Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Аналіз грунту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аналіз ґрунту

Як з’ясувати причини неврожаю, зменшити витрати на добрива та визначити чи можна на конкретній ділянці вирощувати ті чи інші культури? Вирішити ці питання можна з маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT» який пропонує широкий асортимент товарів, щоб провести агрохімічний аналіз грунту.

Для досягнення високої врожайності, необхідно забезпечити оптимальне поєднання всіх факторів, що впливають на розвиток та ріст культури. Головними факторами є кількість сонячної енергії, температура, вода і кількість поживних елементів у грунті. Для того, щоб визначити кількість поживних речовин, необхідно провести аналіз грунту. Його можна замовити в спеціальних лабораторіях, але якщо у Вас багато земельних ділянок, то такий аналіз буде коштувати досить дорого. Також можна придбати пристрої та спеціальні тести в нашому маркетіhttps://simvolt.ua, щоб самостійно провести аналіз складу грунту.

Аналіз грунту

Навіщо знати кількість поживних речовин в грунті

Тільки на основі комплексного агрохімічного аналізу ґрунту можна отримати достовірні і точні рекомендації щодо внесення добрив для досягнення високої врожайності. Не можна перевищувати норму добрив — це приведе до засолення грунтів та до необґрунтованого збільшення витрат на виробництво продукції. Внесення невеликої кількості добрив призведе до виснаження рослин, зниження якості та кількості врожаю.

Для того, щоб збільшити ефективність виробництва і отримати максимальний прибуток від витрачених коштів на добрива, дуже важливо застосовувати правильний склад і кількість мінеральних і органічних добрив. Без аналізу неможливо визначити, які поживні речовини знаходяться в дефіциті, а які з них є в необхідній кількості для нормального росту та розвитку культури.

Тільки при оптимальному мінеральному живленні ми отримуємо високі врожаї, підвищуючи при цьому родючість грунту. Щоб досягти таких високих результатів і необхідний комплексний аналіз грунту, на основі якого, з урахуванням потреби культури і властивостей грунту можна розрахувати внесення всіх елементів живлення в необхідній кількості для рослин. Купити прилади для аналізу грунту можна в інтернет маркеті «SIMVOLT».

Як впливають на культури засолені й кислотні грунти

Основне завдання хімічного аналізу при оцінці родючості грунту — визначення кислотності та засоленості. Грунти рН яких нижче 6,5 вважаються кислими, вище 7 — лужними. У кислому грунті рослини схильні до грибкових захворювань, погіршуються їх поглинальні властивості. Особливо несприятливо впливає кислий грунт на ранніх стадіях росту рослин. За рахунок погіршення розвитку кореневої системи, її здатності до поглинання води і поживних речовин — пригнічується ріст рослини та знижується ефективність добрив.

Використання кислих і лужних грунтів неефективне і без заходів по встановленню нейтральної кислотності (рН 6,5-7,0) економічно не вигідне. При надлишковій кислотності застосовується вапнування, при високих показниках лугу — гіпсування грунтів.

При хімічному вапнуванні — нейтралізуються вільні органічні і мінеральні кислоти, грунт насичується основами. В результаті поліпшуються родючість та властивості грунту — водопроникність, аерація тощо.

Прилади для аналізу грунту

При гіпсуванні з грунту видаляються надлишки натрію, який заміщається кальцієм. При гіпсуванні поліпшується біологічні та фізико-хімічні властивості та структурний склад грунту. Аналіз грунту необхідно проводити повторно після завершення вапнування або гіпсування грунту.

Чому варто обрати інтернет-маркет SIMVOLT?

Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує великий асортимент приладів та засобів для аналізу грунту: вимірювачі рівня pH ґрунту, вологоміри, термометри для грунту, прилади та набори тестів для визначення показників родючості грунту, дощоміри. Наш маркет напряму співпрацює з такими відомими виробниками як XS Instruments, EZODO, Horiba, AZ-Instrument, RIXEN, IRROMETER, Johnson Test Papers, Luster Leaf, LaMotte, Walcom та представляє їх продукцію на ексклюзивних умовах.

Менеджери компанії надають професійну консультацію щодо продукції, її застосування, умов гарантійного обслуговування. Також наш маркет здійснює післягарантійне обслуговування приладів у власному сервісному центрі. Купити прилади для аналізу грунту в SIMVOLT — це завжди надійно та доступно!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.