Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

pH-метри ручні з проникаючим електродом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дуже важливим виміром у багатьох хімічних процесах (промисловому та фармацевтичному виробництві, виробництві харчових продуктів тощо) є вимірювання рН — вимірювання концентрації іонів водню. Зразки з низьким значенням рН називають «кислотними», а з високим рН — «лужними».

Хоча pH можна визначити за зміною кольору в певних хімічних порошках («лакмусова смужка» є знайомим прикладом із уроків хімії), безперервний моніторинг процесу та контроль pH вимагає більш складного підходу. Найпоширенішим підходом є використання спеціально підготовленого електрода, призначеного для визначення міграції іонів водню в зразках через селективний бар’єр, створюючи різницю потенціалу (напруги), яку можна виміряти, пропорційну рН зразку.

pH-метри ручні з проникаючим електродом

Ручний pH-метр з проникаючим електродом, які його особливості й переваги

РН є дуже важливим критерієм для оцінки якості харчових продуктів. Проникаючий електрод дозволяє швидко вимірювати рН без трудомісткої підготовки зразка. Серед багатьох переваг, які пропонує цей електрод, ось найважливіші:

  • Пряме вимірювання. Немає необхідності відбору проб, оскільки pH-проникаючий електрод дозволяє вимірювати pH всередині самого продукту, який безпосередньо контактує з еталонним електролітом електрода забезпечуючи швидкі та точні вимірювання.
  • Міцна конструкція. Проникаючий pH-електрод має досить міцну конструкцію і виготовлений зі спеціального матеріалу для контакту з харчовими продуктами, що ефективно захищає його від механічних впливів при його введенні у зразки.
  • Дуже низький рівень обслуговування. Електроди для проникнення pH не мають складних заправок електроліту, оскільки виготовлені з спеціальних твердих полімерів. Необхідно лише регулярне калібрування.
  • Широка область застосування.
    • М’ясо, м’ясні продукти та напівфабрикати — класифікація м’ясних продуктів, швидкий контроль якості, моніторинг свіжості продукції.
    • Сиров’ялені та сирокопчені ковбаси — контроль ступеня дозрівання та копчення ковбас, контроль якості сировини.
    • Сир, масло — контроль процесу виготовлення, контроль якості, визначення кінцевої точки дозрівання сиру та масла.

Для надійного контролю важливого параметра рН для харчової продукції необхідно купити ручний pH-метр з проникаючим електродом в інтернет маркеті «SIMVOLT».

Що потрібно враховувати, щоб правильно підібрати електрод?

Хоча основні принципи вимірювання рН прості, отримати точне вимірювання часто може бути складно. Існує сотні застосувань для вимірювання рН, і кожен з них представляє різні проблеми. Вибір правильного електрода може полегшити точне вимірювання найскладніших зразків.

  • Електроди, наповнені гелем або багаторазові. Електроди, наповнені гелем, зручніші і простіші в обслуговуванні, ніж електроди, наповнені рідиною. Однак електрод, заповнений рідиною, забезпечить більш швидку реакцію. Крім того, користувач може регулювати розчин в електроді для оптимізації продуктивності.
  • Скляний або епоксидний корпус електроду. Скляні електроди зазвичай можуть витримувати більш високі температури (100 °C проти 80 °C для епоксидних електродів). Крім того, скляна конструкція забезпечує кращу герметизацію, сплавляючи скло до скла, замість того, щоб покладатися на клей. Однак епоксидний корпус менш схильний до поломки. (Навіть якщо корпус епоксидного електрода пластиковий, вимірювальна колба все одно буде скляною.)
  • Дизайн корпусу. В маркеті вимірювальних приладів https://simvolt.ua/ представлені електроди різної довжини та діаметра. Електроди невеликого діаметру ідеально підходять для вимірювання зразків у пробірках. Для вимірювання рівня рН у відкритих водоймах (озера або ставки) доступні електроди з більш широким корпусом, більшою вагою та більшою довжиною кабелю.

pH-метр ручний з проникаючим електродом

  • Дизайн кульки електрода. При виготовлені електрода форму кульки можна змінити, щоб створити напівкупол для підвищеної міцності, наконечник у вигляді списа для м’якого проникнення або навіть рівну поверхню. Крім того, склад скла може забезпечити збільшення діапазону вимірювання рН.
  • Дизайн еталонного електрода. Для досягнення точних результатів електрод порівняння повинен дозволяти розчину електроліту (або іонам, у випадку електрода, заповненого гелем) надходити в зразок. Залежно від розміру та матеріалу переходу, цю витрату можна збільшити або звести до мінімуму. Більш швидкий потік забезпечує стабільні показання швидше, але призводить до більших вимог по обслуговуванню або передчасного виходу електрода з ладу.
  • Еталонний розчин. Основною причиною виходу електрода з ладу є еталонне забруднення. Найпопулярніші електроди використовують еталонний розчин хлориду срібла (AgCl), який може реагувати з важкими металами, сульфідами та органічними речовинами. Якщо у вашому зразку є якісь із цих забруднень, обов’язково виберіть електрод з двома переходами. Електрод з подвійним переходом використовує другий внутрішній контрольний перехід, обмежуючи розчин AgCl верхньою камерою, де він ізольований від зразка.

Де краще купувати ручні рН-метри з гострим електродом?

В інтернет-маркеті SIMVOLT представлено широкий вибір рН-метрів з гострим електродом від відомих виробників із світовим ім’ям: AZ-Instrument, Lutron, XS Instruments. Професійна команда менеджерів надасть всю необхідну інформацію стосовно вимірювачів та допоможе ручний pH-метр з проникаючим електродом купити в Києві.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.