Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

pH-метри ручні для вимірювання в густих речовинах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

pH-метри ручні для вимірювання в густих речовинах 

Існують різні способи визначення значення рН. Одним із методів, який дуже простий у використанні і застосовується протягом тривалого часу, є використання індикаторних барвників. Однак з лакмусового паперу та інших тест-смужок значення рН зазвичай можна визначити лише приблизно як ціле значення або в обмеженому діапазоні вимірювань. На відміну від тест-смужок, навіть простий електронний рн метр показує значення рН з двома знаками після коми у всьому діапазоні від 0,00 до 14,00, а деякі моделі від -2,00 до 16,00 рн.

Ручний рН-метр — це портативний вимірювач рН, який має незначні габарити для зручності транспортування. Електрод, як правило, знаходиться в нижній частині пристрою, а невеликий дисплей у верхній. Як і лабораторні та портативні рН-метри, ручні тестери використовуються для вимірювання кислотності або лужності (рН) зразків. Застосування ручних рн-метрів різноманітні, вони можуть бути використані в наукових, промислових та побутових цілях.

При визначенні параметрів густих речовин ускладнюється робота звичайного датчика рН. Густі зразки також ускладнюють змішування водного електроліту із зразком. Через їх обмежену взаємодію, у показаннях є багато невідповідностей, а також довший час відгуку. Крім того, традиційні датчики мають керамічний перехід, який легко закупорюється при використанні у зразках такої напівтвердої консистенції.

Тільки застосування ручних рн-метрів для вимірювання густих речовин зі спеціалізованими датчиками забезпечать точність та надійність показників вимірювання, що є критично важливим для забезпечення послідовності виробництва та контролю якості продукції. рн-електроди для визначення параметрів густих речовин вирізняються високою стійкістю до пошкоджень, спеціалізованою конструкцією та низьким рівнем обслуговування. Інтернет маркет https://simvolt.ua/ пропонує рн метр купити за найкращими цінами на ринку контрольно-вимірювальних пристроїв.

Ручний pH метр для густих речовин

Основні критерії вибору ручних рн-метрів

  • Діапазон вимірювання, роздільна здатність і точність. Майже всі електронні рН-метри охоплюють діапазон вимірювань від 0 до 14 (деякі моделі від -2 до 16) і відображають значення з двома знаками після коми. Точність вимірювання хороших приладів може становити до 0,01 рн.
  • Температурний діапазон. Оскільки значення рН залежить від температури, для більшості застосувань рекомендується вибрати вимірювач з автоматичною компенсацією температури (ATC). Користувач повинен переконатися, що температура зразків для вимірювання знаходиться в межах температурної компенсації.
  • Засоби калібрування та регулювання рн-метра. Прості рН-метри дозволяють лише лінійно регулювати значення калібрування за допомогою регулювального гвинта. Більш складні моделі рН-метрів мають дво- , три- або навіть п’ятиточкове калібрування за допомогою внутрішніх алгоритмів. Вони краще підходять, коли потрібні точні значення вимірювання. Відповідні засоби для калібрування та ручний рн метр купити краще в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».
  • рн-електроди. Майже всі рН-метри працюють із зовнішніми датчиками. В деяких моделях їх можна легко замінити, коли вони зношені. Якщо рН-метр має роз’єм BNC, замість оригінального датчика можна використовувати будь-який інший рН-електрод із роз’ємом BNC.
  • Додаткові функції рн-метра. Деякі рН-метри пропонують додаткові функції, такі як зберігання виміряних даних, інтерфейси для передачі збережених даних або можливість вимірювання інших параметрів (температури, провідності, солоності, вмісту TDS та окисно-відновного значення).

Ручний pH метр для густих речовин купити

Де кращий асортимент ручних рн-метрів для визначення параметрів густих речовин? 

Як постачальник вимірювального, випробувального та лабораторного обладнання, SIMVOLT пропонує широкий асортимент ручних рН-метрів. Наша компанія пропонує вимірювальні прилади для багатьох різних областей застосування. Завдяки багаторічній співпраці, наш асортимент включає продукцію першокласних виробників з Японії, Тайваню, Італії та Китаю.

SIMVOLT пропонує купити ручний рн метр для густих речовин, всі необхідні розчини для калібрування і зберігання та спеціальні рН-електроди для вимірювання параметрів густих речовин у місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору