Загальні вимоги до тепловізорів

Незалежно від того, вибираєте ви просту модель тепловізора чи висококласну тепловізійну камеру з усіма наворотами, ось деякі ключові особливості та характеристики, які ви повинні враховувати:

  1. Роздільна здатність. Роздільна здатність тепловізора вказує на кількість пікселів детектора на камері. Більше пікселів, означає вищу роздільну здатність. Просторова роздільна здатність базується на пікселях детектора та специфікації поля зору (FOV), поєднуючи їх, щоб визначити область, яку бачить тепловізор для енергоаудиту у будь-який момент. Просторова роздільна здатність може використовуватися для визначення найменшого розміру об’єкта, який можна виявити. Нижче значення просторової роздільної здатності означає кращу деталізацію та якість зображення.
  2. Фокус. Завдяки різноманітним механізмам фокусування тепловізора, важливо враховувати рівень вашої кваліфікації, а також область застосування при виборі типу фокусування. Ось загальні механізми фокусування:
    • Фіксований фокус – просто наводите тепловізор на об’єкт і проводите вимірювання.
    • Фокусування вручну – точне поетапне фокусування.
    • Автофокус – автоматично фокусується на цілі, але може знадобитися ручне налаштування.
    • Лазерний автофокус – використовує вбудований лазерний далекомір для обчислення відстані до об’єкта.
    • Мультифокальний фокус – фіксує та зберігає кілька зображень цілі з різною фокусною відстанню та використовує програмне забезпечення для їх поєднання в одне зображення з найкращою глибиною різкості.
  3. Температурний діапазон. Найвища і найнижча температура, з якою ви стикаєтеся під час перевірки, визначає діапазон температур, який вам необхідний для тепловізора. Оберіть тепловізійну камеру з широким діапазоном температур, яка автоматично вибирає необхідний діапазон вимірювання на основі вашої об’єкта або дозволяє вручну вибрати потрібний діапазон температур. В інтернет маркеті https://simvolt.ua/ ви можете купити тепловізор для енергоаудиту з необхідним температурним діапазоном.
  4. Параметри об’єктива. Тепловізори, які дозволяють змінювати об’єктиви, розширюють вашу універсальність, дозволяючи оглядати багато інших типів об’єктів та ситуацій.
  5. Збереження зображень та додаткових даних. Зберігайте інфрачервоні та цифрові зображення, а в деяких випадках і голосові нотатки, у внутрішню пам’ять, знімну картку SD або на USB-накопичувач. Досить важлива особливість щоб зберігати зображення та додаткові пов’язані дані на різних носіях для резервного копіювання або спільного доступу.
  6. Колірні палітри. Невеликі відмінності легше помітити за допомогою монохроматичної палітри, наприклад відтінків сірого або бурштинового. Висококонтрастні палітри можуть полегшити швидке знаходження очевидних аномалій. Ви повинні мати можливість змінити палітру в тепловізорі для енергоаудиту або в програмному забезпеченні.
  7. Кольорові сигнали сповіщення. Використовуйте їх для швидкого виділення областей за межами звичайних температурних діапазонів.
  8. Коефіцієнт випромінювання та відбиті температури. Поверхні з низьким коефіцієнтом випромінювання, такі як блискучі метали, можуть відбивати інфрачервону енергію від інших об’єктів і погіршувати ваше зображення та точність вимірювань. Отже, шукайте можливість налаштувати параметри при виборі тепловізора.
  9. Точкові маркери. Позначте певні температури на зображенні, щоб одночасно порівняти температури з кількох точок на одному зображенні.
  10. Тип і термін служби акумулятора Шукайте тепловізійні камери з корисними функціями, наприклад індикатором низького рівня заряду. Немає нічого гіршого, ніж почати перевірку без уявлення про стан акумулятора. Також зверніть увагу на тривалий термін служби акумулятора та можливість швидкої зарядки.

Як вибрати тепловізор для енергоаудиту

Як вибрати тепловізор для енергоаудиту?

При виборі тепловізійної камери не існує єдиного рішення для всіх застосувань. Незалежно від того, чи потрібен вам тепловізійний огляд та енергоаудит будівель, високоякісне спостереження чи будь-яке інше застосування термографії, перед покупкою тепловізійної камери слід враховувати кілька особливостей. Щоб знайти потрібний тепловізор для енергоаудиту, вам доведеться оцінити 5 основних характеристик камери в порівнянні з потребами вашого застосування.

  • Температурний діапазон: діапазон температур тепловізійної камери може бути одним з найважливіших характеристик. При якій імовірній температурі ви будете робити знімки? Чи буде великий перепад температур? В першу чергу необхідно враховувати температурний діапазон камери.
  • Роздільна здатність: більшість тепловізійних камер мають меншу кількість пікселів, ніж камери видимого світла, тому оцінка роздільної здатності детектора також є важливим фактором. Розмір вашої області зображення та ціль диктуватиме необхідну роздільну здатність. Для виявлення невеликих об’єктів знадобляться тепловізійні камери з високою роздільною здатністю.
  • Точність і повторюваність: часто тепловізійна камера не просто використовується для вимірювання температури об’єкта, вона використовується для вимірювання різниці в температурі об’єкта. У цьому сенсі точність і повторюваність є ключовими моментами. Більшість високоякісних тепловізійних камер мають точність ± 2 % або краще.
  • Об’єднання зображень: у деяких програмах теплові зображення необхідно порівнювати із зображеннями видимого спектра, щоб чітко представити результати різниці температур. Деякі тепловізійні камери мають можливість чітко виділяти різницю між тепловими та видимими зображеннями, що значно полегшує зйомку зображень у цих програмах.
  • Довговічність: довговічність тепловізійної камери важлива, особливо для таких застосувань, як високоякісне спостереження, безпека та моніторинг критичної інфраструктури. Якщо тепловізійні камери повинні стояти на відкритому повітрі протягом тривалого періоду часу або переміщуватися в важких промислових умовах, довговічність буде важливим фактором.

