Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Газоаналізатори кисню (О2)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Газоаналізатор кисню і його особливості

Купити газовий детектор, здатний розпізнати небезпечну концентрацію кисню, пропонує маркет контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT. Крім даного виду пристроїв, замовити можна і інші аналізатори, які полегшують дослідницьку, наукову і контролюючу роботу.

Навіщо потрібен газоаналізатор кисню?

Кисень, що позначається хімічним символом O2, являє собою речовина без кольору, запаху і смаку, тобто без спеціальної техніки виявити його неможливо. У сильно охолоджених умовах газ набуває рідкоподібну форму і блакитний відтінок. Проте, це найбільш поширений на планеті хімічний елемент, який в певній кількості необхідний всьому живому. Також він бере участь у багатьох природних і технологічних процесах, наприклад, в металургії, машинобудуванні, космічній галузі, медицині.

Газоаналізатор кисню необхідний скрізь, де цей газ застосовується, оскільки великі його скупчення можуть призвести до вибуху, завдавши величезної шкоди майну і людському життю. У місцях, де ймовірність аварійної ситуації висока, працюють прилади безперервної дії з високою точністю вимірювань.

Газоаналізатор кисню: який він?

Аналізатор кисню є різновидом газоаналізатора, запрограмованого на визначення в повітряній або газовій суміші чистого O2Контрольно-вимірювальна техніка виконує кілька завдань:

  • виявлення в газовому середовищі чистого кисню;
  • вимір кількісного значення певної речовини в газоповітряної суміші;
  • сигналізування (звукове та світлове), якщо перевищені критичних розмірів.

Газоаналізатор кисню O2 доступний у вигляді стаціонарного пристрою, який кріпиться на поверхню стіни або DIN рейку і може оснащуватися бездротовим блоком датчиків. Купити можна його також у вигляді кишенькового (переносного, портативного) приладу, який використовується в різних приміщеннях і середовищах. Такі аналізатори газів мають автономне живлення, цифровий дисплей, можливість підключення до комп'ютера і інші функції.

Як і інші газоаналізатори, прилади для визначення кисню бувають різними. Їх групують залежно від ряду характеристик, до яких відносяться:

  • принцип дії і використовувані методи аналізу;
  • число вимірювальних каналів;
  • кількість компонентів, які можна виміряти;
  • функціональні можливості, які завдання вирішуються;
  • призначення.

Купити аналізатор кисню недорого пропонує маркет контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT в асортименті.

Асортимент газоаналізаторів в SIMVOLT

Інтернет-магазин, який є найбільшим постачальником вимірювальної техніки в Україні, пропонує широкий вибір приладів для проведення газового аналізу, в тому числі і для виявлення, вимірювання концентрації кисню. Справитися з таким завданням можуть кілька пристроїв.

Багатофункціональний газоаналізатор, здатний визначити якість повітря в приміщеннях і за їх межами, а також у важкодоступних місцях. Крім виявлення чистого O2, прилад здатний відреагувати на наявність інших газів (наприклад, вуглекислого газу) і їх концентрації, виміряти інші параметри середовища - температуру, вологість, тиск. Така техніка має широке застосування і високу точність, з нею просто працювати, дані подаються в зручному для аналізу вигляді (часто інформацію можна перенести на комп'ютер).

Для визначення якості повітря і кількості в ньому кисню можуть застосовуватися оксиметри - вимірювачі, здатні досліджувати і повітря, і рідкі сфери (вода і водні розчини). Такі універсальні прилади необхідні на аквафермах, басейнах, в дослідницьких лабораторіях та інших сферах. Крім вимірювання рівня O2оксиметри здатні визначити і інші параметри середовища - температуру, тиск, солоність і т.д.

Датчик рівня кисню - корисне і недороге пристосування, яке допомагає аналізувати мікроклімат в рамках стеження за власним здоров'ям, будинку і на робочих місцях. Професійні датчики газів незамінні в металургійній і хімічній промисловості.

Професійні газоаналізатори від SIMVOLT

Маркет контрольно-вимірювальних приладів SIMVOLT запрошує за покупками, пропонуючи ознайомитися з асортиментом професійних портативних газоаналізаторів в режимі он-лайн. Не покидаючи будинку, можна замовити вимірювачі з доставкою і офіційною гарантією.

На вітринах інтернет-магазину представлені прилади, виготовлені на кращих заводах світу. Це бренди, чия продукція добре відома в наукових колах і про яку споживачі найвищої думки. Вимірювачі 100% оригінальні, про що свідчить сертифікат якості, підлягають заводській гарантії та сервісному обслуговуванню. Техніка відрізняється високою точністю, надійністю, функціональністю, малими розмірами і невеликою вагою. Корпус виготовляється з міцних, стійких до механічних пошкоджень матеріалів, нерідко вони мають високий рівень захисту від вологи.

Сучасні вимірювальні прилади оснащені рідкокристалічним дисплеєм для зручного виведення отриманої інформації. Часто передбачені порти для підключення їх до комп'ютера (ноутбуку, планшету) для подальшої обробки та аналізу даних. Більшість газоаналізаторів кисню мають вбудовану пам'ять.

Інтернет-магазин SIMVOLT звертає увагу, що вся контрольно-вимірювальна техніка доступна за ціною. Більш того, вартість її є найнижчою в Україні, оскільки компанія є офіційним представником і постачальником від виробників в країні.

 

Вибір приладів для проведення газового аналізу досить складний, тому без консультації професіонала не обійтися. У службі підтримки магазину працюють компетентні менеджери, здатні полегшити завдання і дати вичерпні відповіді на всі запитання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.