Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мегомметри (вимірювачі опору ізоляції)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Перевірка опору ізоляції є дуже важливою для забезпечення нормальної роботи проводів та двигунів. Мегомметр забезпечує швидкий і простий спосіб визначення стану ізоляції на дроті, генераторах та обмотках двигуна. Мегомметри — це електричні пристрої, які вимірюють дуже високі значення опору, надсилаючи сигнал високої напруги на об'єкт, що тестується. Зазвичай, однак, це єдина функція, яку виконує мегомметр.

Хоча мегомметри часто неофіційно називають тестерами ізоляції, строго кажучи, це не вірно. Тестер ізоляції виконує основну функцію вимірювання, яку виконує мегомметр — вимірюючи дуже високі значення опору, посилаючи сигнал високої напруги на об’єкт, що перевіряється, — і він часто виконує набагато більше функцій, включаючи більш складне тестування та запис вимірювань. Для проведення точних досліджень опору ізоляції необхідно купити мегомметр в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Мегомметр працює за принципом порівняння, тобто, опору ізоляції в порівнянні з відомим значенням опору. Якщо опір ізоляції високий, вказівник рухомої котушки відхиляється до нескінченності, а якщо він низький, то вказівник вказує на нульовий опір. Точність вимірювання мегомметром є досить високою порівняно з іншими вимірювальними приладами.

Мегомметри

Основні принципи роботи мегомметра

Випробувальна напруга зазвичай становить 500, 1000 або 2500 В, яка генерується ручним генератором. Генератор має відцентрову муфту, завдяки якій генератор подає константу для випробування ізоляції. Постійна напруга використовується для перевірки ізоляції з низьким опором.

Мегомметр має три котушки, дві котушки тиску та одну котушку струму. Котушка тиску обертає котушку, що рухається, проти годинникової стрілки, тоді як котушка струму обертає її за годинниковою стрілкою. Коли невідомий опір підключено до кола, вказівник рухомої котушки стає стабільним. Котушка тиску та поточна котушка врівноважують покажчик і встановлюють його посередині шкали. В інтернет-магазині SIMVOLT представлено мегомметр прайс на який вас приємно порадує.

Відхилення покажчика прямо пропорційне напрузі, поданій на зовнішнє коло. Коли ланцюг тестування застосовується через мегомметр, і якщо немає замикання по всій ізоляції, вказівник відхиляється до нескінченності. Це показує, що опір має високу ізоляцію. Для низького опору вказівник рухається до нуля.

Мегомметри — це випробувальні прилади, які використовуються для вимірювання витоку струму з електричного кабелю за допомогою випробування на опір ізоляції. Пристрій надсилає напругу через кабель і вимірює будь-який витік струму в мегаомах (1000 Ом). Регулярні вимірювання мегомметром застарілих електричних кабелів — це розумний спосіб переконатися, що ваші ланцюги захищені від дугових несправностей, які можуть спричинити переривання ланцюгів, і захищені від пожежі або ураження електричним струмом. Правильна інтерпретація показань мегомметра при випробуванні на опір ізоляції може допомогти вам виявити несправну або пошкоджену ізоляцію, що може призвести до цих проблем. Для систематичного контролю опору ізоляції необхідно вимірювач опору ізоляції придбати в https://simvolt.ua/.

При проведенні досліджень необхідно виконати наступні кроки:

  • Крок 1. Виконайте метод перевірки на опір часу за допомогою мегомметра та зніміть послідовні показники через певні проміжки часу. Тест на опір часу проводиться протягом п’яти-десяти хвилин. Записуйте результати через 60 секунд, а потім через 30-ти секундні інтервали.
  • Крок 2. Порівняйте результати кожного вимірювання. Метод опору часу заснований на поглинанні. Хороша ізоляція дозволяє збільшувати опір (Ом) з часом, демонструючи ефект заряду протягом періоду часу, довшого, ніж ємність ізоляції. Пошкоджена або забруднена ізоляція замаскує поглинання витоком струму, зберігаючи опір низьким, виявляючи потенційну проблему.
  • Крок 3. Якщо після початкового 60-ти секундного інтервалу мегомметр показує опір нижче 1 (1000 Ом) на вашому вимірювачі, кабель вийшов з ладу, і його слід від'єднати. Якщо пристрій показує опір між 1-1,25 на вашому вимірювачі, то кабель справний. Будь-які показники вище 1,25 вважається відмінним.
  • Крок 4. Продовжуйте контролювати мегомметр протягом 30-ти секундних інтервалів. Якщо показник опору продовжує зростати, ізоляція кабелю знаходиться у відмінному стані. Якщо опір вирівнюється, це може бути ознакою виходу з ладу ізоляції.

Вимірювачі опору ізоляції

Де в Україні кращий вибір мегомметрів?

Інтернет-магазин SIMVOLT пропонує великий асортимент мегомметрів від надійних виробників CEM Instruments, Lutron, Peakmeter. Вся продукція відповідно сертифікована та поставляється з інструкціями українською мовою.

Менеджери компанії проконсультують Вас стосовно правильної експлуатації пристроїв та допоможуть купити вимірювач опору ізоляції в Україні з доставкою в будь-який регіон.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.