Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лазерні далекоміри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лазерний далекомір — це прилад оснащений лазером, за допомогою якого можна виміряти відстань до об’єкта. Деякі моделі можуть вимірювати відстань до об’єкта у декілька кілометрів, тоді як інші розраховані на значно менші відстані, наприклад всередині приміщення. Переважна більшість лазерних далекомірів мають цифровий дисплей.

Порівняно з ультразвуковими або радіо- та мікрохвильовими частотними приладами (радар), основною перевагою методів лазерного вимірювання відстані є те, що лазерний промінь має набагато меншу довжину хвилі, що дозволяє направляти набагато більш концентрований промінь.

Лазерні далекоміри

Лазерні далекоміри (які вимірюють великі відстані) часто містять пристрої огляду, що дозволяють користувачеві точно направити лазерний промінь на об'єкт, що цікавить. Сучасні лазерні далекоміри містять електроніку, як правило, включаючи мікропроцесор, для управління лазером, обчислення та відображення виміряної відстані, контролю та заряджання акумулятора тощо. Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує купити лазерний далекомір за конкурентними цінами на ринку вимірювальної техніки.

Як працюють лазерні далекоміри?

Лазерні далекоміри випромінюють електромагнітні імпульси в лазерних променях через свої оптоелектронні системи. Лазерний промінь відбивається від поверхні цілі і повертається до далекоміра. Далі системи далекоміра обробляють промінь для вимірювання відстані. Система пристрою вимірює відстань, аналізуючи час руху у двох площинах на основі фазової затримки випроміненої та відбитої ЕМ-хвилі. Цей метод вимірювання використовується у фазових лазерних далекомірах.

Іншим методом вимірювання відстані на основі лазера є безпосереднє вимірювання часу проходження імпульсу від далекоміра до цілі і навпаки. Цей метод застосовується в імпульсних лазерних далекомірах. Існують також лазерні далекоміри, які виконують інтерферометричні вимірювання відстані. Це, без сумніву, найточніший і найшвидший метод вимірювання відстані, але інтерферометричні далекоміри досить дорогі і схильні до пошкоджень.

Лазерні далекоміри дозволяють проводити вимірювання як у приміщенні, так і зовні, з точністю до 1 мм на кілометр. Професійні будівельні лазерні далекоміри можуть вимірювати відстань приблизно до 150 метрів. Далекоміри, що використовуються в мисливстві, сільському господарстві, лісовому господарстві та будівництві доріг можуть вимірювати відстань до 1500 метрів. Високоточний лазерний далекомір купити можна в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Корисні додаткові функції лазерних далекомірів

Деякі лазерні далекоміри мають додаткові функції, які можуть бути актуальними при застосуванні пристрою:

 • Удосконалені пристрої огляду з можливістю збільшення зображення, що полегшують ідентифікацію та точне націлювання на певні об’єкти.
 • Вимірювання відносної швидкості між об'єктом і спостерігачем, виявлення зсуву оптичної частоти, що викликана ефектом Доплера.
 • Вимірювання відстані до об’єкта, розрахунок площі або об’єму з кількох виміряних відстаней, проведення вимірювань за теоремою Піфагора.
 • Збереження результатів вимірювань у внутрішній пам’яті пристрою.
 • Підключення пристроїв до ПК або ноутбука для передачі інформації.
 • Функція автоматичного вимкнення живлення пристрою.

Купити лазерний далекомір в Україні найкраще в маркеті SIMVOLT, де представлений широкий асортимент продукції та демократичні ціни.

Купити лазерний далекомір

Застосування лазерних далекомірів

 • Військова справа. Військові лазерні далекоміри дозволяють вимірювати відстані в декілька кілометрів або навіть більше. Вони використовують досить інтенсивні лазерні імпульси, які є небезпечними для людського ока, тому необхідно бути дуже обережним при використанні цих приладів.
 • Лазерні далекоміри з великою відстанню вимірювання також застосовують для геодезичних вимірювань та на великих будівельних майданчиках.
 • Існують пристрої для використання в лісовому господарстві, наприклад для ведення інвентаризації лісу. Вони оснащені спеціальними оптичними фільтрами для зменшення впливу листя на вимірювання.
 • Різні типи далекомірів використовуються для різних промислових виробничих процесів та для цивільного будівництва.
 • Існують дешевші портативні далекоміри для внутрішнього використання, які підходять лише для досить обмежених відстаней, але мають похибку вимірювання всього кілька міліметрів. Їх можна використовувати, наприклад, для швидкого вимірювання розміру кімнат, для чого потрібна лише одна особа. Вони можуть надавати додаткові функції, наприклад, обчислення площ або об’ємів з кількох виміряних відстаней.

Де найкращий асортимент лазерних далекомірів?

SIMVOLT — офіційний дистриб’ютор відомих компаній виробників лазерних далекомірів: CEM Instruments, Flus, G-SUN, NOYAFA, Walcom. Вся продукція, що представлена в нашому маркеті має сертифікати якості, підлягає гарантійному обслуговуванню та поставляється з інструкціями українською мовою.

Детальніше ознайомитися з пристроями, протестувати їх, отримати консультацію та лазерний далекомір купити в Києві можна по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.