Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Батарейки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Батареї дозволяють продовжувати працювати без обмежень щодо кабелів, розеток і доступу до електромережі. Асортимент батарейок іноді може бути причиною плутанини, але правильний вибір батареї дозволяє продовжувати ефективну та продуктивну роботу.

Батарейки працюють шляхом перетворення хімічної енергії в електричну. Хімічна реакція всередині батареї (вміст батарейки) або елемента призводить до того, що один кінець стає негативно зарядженим, а інший — позитивним. Ця різниця в зарядах, відома як різниця потенціалів, змушує електрони обтікати ланцюг, до якого підключено акумулятор.

Батарейки

Різні типи батарейок

Існує три різні типи батарей, які зазвичай використовуються: лужні, нікель-металогідридні (NiMH) та літій-іонні. Використання різних металів і електролітів у цих батареях надає їм різні властивості, що означає, що вони підходять для різних застосувань.

  • Лужні батареї є найпопулярнішим типом одноразових (без можливості перезарядження) батарей. Ці батареї зберігають постійний розряд протягом усього терміну служби, що забезпечує надійну роботу. Незважаючи на те, що лужні батареї є зручними, вони не є екологічно чистими.
  • NiMH батареї були першими акумуляторами, які були розроблені. Ця здатність є перевагою з точки зору ефективності та фінансового ефекту. Заряджання нікель-металогідридних батарей може тривати довго, і чим більше разів вони заряджаються, тим менше енергії вони виробляють.
  • Літій-іонні батареї є новішою розробкою батарей (з можливістю перезарядження) і стали широко використовуватися в ноутбуках і телефонах. Більш дорогі, ніж NiMH батареї, але забезпечують більшу кількість можливих перезарядок, що означає значну економію коштів з часом. Швидке заряджання та стабільніша вихідна потужність протягом усього терміну служби також сприяють популярності літієвих батарейок.

Різні розміри батарей

Різні розміри батарейок залежать від пристрою, у якому вони використовуються, як з точки зору фізичного розміру, так і необхідної потужності. Акумуляторні батареї в побутовій електроніці розроблено з урахуванням розміру та форми конкретного пристрою. Змінні батареї, як правило, мають циліндричну форму і мають розміри AAA, AA, C і D.

Батарейки типу АА є найпоширенішим типом батарей у світі. Батарейки типу ААА є тоншою та коротшою версією батарейок АА. Батареї C і D поступово стають більшими. Усі ці батареї зазвичай мають напругу 1,5 В, більший розмір батареї забезпечує довший термін служби. Якщо потрібно більше ніж 1,5 В, то разом використовуються кілька батарей.

Батареї у формі «таблетки» використовуються в невеликих пристроях, які не вимагають високої вихідної потужності, наприклад, годинниках або кухонних вагах.

В маркеті вимірювальних приладів SIMVOLT можна придбати сольові батарейки за вигідними цінами.

Як довго працюють батареї?

Термін служби батареї залежить від номіналу та потужності пристрою, у якому вона використовується. Їх ємність розраховуються в міліампер-годинах (мАг). Батарея ємністю 2000 мАг може видавати постійний струм 2000 мА протягом однієї години або 1000 мА протягом двох годин і так далі. Фактичний вироблений струм залежать від пристрою, який використовується.

Більшість батарей типу АА і ААА мають ємність 2000 – 3000 мАг. У малопотужних пристроях, таких як світлодіодний ліхтарик, це може тривати близько десяти годин. У більш потужних пристроях батарея розряджається набагато швидше.

Невикористані батареї можна зберігати протягом 10 років без шкоди для їх продуктивності за умови правильного зберігання.

Як правильно зберігати батареї?

Батареї слід зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі або нижче. Уникайте зберігання батарей у вологих умовах або під прямими сонячними променями. Якщо контакти акумуляторів стикаються один з одним або металевими предметами, вони можуть розрядитися. Якісні лужні батарейки від відомого виробника Westinghouse можна купити в інтернет магазині https://simvolt.ua/.

Старі батареї іноді можуть протікати. Хімічні речовини, що витікають з акумулятора, шкідливі для людини. Якщо батарея протікає, негайно утилізуйте її, не торкаючись до неї, і негайно вимийте руки. Не забудьте очистити будь-які залишки, що залишилися.

Батарейки для техніки

Де утилізувати батареї?

Батареї не можна викидати разом зі звичайним сміттям, яке відправляється на звалище, оскільки їх хімічний вміст може потрапити в екосистему. В ідеалі переробіть свої батареї, щоб їх можна було утилізувати таким чином, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Ніколи не кидайте батареї у вогонь, оскільки вони можуть витекти або розірватися.

Батареї можна переробити, здавши їх у спеціальний пункт збору. Відвідайте місцевий центр переробки або залиште батареї у спеціальних контейнерах для збору, які розміщенні в багатьох супермаркетах та магазинах.

Переробка батарей важлива для запобігання потраплянню шкідливих хімічних речовин у навколишнє середовище, а також для уникнення відходів цінної сировини, яку можна використовувати знову.

Заводи з переробки акумуляторів використовують фізичні або хімічні процеси для відділення металів від розрядженого акумулятора, щоб їх можна було використовувати у виробництві нових продуктів.

В маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» ви можете придбати якісні батареї різного типу (сольові, лужні та літієві батарейки) від надійних виробників.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.