Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Генератори озону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Генератори озону — це ефективний метод очищення повітря від забруднення та запахів у приміщеннях. Генератор озону — це пристрій, призначений для вироблення газового озону. Озон ефективно використовується для очищення води та повітря, але озон у повітрі повинен досягати високих рівнів, щоб видалити забруднювачі. Експерти в галузі охорони здоров’я попереджають, що важливо контролювати умови, щоб гарантувати, що жодна людина або тварина не зазнають впливу високого рівня озону.

Озон (O3) або активований кисень — це природний газ, який утворюється ультрафіолетовим світлом Сонця. В атмосфері озоновий шар діє як щит, щоб зменшити інтенсивність ультрафіолетових променів сонця. Їдкий і безбарвний газ виробляється природним шляхом, часто в результаті удару блискавки під час грози. На рівні землі озон є забруднювачем повітря, який викликає хімічні реакції з іншими частинками. Це другий за потужністю стерилізатор у світі, який використовується для знищення цвілі, бактерій, вірусів і запахів.

Генератори озону

Як використовувати генератор озону?

Озон дуже небезпечний для дихання живих організмів, включаючи людей, домашніх тварин і рослин. Він відіграє певну роль у знищенні бактерій, цвілі, запаху і навіть шкідливих комах. Усі генератори озону налаштовані по-різному завдяки своїм унікальним можливостям та функціям. Якщо ви вперше користуєтеся озонатором, виконайте всі наведені нижче заходи безпеки. Надійний генератор озону купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

  • Ніколи не залишайте в приміщенні живих істот коли працює генератор озону.
  • Встановіть таймер вимкнення — більшість генераторів озону постачається з попередньо встановленим таймером, який ви можете встановити, щоб вимкнути пристрій після закінчення роботи. Якщо певна модель не поставляється з таймером, використовуйте захисну маску або респіратор, щоб увійти у приміщення та вимкнути пристрій вручну.
  • Накрийте або винесіть цінні предмети, коли генератор озону активний — атоми озону погано впливають на металеві речі або папери. Великі предмети спробуйте накрити ковдрою.
  • Зачекайте принаймні 4 години, перш ніж знову увійти в приміщення, яке пройшло озонування — зазвичай потрібно 30 хвилин, щоб озон почав осаджуватися і знову став киснем. Чим довше ви чекаєте, тим менша ймовірність, що гази озону все ще затрималися в приміщенні. Інтернет маркет https://simvolt.ua/ пропонує генератор озону купити Україна з доставкою у будь-який регіон.
  • Не запускайте генератор озону в середовищі з високою вологістю — волога призведе до пошкодження дуги всередині пристрою. Однак ви спокійно можете працювати при високій або низькій температурі.
  • Регулярне технічне обслуговування — деякі генератори озону постачаються з колекторною пластиною, яку потрібно очищати кожні 2—6 місяців. Якщо ви завзятий користувач, перевірте, чи немає дрібного пилу чи масляних залишків на ділянці виходу, оскільки це знизить продуктивність та довговічність приладу.

Озоновий генератор

Як озон працює для видалення забруднюючих речовин?

Озон — це нестабільна молекула кисню, яка реагує на все, з чим вона стикається. Через це озон може бути дуже потужним у знищенні бактерій, вірусів, а також у знищенні крихітних комах, клопів і тарганів. Озон також позбавить від тютюнового диму, плісняви та запаху цвілі шляхом окислення. Будь-яке подразнення та дискомфорт, викликані алергенами та димом, буде зменшено. Зауважте, що якщо джерела запаху, такі як пліснява, цвіль і хімічні речовини, не усунути, запахи з часом повернуться. Щоб позбутися проблем з неприємним запахом та продезінфікувати приміщення необхідно в інтернет-магазині SIMVOLT купити генератор озону ціна на який Вас приємно порадує.

Озон має дуже короткий життєвий цикл приблизно 30 хвилин. Він буде рекомбінувати з іншими газоподібними елементами, утворюючи інертний газ. Якщо нічого не відбувається, озон зрештою розпадеться, від’єднає додатковий атом кисню і повернеться назад до кисню (O2).

Де краще купувати генератори озону?

В інтернет-маркеті https://simvolt.ua/ представлені генератори озону від відомих виробників. Ознайомитись з пристроєм, отримати професійну консультацію та генератор озону купити Київ можна в офісі нашої компанії.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.