Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Газоаналізатори і тести на формальдегід (CH2O)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купуємо газоаналізатори на органічні речовини (VOC)

В Україні сьогодні легко купити будь-який газовий детектор або аналізатор. Ринок пропонує широкий вибір моделей від різних виробників і з різними можливостями. До групи газоаналізаторів для апаратного забезпечення, за допомогою яких можна визначити наявність випарів органічних речовин. Скупчення цих газів має місце в промисловості, і воно вкрай небезпечно для здоров'я людини, навколишнього середовища.

Навіщо потрібні аналізатори газів VOC

Газоаналізатором називають пристрій, здатний виявити в повітряно-газовій суміші певні гази, на які його запрограмували. Такі гази можуть вибухнути, отруїти людину, викликати псування устаткування, стати причиною пожежі і т.д.

Летючі органічні речовини, що позначаються на заході, як VOC, а у нас ЛОВ не вибухонебезпечні. Але, маючи високий тиск пари навіть в звичайному середовищі, вони концентруються в приміщеннях і атмосфері, потрапляють в кров і викликають різні нездужання людей, інших живих організмів, які вдихають їх у великих кількостях. До таких сполук летючої органіки відносять вуглеводні, терпеноїди, спирти, альдегіди, кетони і подібні до них органічні речовини. Існують VOC не тільки штучного, але і природного походження (фітонциди, ефірні олії), які також забруднюють навколишнє середовище. Виявити їх і виміряти концентрацію допоможе спеціальний аналізатор газів VOC.

Де, в яких галузях стикаються з необхідністю виміряти концентрацію летких органічних речовин? Сполуки містяться в різній сировині, паливі, нафтопродуктах, пластмасі, лакофарбовій продукції, розчинниках, холодоагентах. Купити газоаналізатори на органічні речовини знадобиться всім підприємствам, зайнятим в текстильній, нафтопереробній, добувної та фармацевтичної промисловості, в науково-дослідних лабораторіях. Крім виробничих цехів, контроль складу повітря виробляють в житлових приміщеннях, а також на вулицях великих міст з великими заводами і великою кількістю транспорту.

Класифікація аналізаторів газів на органічні речовини

Для різних цілей розроблені різні види контрольно-вимірювальної техніки, замовити яку недорого пропонує інтернет-магазин SIMVOLT. Групують її в залежності від ознак, технічних характеристик, конструкційних особливостей і т.д. Найбільш часто використовується класифікація за:

  • конструкційним особливостям - бувають стаціонарні газоаналізатори VOC і портативні (переносні, кишенькові);
  • принципом дії та методу вимірювання - розрізняють об'ємно-манометричні, термохімічні, фотоколориметричні, термокондуктометричні і т.п. прилади;
  • виконуваних завдань - виділяють детектори, визначник витоку, індикатори, газоаналізатори, сигналізатори;
  • числу складових середовища, що визначаються - випускають однокомпонентні і багатокомпонентні прилади;
  • числу вимірювальних каналів - продаються багатоканальні і одноканальні аналізатори;
  • класу точності і інтенсивності використання - побутові і професійні газоаналізатори ЛОВ;
  • призначенням - для контролю виробництва та технологічних процесів, для моніторингу вихлопу на транспорті, для контролю якості повітря в житлових / офісних / комерційних приміщеннях і т.п.;
  • дії - зустрічаються пристрої безупинної дії і для проведення разових вимірів.

Особливості приладу для проведення газового аналізу VOC

Як і будь-який інший газоаналізатор, аналізатор газів VOC може виконувати три головні завдання: першим вважається виявлення потенційно небезпечних речовин в досліджуваному середовищі, друге - визначення концентрації летких органічних речовин. Третє завдання - це подача сигналу - звукового або світлового, якщо концентрація ЛОВ перевищує допустиме значення.

Сучасні вимірювачі здатні, крім основних функцій, виконувати і інші завдання. Наприклад, визначати температуру і вологість досліджуваного середовища, мати виносний датчик для інспектування важкодоступних місць. Професійна портативна техніка оснащується рідкокристалічним дисплеєм, як правило, з підсвічуванням, має автономне живлення. Додатково прилади для проведення газового аналізу ЛОВ можуть записувати і зберігати отримані дані, передавати їх через USB порт на комп'ютер (ноутбук, планшет), підключатися через інтерфейс в загальну систему контролю та оповіщення, бути її частиною.

Можливості приладу залежать від конкретної моделі і виробника. Варто зазначити, що не існує універсального газоаналізатора, за допомогою якого можна визначити всі відомі науці ЛОВ і їх з'єднання. Як правило, один прилад реагує на одну або кілька речовин, зазначені в інструкції.

Маркет контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT пропонує

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений широкий вибір сучасних вимірювачів, доступних за низькою ціною. Це оригінальна, 100% справжня продукція іменитих брендів, якість якої підтверджується відповідними документами. Низькі ціни обумовлені тим, що компанія тісно співпрацює з вітчизняними та зарубіжними виробниками, представляючи їх інтереси в Україні офіційно і здійснюючи прямі поставки.

Доступна вартість контрольно-вимірювальних приладів не позначається на їхній якості - всі пристрої мають заводську гарантію, підлягають сервісному обслуговуванню і мають керівництво по експлуатації на зрозумілій мові. Це в більшості професійна техніка, придатна для роботи в польових і дуже складних умовах, а також в інтенсивному режимі використання. Корпус газоаналізаторів дуже міцний, стійкий до пошкоджень, дії вологи. Точність, надійність, довговічність, практичність, функціональність - ось кілька найважливіших характеристик продукції, замовити яку можна в режимі он-лайн.

Звертайтеся до нас, якщо ви хочете купити аналізатор газів VOC недорого і з доставкою по Україні. Ми допоможемо підібрати оптимальний прилад, враховуючи всі ваші побажання і фінансові можливості.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.