Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Крильчатки і датчики для анемометрів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Крильчатки до анемометрів, приладу для вимірювання швидкості повітряних потоків

Анемометр - це пристрій, який широко застосовують для дослідження навколишнього середовища, інспектування багатьох інженерних систем. За допомогою приладу можна виміряти швидкість вітру, потоків повітря і різних газів, визначати їх напрямок.Деякі моделі пристрою, наприклад, цифрові портативні анемометри, здатні робити і інші виміри, наприклад, визначити середнє значення параметрів, рівень температури, вологості, тиску, об'ємну витрату повітря і ін.

Анемометр з крильчаткою - класика жанру

Крильчатий анемометр можна назвати класичною моделлю вимірювача сили повітря. Це механічний пристрій, оснащений зондом з крильчаткою, який може або підключатися за допомогою кабелю, або бути вбудованим.

Вимірювач швидкості повітря з крильчаткою працює за наступним принципом: пристрій визначає швидкість обертання крильчатки, яка прямо залежить від швидкості вітру. У конструкції використані спеціальні, особливо чутливі сенсори, в тому числі і з використанням безконтактної технології (оптичні, індукційні). Коли рухома крильчатка анемометра зробить повний оборот навколо своєї осі, сенсор фіксує певне число імпульсів. Отже, чим вище швидкість мас і повітряних потоків, тим більше кількість оборотів зробить крильчатка. Частоту імпульсів підраховує електронна частина вимірювального пристрою і трансформує її в дані, які виводяться на дисплей.

Кожна компанія, що випускає вимірювач швидкості повітря, має в своєму асортименті моделі з крильчаткою обов'язково. Незважаючи на інші, більш сучасні прилади, механічні пристосування все ж широко використовуються з кількох причин:

  • проводити вимірювання можна не залежно від барометричного тиску, температури, вологості та інших параметрів щільності повітря;
  • купити анемометрз крильчаткою можна відносно недорого;
  • самі крильчатки бувають різних діаметрів - від 16 до 100 мм.

Крильчатки і їх особливості

Першою моделлю анемометра був чашковий прилад, винайдений в 17 столітті, крильчастий анемометр з'явився трохи пізніше і відрізнявся більш продуманою конструкцією. Робочою частиною пристрою є прямі лопаті, які частково нагадують флюгер або вентилятор. Вони обертаються, коли на них потрапляє вітер, визначаючи і його силу, і напрямок.

Крильчатки анемометрів бувають різних розмірів - від 16 до 100 мм в діаметрі. Малі лопаті застосовуються для досліджень високих швидкостей, і вимірів повітряних потоків всередині повітроводів. Крильчатка з більшим діаметром придатна для інтегральних вимірювання швидкостей на дифузорах, вентиляційних решітках.

Що можна купити в інтернет-магазині SIMVOLT

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки SIMVOLT представлений широкий асортимент вимірювачів на будь-який смак. Це професійні портативні пристрої, здатні працювати в інтенсивному режимі і в дуже складних умовах.

Якщо вам необхідно визначити потік повітря і його напрямок, замовте крильчастий анемометр - надійну, якісну модель, ціна якої порадує бережливого покупця. Крім самих пристроїв в інтернет-магазині можна купити і комплектуючі до них, наприклад, зонд, в тому числі телескопічний, крильчатки різних діаметрів. Встановити їх в прилад для вимірювання швидкості вітру дуже легко, головне, підібрати аксесуар, який підходить до даної моделі анемометра. Тому перед покупкою комплектує, варто переконатися в сумісності його і вимірювальної техніки, навіть якщо вони виготовлені одним виробником.

Чому замовити продукцію варто саме в SIMVOLT

Як відомо, якість вимірювань, достовірність отриманих результатів безпосередньо залежить від класу точності і технічних характеристик приладу, а також умов експлуатації. Вибираючи професійну портативну контрольно-вимірювальну техніку в інтернет-магазині SIMVOLT, можна бути впевненим в тому, що результати досліджень не відрізнятимуться від лабораторних даних, а самі показники будуть отримані за кілька секунд.

І вимірювачі, і комплектуючі до них, є оригінальними, такими, що підлягають гарантії та сервісному обслуговуванню. Магазин безпосередньо співпрацює з виробниками, представляючи їх інтереси в Україні часто на ексклюзивних умовах. Товар відрізняється не тільки винятковою якістю, але і доступною ціною, яка є найнижчою в країні. Крім того, SIMVOLT пропонує доставку по всій Україні перевіреної транспортною компанією. До кожного товару обов'язково додається інструкція на зрозумілій мові.

У маркеті контрольно-вимірювальної техніки працюють відповідальні, а найголовніше компетентні менеджери, здатні підібрати оптимальну модель відповідно до ваших потреб, а також комплектуючі до них. Звертайтеся до нас, робіть покупки і жаліти вам не доведеться!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.