Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

pH-метри ручні для вимірювання в розчинах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

РН-метр являє собою вимірювальний прилад для відображення значення рН різних розчинів. При визначенні показань рн розчинів найчастіше застосовують принцип вимірювання потенціалу скляного електрода, який також відомий як рН-електрод. На скляній мембрані утворюється електричний потенціал, який безпосередньо залежить від концентрації іонів Н+ у розчині. Різниця потенціалів до електрода порівняння створює напругу, яка в основному лінійно відображає значення рН.

pH-метри ручні для вимірювання в розчинах

В якості електрода порівняння в більшості випадків використовується срібний або хлоридно-срібний електрод. Електрод порівняння з'єднаний з розчином для вимірювання за допомогою діафрагми, яка виготовляється зі скла, кераміки або платини. Коли скляний електрод не використовується, його зберігають у спеціальному розчині хлористого калію, щоб діафрагма залишалася нейтрально потенційною та провідною. В маркеті «SIMVOLT» ви можете купити рн метр за конкурентними цінами на ринку вимірювальних приладів України.

Калібрування ручного рн метра

Калібрування залежить від необхідних вимірювань та відповідних областей застосування. Важливо регулярно через певний час відкалібрувати/відрегулювати рН-метр (технічно кажучи, відкалібрувати рН-електрод) залежно від того, наскільки точно ви хочете, щоб прилад вимірював необхідні показники.

Наприклад, точність вимірювання є дуже важливою у таких галузях, як фармацевтика та біотехнології. Тому, що тут необхідно регулярно вимірювати значення рН. З іншого боку, часте калібрування пристроїв, які використовуються на очисних спорудах не є настільки критичним, оскільки рівень рН води не змінюється швидко у порівнянні з розчинами в фармацевтиці та біотехнологіях.

Особливості калібрування рН-метра

При проведенні калібрування рН-метра, пристрій виміряє значення рн у відомому розчині, буфері рН. При необхідності потрібно скоригувати поточні показники до еталонного значення, як правило, того, що надруковано на пляшці з буферним розчином. Високоточний ручний електронний рн метр та відповідні буферні розчини для калібрування краще купувати в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.

Для правильного калібрування рн-метра необхідно мати під рукою:

 • очисний розчин;
 • дистильовану воду;
 • чисті ємності;
 • буферний розчин, якому ви довіряєте;
 • паперові рушники.

Як відкалібрувати рН-метр:

 1. Спочатку перевірте pH-електрод на наявність забруднень або пошкоджень. Якщо електрод пошкоджений обов’язково його замініть. Якщо він просто забруднений, застосуйте спеціальний миючий розчин.
 2. Промийте датчик дистильованою водою. Це необхідно зробити, навіть якщо не доведеться очищати електрод, щоб змити все, що може забруднити буферний розчин.
 3. Ніколи не витирайте датчик: в результаті ви можете зарядити або пошкодити його.
 4. Наповніть ємність першим буферним розчином та занурте електрод. Не занурюйте датчик безпосередньо в буферну пляшку, щоб уникнути забруднення всього розчину та продовжити термін служби буфера. Для проведення калібрування використовуйте спеціальні ємності або мензурки.
 5. Тепер можна розпочати калібрування/регулювання рн-електрода. Слідкуйте за стабільністю показань, старі рН-метри реагують із затримкою. Коли значення стабілізується, підтвердіть значення першої точки калібрування.
 6. Промийте датчик рН дистильованою водою та занурте його в другим (та третій) буферний розчин.
 7. Після проведення калібрування прилад одразу готовий до вимірювання рівня рн розчинів.

Де кращий вибір ручних рн-метрів для вимірювання параметрів розчинів?

Інтернет-маркет «SIMVOLT» — офіційний представник світових компаній виробників потенціометричних приладів. У нас ви знайдете ручний рн-метр від XS Instruments, Horiba, Lutron, EZODO, AZ-Instrument з відповідними сертифікатами якості та гарантійним обслуговуванням. Наша компанія також здійснює після гарантійне обслуговування потенціометричних приладів у власному сервісному центрі.

Детально ознайомитися з пристроями, отримати кваліфіковану консультацію від менеджерів та купити ручний ph метр для розчинів можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору