЧ), температурні камери, печі та ванни для калібрування температури. Ці калібратори часто мають вбудовані датчики для вимірювання та відображення температури калібратора. Однак, коли потрібна висока точність зазвичай використовують більш точний датчик, який називається зовнішнім еталонним зондом. Ці зонди часто є платиновими термометрами опору або приладами температури опору , які вставляються у джерело тепла поруч із пристроєм, що перевіряється і використовуються як еталон.

Основні технічні характеристики калібраторів температури

Існує три специфікації, які є життєво важливими при виборі калібратора температури. Розуміння цих трьох параметрів дозволить вам вибрати найкращий калібратор для ваших потреб.

  1. Точність. Точність між температурою дисплея приладу та фактичною температурою калібрувального пристрою. Наскільки близьке виміряне значення до справжнього значення.
  2. Стабільність. Коли калібратор досягає заданого значення, спостерігаються певні коливання температури, оскільки прилад намагається підтримувати цю температуру. Коливання може вплинути на калібрування. Стабільність додає точності у визначенні загальної невизначеності системи.
  3. Рівномірність. Для отримання рівномірності вимірювання користувач повинен розміщувати зонди таким чином, щоб мінімізувати помилки при калібруванні. Надійний калібратор температури купити краще в інтернет-магазині https://simvolt.ua/.

Калібратор температуры ціна

Як обрати правильний калібратор температури?

При виборі температурного калібратора корисно враховувати температурний діапазон, хімічну стійкість калібратора, а також загальну стійкість до вібрацій та стирання. Найпоширенішими калібраторами є термоелемент, Drywell та RTD, кожен з яких підходить для різного діапазону температур.

  • Калібратор термопар — використовується для калібрування пристроїв, які використовують термопари як вхідний сигнал, такі як вимірювачі, контролери, передавачі та реєстратори даних температури.
  • Калібратор Drywell — ідеально підходить для перевірки циферблатних датчиків, цифрових термометрів та інших датчиків, які потребують калібрування нижче температури навколишнього середовища.
  • Калібратор RTD — використовується для тестування, калібрування та документування продуктивності передавача RTD.

Де краще вибрати калібратор температури?

Калібратори температури, що представлені в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT», виготовлені з високоякісних матеріалів та компонентів для забезпечення високої точності та надійності вимірювань. Перегляньте наші пристрої, які постачаються від провідних брендів, таких як CEM Instruments та EZODO.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.