Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–17:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

pH-метри ручні для вимірювання в біологічних рідинах

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

pH-метри ручні для вимірювання в біологічних рідинах

Ручний рн метр — унікальний портативний прилад для моніторингу та контролю параметра рн біологічних рідин організму (кров, лімфа, шлунковий сік, сеча, слина та ін). Рівень рН біологічних рідин впливає на діяльність ферментів і гормонів, що регулюють біохімічні перетворення в клітинах, тканинах та органах. Зміни складу біологічних рідин, включаючи зміни показника рН, характеризують порушення функціонування органів. Зміни рН крові порушують будову і функціонування ферментів і гормонів і, отже, викликають збої метаболічної регуляції, накопичення не повністю окислених токсичних продуктів, отруєння і, зрештою, смерть. Моніторинг рівня рН допомагає виявити патології та забезпечити правильну профілактику та лікування захворювань. Високоточний рн метр купити можна в маркеті вимірювальних приладів «SIMVOLT».

Потенціометричний метод вимірювання рН широко застосовується в біології, медицині та фармакології. У порівнянні з методом індикатора він є більш точним (точність вимірювань 0,01 ~ 0,1 одиниць рН), що дає можливість вимірювати рН багатокомпонентних систем та кольорових розчинів.

У спеціалізованих лабораторіях використовуються рн-метри для визначення показників біологічних рідин в діагностичних цілях. рН плазми дозволяє оцінити стан здоров'я пацієнта. Зазвичай показник знаходиться в межах між 7.35 і 7.45 рн. Це значення стосується метаболізму пацієнта, в якому виникає безліч реакцій, коли кислоти та основи, як правило, утримуються в рівновазі. Кислоти постійно виділяють іони водню [H+], а організм нейтралізує або врівноважує кислотність, виділяючи бікарбонатні іони [HCO3-]. Систематичний контроль рівня рн біологічних рідин допоможе попередити або навіть уникнути багатьох захворювань.

Кислотно-лужне співвідношення в організмі підтримується нирками (органи, в яких будь-які наявні надлишки усуваються). РН плазми є однією з характеристик які залежать від таких факторів, як вік чи стан здоров’я пацієнта.

Ручний pH-метр для біологічних рідин

Як дізнатися рн сечі?

Ручний рн-метр застосовують для визначення рівня рН сечі. Це пристрій, який аналізує кислотність або лужність зразка сечі. Це простий і безболісний тест. Багато захворювань, ваш раціон та ліки, які ви приймаєте, можуть впливати на рівень кислотності або основності сечі. Наприклад, результати, які є занадто високими або низькими, можуть вказувати на ймовірність того, що у вашому організмі утворюються камені в нирках. Якщо рн сечі знаходиться на крайньому рівні як на низькому, так і на високому, ви можете скорегувати свій раціон, щоб зменшити ймовірність утворення каменів у нирках. рН сечі — показник загального стану вашого здоров’я і дає вашому лікарю важливі підказки щодо того, що відбувається у вашому тілі.

Камені в нирках — це невеликі маси мінералів, які можуть накопичуватися і викликати біль, оскільки вони перешкоджають проходженню сечі через нирки та сечовидільну систему. Оскільки ці камені, як правило, утворюються у сильнокислому або сильнолужному середовищі, лікар може перевірити вашу сечу, щоб визначити ймовірність утворення каменів у нирках. Аналіз рівня рН сечі також може визначити найкращі ліки при лікуванні інфекції сечовивідних шляхів.

Ручний рн метр для сечі навіть в домашніх умовах допоможе контролювати важливий показник та тримати здоров’я під контролем.

Особливості калібрування, очищення та зберігання ручного рн-метра для визначення показників біологічних рідин

Необхідність правильного та систематичного калібрування, очищення та зберігання вимірювача не можна підкреслити в достатній мірі. Особливо коли це стосується рн-метра для вимірювання показників біологічних рідин. Точність та надійність результатів відіграють головну роль.

  • Калібрування є найважливішим кроком у досягненні високої точності визначення показника рН. Калібрування виконують за допомогою спеціальних буферних розчинів, які мають точне, відоме значення рН. Якісні буферні розчини мають відповідні сертифікати якості, простежуються за NIST і мають тривалий термін придатності. Всі необхідні засоби для калібрування та ручний рн метр купити можна в інтернет-маркеті https://simvolt.ua/.
  • Очищення рн-електроду. Найпоширенішою причиною високої похибки результатів pH є забруднення електроду. Для очищення електроду необхідно застосовувати спеціальні розчини, які можуть заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі, продовживши термін експлуатації електрода.
  • Мембрана та з'єднання електрода повинні бути постійно зволоженими. При правильному зберіганні електрод постійно знаходиться в захисному ковпачку або контейнері для зберігання заповненим спеціальним розчином. Заборонено зберігати електрод у дистильованій або водопровідній воді, щоб уникнути пошкодження сенсорного скла та продовжити термін експлуатації.

Де краще вибрати ручний рн-метр для вимірювання показників біологічних рідин?

Інтернет-маркет вимірювальних приладів «SIMVOLT» пропонує своїм покупцям великий асортимент ручних рн-метрів для моніторингу та контролю показників біологічних рідин. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями виробниками EZODO, Lutron та Horiba, які мають відмінну репутацію в галузі виробництва контрольно-вимірювальної техніки.

Ознайомитися з продукцією та купити ручний рн метр для біологічних рідин можна в місті Київ по вулиці Академіка Заболотного 150 офіс 153.

Вгору