Існує багато різних моделей тепловізійних камер, і вибрати підходящу іноді може здатися складним. Оцінка п’яти перерахованих вище характеристик тепловізора спрямує вас у правильному напрямку. Єдиної тепловізійної камери для всіх застосувань не існує. Кожна тепловізійна камера вимагає унікальних характеристик продуктивності на основі індивідуальних вимог вашої програми. Менеджери Маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» нададуть професійну консультацію та допоможуть підібрати тепловізор для енергоаудиту будівель.

Тепловізор для енергоаудиту

Який тепловізор вибрати для енергоаудиту?

Найкращі тепловізійні камери дозволяють бачити та вимірювати різницю температур точно та з безпечної відстані. Вони корисні для виявлення джерел тепла в умовах недостатньої видимості, незалежно від того, намагаєтеся ви врятувати загублену дитину чи заощадити на рахунках за опалення. Тепловізійні камери можуть навіть допомогти ідентифікувати інфікованих осіб у натовпі, вибираючи тих, у яких висока температура.

Компанія SIMVOLT пропонує свій топ кращих тепловізійних камер для енергоаудиту:

Тепловізійний інфрачервоний термометр FLIR TG267

Найкраща тепловізійна камера для точкового вимірювання. Завдяки лазеру та ІЧ-термометру безперервного сканування цей пристрій є свого роду гібридом між безконтактним термометром і тепловізійною камерою. Форма рукоятки ідеально підходить для таких завдань, як енергоаудит будівель, оскільки керувати однією рукою легко, а лазерна точка у дозволяє легко направляти пристрій на необхідну ділянку об’єкта вимірювання.

Кольоровий екран діагоналлю 2,4 дюйма (оновлюється з частотою 8,7 Гц) забезпечує повну впевненість у тому, що ви отримуєте правильні показники для своєї роботи, завдяки технології MSX для чіткого зображення. Велика батарея забезпечить п’ять годин роботи, а заряджається через USB-роз’єм, який можна використовувати для вивантаження збережених зображень – до 50 000, які зберігаються у вбудованій пам’яті 4 ГБ. Система також дозволяє коригувати коефіцієнт випромінювання (вручну або за допомогою 4 зручних попередніх налаштувань) і включає кріплення для штатива в нижній частині рукоятки.

Тепловізор для енергоаудиту FLIR C5 (160x120)

Дана модель оснащена 3-дюймовий сенсорним екраном і може зберігати близько 500 зображень в пам’яті для подальшої передачі через Micro USB. Можливість вводити нотатки за допомогою сенсорної клавіатури також дуже зручна функція.

FLIR C5 має більше функцій аналізу та Wi-Fi, щоб ви могли отримувати зображення на телефон і унікальне програмне забезпечення. Програмне забезпечення для аналізу FLIR, FLIR Tools, дозволяє змінювати палітру кольорів і знімати показання з 4800 точок вимірювання у файлах зображень. Інструменти FLIR доступні для Windows, iOS і Android.

Тепловізор FLIR E8-XT (320х240)

Міцна серія E від FLIR, серед якої E8-XT є вершиною лінійки. Це чудовий професійний тепловізор для енергоаудиту, який пропонує переваги покращення зображення компанії, яке поєднує видиме світло з ІЧ-термографом для полегшення сприйняття зображень. Велика перевага для користувачів – це комбінація wi-fi/Bluetooth та програми FLIR Tools, які дають змогу вчасно доставити клієнтам ваші звіти про роботу разом із зображеннями. Коли ви регулярно працюєте в важких умовах, E8 представляє надійність, яка вам потрібна. Автофокус робить пристрій простим у використанні, а об’єктиви та 3-дюймовий екран добре захищені в корпусі IP54, який витримує падіння з висоти.

Кращий тепловізор для енергоаудиту

Тепловізор для енергоаудиту (320x240) з Wifi WALCOM HT-A9

Це компактний тепловізор з інфрачервоною матрицею великого розміру (320x240 пікселів), яка має набагато кращу теплову роздільну здатність, ніж її безпосередні конкуренти за доступною ціною. Тепловізор Walcom HT-A9 можна підключити до смартфона, ноутбука чи планшета через Wi-fi для передачі зображень. Додаткова камера видимого спектра дозволяє накладати видиме та ІЧ-зображення для покращення деталізації з можливістю ручного регулювання ступеню накладення. Нова оптика і ширший кут огляду тепловізора полегшує роботу з пристроєм. Це чудова модель для проведення енергоаудиту, обстеження будівель, механізмів, електричних мереж.

Ознайомитися з пристроями, проконсультуватися стосовно правильної експлуатації та тепловізор для енергоаудиту купити Київ можна в офісі нашої компанії по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153