Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ручні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ручні вимірювачі pH води та інших рідин

Якісний аналіз води та прилади для його проведення є надзвичайно затребуваним у суспільстві. Рівень кислотності води, який визначається за допомогою рН метра, є важливим по відношенню до питної води, різноманітних водних розчинів, стічних вод, та рідин, котрі використовуються для вирощування культурних рослин у сільському господарстві, садівництві, в акваріумістиці та скотарстві. Оскільки вимірювання часто проводяться у польових умовах, то прилади мають автономне живлення, рідкокристалічний дисплей із підсвічуванням для виводу даних. В продаж поступають портативні вимірювачі для професійного використання, а також для побуту. Перші більш точні та дорогі, інші замовити можна дешево, а похибка у них мінімальна.

Ручні pH метри в інтернет-магазині SIMVOLT

Компактні, зручні, прості в експлуатації та зберіганні, з достатньо високою точністю (±0,1 pH до ±0,02 pH) та роздільною здатністю (0.1 - 0.01 pH) як для свого класу приладів, та разом з тим недорогі, доступні широкому колу споживачів – це сучасні ручні електроні рН метри, або pH тестери, які пропонує наш маркет вимірювальної техніки. Такі pH метри призначені для експрес-аналізу як в лабораторних, так і в польових умовах.

Прилади можуть бути однопараметричними (тільки для вимірювання рН) чи мультифункціональними, мати змінні чи незмінні електроди, стандартний чи водозахищений корпус. Серед представлених pH метрів є універсальні моделі, призначені для аналізу різних водних розчинів та води, а також і специфічні pH метри з електродами для спеціальних задач. Наприклад рН метр Ezodo 6011АF з плоским електродом для визначення водневого показника твердих поверхонь шкіри, твердих харчових продуктів, ґрунту, біологічних речовин на предметному склі і т.д.

Зверніть увагу на мультифункціональні прилади з можливістю вимірювання рН, окисно відновного потенціалу, електропровідності, солевмісту та температури та температури (моделі 7011, 7200 з різним набором функцій). Типи електродів можна вибирати згідно з потребами та конкретними задачами. Використовуючи такі багатопараметричні моделі можна проводити комплексний аналіз розчинів різного роду, зробивши лише заміну електродів, що суттєво економить час і ресурси користувача.

Купити pH метри різних моделей Ви зможете у нашому маркеті. Оскільки маркет вимірювальних приладів SIMVOLT є офіційним представником таких компаній як GOnDO Electronic, С.Е.М., DeltaOhm, Exotek, Asonik, Ви маєте гарантію, що завжди зможете придбати необхідні комплектуючі, буферні розчини та отримаєте технічну підтримку і висококваліфіковану консультацію.

Чому купувати рН метр варто в SIMVOLT

Прилади для вимірювання концентрації водню купити можна в Україні різні і в різноманітних магазинах. Проте досвідчені люди знають, що інтернет-магазині SIMVOLT найвигідніші умови для шопінгу. Ось декілька переваг нашого маркету:

 • у нас представлена 100% оригінальна контрольно-вимірювальна техніка для аналізу води, що підтверджується сертифікатом відповідності;
 • всі вимірювачі підлягають гарантії та сервісному обслуговуванню;
 • на вітринах інтернет-магазину представлена продукція найбільш відомих світових виробників та вітчизняних компаній;
 • техніка проста у використанні, зрозуміла та практична, довговічна за умови правильного використання, зберігання та регулярного калібрування;
 • компактна, тож її легко зберігати та переносити;
 • висока точність рН-метра;
 • окрім рН-метрів та інших аналізаторів води (в тому числі і багатофункціональних), в SIMVOLT можна придбати комплектуючі товари, запасні деталі, розхідники, буферні розчини;
 • портативні вимірювачі коштують недорого, оскільки SIMVOLT напряму співпрацює з виробниками, здійснює прямі поставки в Україну, часто має ексклюзивні умови;
 • наші консультанти завжди допоможуть обрати модель пристрою, розібратися в його функціонуванні, оформити замовлення;
 • товар доставляється в усі куточки України надійним перевізником, що дбайливо запаковує кожен вимірювальний прилад;
 • продукцію можна замовити та оплатити, не виходячи із дому по телефону або безпосередньо на сайті в режимі он-лайн.
Вгору