Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дифманометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Професійні дифманометри в інтернет-магазині SIMVOLT

Тиск можна вважати найважливішим параметром різних технологічних систем, а також людського організму. Нерідко виникає різниця тисків, яка може бути і позитивною, і негативною. Для її виміру використовують спеціальні прилади - манометри, дифманометри. Придбати контрольно-вимірювальну техніку на будь-який смак можна на сайті нашого магазину недорого.

Дифманометри і їх особливості

У технологічних системах застосовують диференційний манометр - пристрій, здатний трансформувати даний параметр в вихідний сигнал. Інформація виводиться на електронне табло, що дозволяє користувачеві легко контролювати рівень тиску в гідравлічних або пневматичних системах.

Робочим тілом в системах гідравліки є рідина. Якщо система замкнута, тобто вона не має зв'язку з атмосферою, а тиск, який виник, допомагає виконувати певні завдання. Диференціальний манометр дозволяє вимірювати і контролювати цю енергію. Також прилад служить вимірювачем витрати робочої рідини, в якості якої може використовуватися вода, нафта, газ, стиснене повітря, бензин і т.д.

Принцип роботи стандартного дифманометра базується на деформації сильфонного блоку. Даний елемент приймає на себе перепад системного тиску і трансформує його в силу, яка переміщує під кутом покажчик стрілки. Рух стрілки можливий до тих пір, поки є перепад тисків, який утворює силу.

Такі вимірювачі тиску, як дифманометри, існують декількох типів:

 • диференційний манометр, обладнаний мембраною з металу, здатною на пружну деформацію, яка розділяє простір з різними рівнями тиску;
 • дифманометр, оснащений пневматикою, яка передає силу, що виникла в результаті перепаду рівнів тиску, на стрілку; потім вона пропорційно трансформується в натиск стисненого газу (повітря);
 • мембранний пневматичний диференційний манометр з інтегрованим вимірювальним блоком в якості чутливого елемента, який компенсує різницю сили тиску;
 • дифманометр, обладнаний зовнішніми електричними з'єднаннями, завдяки яким відбувається трансформація сили тиску пропорційно натиску стисненого повітря в пристрої, приєднаному до манометру.

Диференціальний манометр і його конструкція

Конструкція дифманометрів великою мірою визначає їх можливості і сферу застосування. В експлуатації перебувають:

 • механічні пристрої, що працюють за принципом пружної деформації робочого елемента, в ролі якого виступає або мембрана, або сильфон;
 • рідинні прилади, що вимірюють рівень тиску по висоті стовпа рідини; бувають поплавкові, дзвінкоподібні, кільцеві і трубні диференціальніманометри;
 • цифрові прилади - універсальні, оскільки з їх допомогою визначають не тільки параметри тиску в вентиляційних шахтах, газопроводах, а й такі показники, як температуру повітря, вологість, швидкість повітряного потоку. такі вимірювачі незамінні при проведенні аеродинамічного, екологічного аналізу, дослідженнях навколишнього середовища, моніторингу вентиляційних систем на виробництві.

Самі мембрани, що використовуються в конструкції контрольно-вимірювальної техніки даного виду, бувають еластичними і пружними. Перший варіант виконується з гуми і тканини і має вигляд одногофрових дисків. Придатний він для роботи з невеликими рівнями розрідження і тисків. Мембрани пружного типу бувають гофрованими (пластина прогинається під силою натиску) і плоскими (кругла і гнучка пластина). Виготовляють мембрани для дифманометрів зі сталі різних марок, латуні, бронзи та інших металів.

Правильний вибір дифманометра

Різні моделі, в тому числі і професійний кишеньковий диференційний манометр, мікроманометр пропонує купити інтернет-магазин SIMVOLT. Перш, ніж оформити замовлення, необхідно правильно вибрати модель, яка оптимально б підходила під ваші потреби і фінансові можливості. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть зробити вигідну покупку.

 • Визначте цілі, для яких ви маєте намір замовитидифманометр.
 • Визначтеся з видом пристрою, типом, модифікацією, функціоналом, який вам необхідний в обов'язковому порядку, а від якого можна відмовитися.
 • Вивчіть технічні характеристики приладу, умови його роботи, діапазони.
 • Перевірте, чи не потрібно вам ще додаткове обладнання до техніки, наприклад, елементи кріплення, арматура, допоміжні блоки, з'єднувальні трубки, рукави тощо.
 • Уточніть цінудифманометрів, вартість доставки і наявність інших додаткових витрат.
 • Виберіть марку виробу, розгляньте найближчі аналоги моделі, що сподобалася. Якщо потрібна допомога професіонала, то звертайтеся в службу підтримки.
 • Оформіть замовлення, оплатіть всі витрати і вкажіть адресу доставки.
 • Отримайте посилку і залиште нам відгук.
Професійні вимірювачі тиску в SIMVOLT

В інтернет-магазині SIMVOLT представлений широкий вибір приладів для вимірювання тиску. Це портативна професійна техніка, випущена кращими заводами світу. Компактні пристрої відрізняються високою точністю і надійністю, довговічністю і практичністю, ергономічністю і легкістю в застосуванні. Дифманометри здатні працювати в складних умовах і в інтенсивному режимі, а їх похибка мінімальна - отримані дані практично не відрізняються від даних з лабораторії.

Диференціальний манометр замовити пропонується прямо зараз. Це 100% оригінальна продукція, що підлягає гарантії і сервісному обслуговуванні. Крім того, в Україні вона пропонується за найнижчими цінами (SIMVOLT безпосередньо співпрацює з виробниками і поставляє вимірювачі тиску безпосередньо).

Вибравши дифманометри у нас, ви отримаєте дійсно варту річ, вимірювач, на який можна покластися в будь-яких умовах.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.