Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Анемометри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Анемометри і термоанемометри

Анемометр – це прилад, призначений для вимірювання швидкості обмежених і необмежених потоків та напрямків руху потоків, газів, в тому числі повітря, а також рідин. Як правило, це легкі компактні прилади для використання в польових умовах. Анемометри і термоанемометри - одні з основних інструментів метеорологів, адже швидкість вітру - показник, необхідний для безпечної роботи пілотів, моряків, інженерів, а також і всіх нас. Крім того, анемометри потрібно купити для того, щоб контролювати потоки повітря в системах вентиляції, тунелях, шахтах, трубах та ін.
Прилад може контролювати швидкість потоку в цілому, швидкість в обраній площині, або компоненту швидкості в певному напрямку. Сучасні анемометри - мікропроцесорні прилади, які крім вимірювання власне швидкості потоку, можуть контролювати температуру (термоанемометр), температуру мокрого термометра, тиск, вологість повітря, точку роси, об'ємну витрату повітря, напрямок вітру і т.д. Таким чином, це мультифункціональні портативні метеостанції.

Класифікація анемометрів

Прилади класифікують в залежності від типу приймального пристрою і способу вимірювання. Розрізняють обертальні (крильчатні і чашкові), ультразвукові, теплові, динамометричні і навіть лазерні анемометри.
У обертальних анемометрів активним елементом є чашка або крильчатка, закріплена на осі. Крильчатка може бути приєднана до вимірювального блоку гнучким шлангом, що дозволяє проводити вимірювання у важкодоступних місцях. Потік газу спричиняє рух цього чутливого елемента, а вимірювальний механізм, прикріплений до осі, підраховує кількість обертів за певний проміжок часу.
Обертальні анемометри вимірюють миттєву або усереднену швидкість потоку в площині, перпендикулярній осі обертання лопатей. Чашкові анемометри використовуються для досліджень на відкритих ділянках, діапазон вимірювання швидкості від 1 до 50 м/с. Для досліджень обмежених потоків в системах вентиляції і кондиціонування, каналах, шахтах, трубах і т.д., найкраще себе зарекомендував крильчатний анемометр. Купити анемометри і термоанемометри кращих світових виробників Tenmars, Flus, CEM, Az Instrument, DeltaOhm Ви зможете в нашому маркеті.
Принцип роботи термоанемометра ґрунтується на контролі температури нагрітого елемента (нитки розжарювання, або пластини), яка вільно обдувається потоком повітря. Чим вища швидкість, тим сильніше потрібно підігрівати елемент для підтримки стабільності його температури. Такі термоанемометри характеризуються високою точністю.
Також високоточними є сучасні ультразвукові анемометри, які міряють залежність швидкості звуку між передавачем і приймачем, від швидкості потоку.

Як вибрати анемометр?

Для того, щоб прилад купити правильно, під Ваші завдання і вимоги, зверніть увагу на такі моменти.

  • Виберіть оптимальний для Вас спосіб і метод вимірювання, визначте вимоги до точності і роздільної здатності приладу.
  • Правильно підберіть діаметр крильчатки. Крильчатка з великим діаметром (6-10 см) краще підійде для вимірювання на вентиляційних решітка, а у вентиляційних каналах - діаметром 1,5-2 см.
  • Зручною є можливість перемикання одиниць вимірювання (миль/год, км/год, фути/хв, м/с, вузли і т.д.), Наявність додаткових функціональних можливостей. Для статистичного аналізу корисний розрахунок максимального, мінімального і усередненого значення, автоматичне відключення економить заряд батареї, підсвітка дозволяє працювати за умов низької освітленості.
  • Можливо, оптимальним для Вас буде мультифункціональний анемометр, купити який Ви також можете в нашому маркеті.

Якщо ж Вам важко визначитися, яку модель термоанемометра або анемометра купити, висококваліфіковані консультанти SIMVOLT неодмінно допоможуть у цьому. Ціна анемометра доступна кожному, так що покупку не доведеться довго планувати.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.