Графік роботи:

Пн.-Птн.: 09:00–18:00

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Лабораторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

рН-метр лабораторний - основні характеристики і вимоги

Контроль рівня лужності або кислотності середовища, тобто водневого показника рН, є однією з важливих аналітичних методик для наукових досліджень, лабораторних аналізів на виробництві, в медицині і т.д. Вимоги до професійних рН-метрів суттєво вищі, ніж до ручних або портативних, оскільки лабораторії проводять високоточний професійний аналіз, а не просто оцінку рівня рН.

Прецизійні прилади для вирішення складних лабораторних і виробничих завдань, для роботи в різних середовищах, навіть в агресивних, в широкому температурному діапазоні - це професійні рН-метри. Купити їх, а також отримати вичерпну інформацію про особливості експлуатації, зберігання електродів, використання додаткових можливостей, Ви зможете в нашому маркеті.

Купуючи рН-метр лабораторний, особливо зверніть увагу на такі параметри як точність вимірювання та роздільну здатність. В рН-метрі лабораторного призначення вони повинні бути не менше 0,01 одиниць рН. Обов'язковою умовою є наявність температурної компенсації, що значно покращує точність результатів вимірювань. Також вітається наявність додаткових можливостей, таких як пам'ять, фіксація експериментальних результатів, можливість передачі даних на ПК для подальшої статистичної обробки та графічної візуалізації.

Часто рН-метри лабораторного призначення є мультифункціональними приладами, що дуже зручно, оскільки істотно заощаджує бюджет. Один вимірювальний блок може замінити три, п'ять, а іноді і більше приладів, для цього достатньо лише поміняти електроди. Наприклад, рН-метр лабораторний EZODO PL-700ALS поєднує функції настільного змішувача, рН-метра, ОВП-метра, оксиметра, кондуктометра, солеміра і нарешті термометра - справжня самодостатня лабораторія в одному флаконі!

Висококваліфіковані консультанти нашого маркету допоможуть зорієнтуватися в широкому асортименті приладів, купити рН-метр з гарантією якості, а також комплектуючі та витратні матеріали до рН-метрів.

Вгору