Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Системи антизатоплення, контролю газів, деревини та води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Системи автоматизації, моніторингу та запису інформації

Компанія SIMVOLT пропонує системи автоматичного управління, автоматизації та моніторингу для промисловості, малого бізнесу та особистих потреб.

Розробка систем автоматизації на замовлення
Фахівці компанії SIMVOLT пропонують розробку систем автоматизації на замовлення відповідно до індивідуальних потреб конкретного бізнесу, персональних потреб громадян. Це можуть бути системи управління насосним, нагрівальним або холодильним обладнанням, системи збору даних, блоки управління технологічними процесами, замінники дорогих блоків управління і т.д. Виконання цієї послуги забезпечується науково-кадровим потенціалом фірми.

Система контролю розчиненого у воді кисню FitFish для розведення риби
Система для водойм з вирощування риби або установок замкнутого водопостачання. Система забезпечує постійне вимірювання рівня розчиненого у воді кисню і температури води, за необхідності дані передаються на комп'ютер, де здійснюється їх запис. До основного модулю приєднується до чотирьох незалежних датчиків кисню. Система може керувати виконавчими механізмами: аераторами, компресорами і т.п.

Система контролю температури і вологості повітря
Система призначена для вимірювання та індикації рівнів температури і вологості в побутових і виробничих приміщеннях, а також для керування виконавчими механізмами, такими як обігрівачі, вентилятори, компресори і т.п. Система контролю температури і вологості забезпечує моніторинг умов зберігання продукції в у складських і виробничих приміщеннях, теплицях, камерах для вирощування грибів, тунельних печах, сушарках, лабораторіях, на птахофабриках, в приміщеннях зі складним або обмеженим доступом, і т.д. Можливий варіант системи контролю вологості, вмісту СО2, температури та інших фізичних показників середовища.

Контроль роботи системи опалення для заміського будинку (захист від замерзання будинку і його знеструмлення)
З настанням зимового сезону багато власників заміських будинків змушені постійно навідуватися за місто з метою контролю роботи системи опалення, оскільки у разі виходу останньої з ладу виникає ризик «замерзання» будинку, що супроводжується пошкодженням труб, батарей, а також декоративного оздоблення будинку. Саме з метою спрощення процедури такого контролю, наша команда розробила недорогу, але ефективну і надійну систему контролю роботи системи опалення.

Система захисту від затоплення Simvolt WLS
Система призначена для захисту квартир і приватних будинків від протікання води. Складається з головного модуля (контролера), датчиків затоплення і кульових кранів для перекривання води. При контакті датчика з водою, останній подає сигнал до контролера, який негайно перекриває подачу гарячої та холодної води. Паралельно вмикається звукова і світлова сигналізація.

GSM-системи оповіщення
Побутова система оповіщення для приватних будинків, квартир, а також інших об'єктів нерухомості, повідомляє про проникнення в житло (об'єкта), наявності диму (пожежі) або витоку природного газу, знеструмлення, а також затоплення, посилаючи власнику житла термінові СМС -повідомлення. Система складається з бездротових датчиків з автономними елементами живлення, що дає можливість встановити її з мінімальними монтажними роботами, також можлива установка замовником самостійно.

Системи відеоспостереження
Фахівці компанії SIMVOLT пропонують системи відеоспостереження будь-якого ступеня складності - від налаштування однієї камери для побутових потреб, до організації відеоспостереження на великому промисловому об'єкті. Камери даної системи можуть бути елементами існуючої на підприємстві або організації мережі LAN, а, отже, не потрібно докуповувати дороге обладнання (реєстратори, перетворювачі, монітори і т.д.) і здійснювати монтажні роботи з прокладання кабелю.

Автоматизовані системи від компанії SIMVOLT встановлені і успішно використовуються на багатьох об'єктах, наприклад:

  • Система контролю температури і вологості в сушарці;
  • Системи контролю вологості та інших параметрів повітря в теплиці;
  • - Дистанційна система відеоспостереження.

Також SIMVOLT надає послуги в сфері нестандартних вирішень інженерних завдань, вимірювання та контролю фізичних параметрів, зокрема розширення функціональних можливостей вимірювальних приладів, ремонт обладнання, створення спеціального програмного забезпечення і т.д.
Ціна систем автоматизації від компанії SIMVOLT орієнтована на розробку інтелектуальних систем в економ-форматі для малого та середнього бізнесу, вчених, а також для персональних потреб громадян. Телефонуйте, консультуйтеся і купуйте обладнання для автоматизації бізнесу від кращих виробників з багаторічним досвідом роботи.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.